Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

Dit zijn de leukste moederdagcadeaus

Of je nou een cadeau voor je moeder of schoonmoeder zoekt; het blijft een uitdaging om iets leuks te vinden voor deze powervrouw. Dit levert soms de nodige stress op, want je wilt niet met een afgezaagd cadeau aankomen. Rond eind april kent bijna iedereen dit gevoel wel, want Moederdag staat dan bijna voor de deur. Met deze cadeautips helpen wij je graag een handje. Zo heb jij nooit meer cadeaustress!

Moederdagcadeau #1: parfum

Een echte topper tijdens Moederdag is parfum. Niet zo gek ook, want welke moeder maak je eigenlijk niet blij met een lekker luchtje? Probeer van tevoren te achterhalen wat haar smaak is. Houdt ze van een bloemige parfum? Je maakt haar vast en zeker blij met een zoete geur zoals Yellow Diamond Intense van Versace. Candy Gloss van Prada is het perfecte cadeau als ze van een fruitige ondertoon houdt. Dit luchtje heeft een sprankelend karakter en ruikt heerlijk naar kersen. Met Femme van Hugo Boss pak je pas écht uit. De zachte houtachtige geur van satijnhout en rozenbladeren zorgen ervoor dat deze parfum lekker fris is. Je moeder verrassen met een unieke geur? Pour Femme van Dolce & Gabbana heeft een speels karakter die je niet snel vergeet. De combinatie van zoet en bitter maken dit een onweerstaanbaar luchtje.
Cadeau moeder

Moederdagcadeau #2: lekkernijen om van te smullen

Liefde gaat door de maag en nee, dat geldt niet alleen voor mannen. Maak je moeder blij met een cadeaupakket vol lekkernijen. Deze cadeaubox kun je zelf maken, maar je kunt ook vooraf samengestelde pakketten bestellen. Wat dacht je bijvoorbeeld van een lekker chocoladepakket? Misschien nog wel leuker is een pakket waar jullie samen van kunnen smullen. Koop een luxe borrelpakket of een uitgebreide high tea-box en maak er een leuk middag of avondje van. Ook leuk: bestel een paar flessen wijn en organiseer een proeverij voor zijn 2-tjes. Een wijnproeverij is namelijk niet alleen heel lekker, maar ook nog eens gezellig!
Moederdagcadeau

Moederdagcadeau #3: sieraden

Wil je liever een persoonlijk cadeau geven? Dan zit je goed: moeders houden hiervan! Verras je mams met sieraden of een luxe horloge. Onze tip? Koop een sieraad met speciale betekenis. Benadruk jullie unieke band met bijvoorbeeld een moeder- en dochterketting of een bedelarmband. Dit is een mooie manier om je liefde te tonen. Natuurlijk kun je ook een stijlvolle ketting kopen en deze laten graveren met een mooie tekst. Zo draagt ze je cadeau altijd dicht bij haar hart.

Moederdagcadeau #4: dagjes weg (voor in het verschiet)

Wij zijn van mening dat een cadeau voor je moeder niet altijd groot of duur hoeft te zijn. Het gaat om het gebaar. Verras haar dan met een dagje uit voor op een later moment. Leuk, want zo hebben jullie een gezellig uitje om naar uit te kijken.
Cadeau voor je moeder
Geef haar bijvoorbeeld een dinerbon zodat ze zelf een leuk restaurant uit kan kiezen. Ook een hotelovernachting is het ideale moederdagcadeau. Ontdek samen een nieuwe stad in Nederland of zoek juist de natuur op. Wil je het over een andere boeg gooien? Laat dan jullie unieke band vereeuwigen tijdens een fotoshoot. Extra leuk is een fotosessie op het strand of in het bos. Zo hebben jullie straks prachtige kiekjes waar je jaren later nog steeds plezier aan beleeft!

Moederdagcadeaus bij VakantieVeilingen

Een cadeau voor je moeder kopen blijft een leuke, maar lastige uitdaging. Weet dat je met elk cadeau je moeder al blij maakt. Wil je meer cadeau-inspiratie opdoen? Neem dan eens een kijkje op VakantieVeilingen. Wij hebben dagelijks 1.000-en veilingen online. Zit er nu niets voor je tussen? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte van nieuwste assortiment.

Populaire cadeaus voor je moeder