Een dagje naar Movie Park Germany

Voor een uitje boordevol actie en plezier zit je goed in Movie Park Germany. Niet alleen is het 1 van de leukste pretparken van Duitsland, maar het is ook perfect te doen als dagtrip. Het park ligt namelijk net over de Nederlandse grens waardoor je niet urenlang in de auto hoeft te zitten. Ideaal als je een dagje erop uit gaat met het hele gezin dus! Als we bij VakantieVeilingen tickets hebben voor Movie Park Germany, dan kun je er ook nog eens met korting naartoe. Lees dus snel verder!
Bekijk alle pretparken

Attracties in Movie Park Germany

Filmliefhebbers opgelet: in Movie Park Germany waan jij je in een echte blockbuster. Het attractiepark staat namelijk volledig in het teken van films en tv-series. Het park heeft 6 unieke themagebieden met meer dan 40 attracties voor jong en oud. Zo wandel je door de straten van New York, over het strand van Santa Monica of door het Wilde Westen. Voor de kleintjes is het kleurrijke Nickland erg leuk. Hier ontmoeten jullie succesvolle tekenfilmhelden zoals SpongeBob, Jimmy Neutron en de Teenage Mutant Ninja Turtles. Ook zijn er kinderattracties te vinden zoals een reuzenrad en zweefmolen. Ook het 3D-avontuur The Lost Temple is zeker de moeite waard. Diep onder de grond is namelijk een eeuwenoude tempel ontdekt die jij mag bezoeken. Daar wacht een groot avontuur, want de tempel is in bezit genomen door dinosaurussen. Hoe gaaf is dat?
Een dagje naar Movie Park Germany met kortingZijn achtbanen jouw ding? Dan zit je goed in Movie Park Germany. Ga bijvoorbeeld op een bloedstollende vampierjacht in de indoor-achtbaan Van Helsing’s Factory of laat je naar een nieuw sterrenstelsel lanceren in Star Trek: Operation Enterprise. In de zomer koel je af in de bovennatuurlijke waterattractie Area 51 – Top Secret. De avontuurlijke shows laten je pas echt op het puntje van je stoel zitten. Onze favoriet? De Action Stunt Show. Je weet nooit wat je te wachten staat bij deze show. Boeven maken de straten onveilig met autoraces, stunts en vuur. Spannender en explosiever dan welke film dan ook!

Halloween Horror Festival in Movie Park Germany

Ben je niet vies van een beetje griezelen? Bezoek Movie Park Germany dan eens tijdens Halloween Horror Festival. Er worden meer dan 200 monsters losgelaten in de straten van het attractiepark. Zo liggen er zombies op de loer en bezorgen gruwelijke wezens je de koude rillingen. In het park zijn diverse horrorlabyrinten en scare zones voor het nodige griezelplezier. Volg bijvoorbeeld de legendes van een mysterieus monster in The Curse of Chupacabra of duik in een nieuwe dimensie van horror tijdens een bezoekje aan Hostel. Enge muziek en dichte mist erbij en het plaatje is compleet. Durf jij het aan?

Openingstijden, adres en tickets Movie Park Germany

Je vindt Movie Park Germany vlak over de grens op Warner-Allee 1 in Bottrop. Kom je met de auto? Vanaf Utrecht is het ongeveer 1 uur en 50 minuten rijden. Ideaal voor een dagje uit in de zomervakantie! Je parkeert tegen betaling bij het attractiepark. Een parkeerticket is € 6,- en is te koop aan de kassa of bij de automaten bij de hoofdingang. Het park is geopend vanaf maart t/m november tussen 10.00 en 18.00 uur. Bekijk de website van Movie Park Germany voor actuele openingstijden.
Tickets voor een gezellig dagje uit naar Movie Park GermanyTickets voor Movie Park Germany zijn zowel online als bij de kassa te koop. Volwassenen betalen ongeveer € 44,- per kaartje. Kinderen en 65-plussers zijn circa € 35,- kwijt aan een ticket. Peuters hebben gratis toegang tot het park. Ook zijn er speciale all inclusive-arrangementen met ontbijt, entree en overnachting.

Movie Park Germany met korting bij VakantieVeilingen

Op VakantieVeilingen bieden we regelmatig tickets voor Movie Park Germany aan. We veilen normale tickets voor het attractiepark, maar ook voor Halloween Horror Festival in oktober. En het mooie is: bij ons betaal je zelf de prijs! Zo betaal je nooit teveel voor je dagje weg. Wil je als 1e op de hoogte zijn wanneer je weer met korting naar Movie Park Germany kunt gaan? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte.

    De leukste pretparken met korting

    Winter Slagharen tickets (2 p.)

    6

    00:10:58
    Bekijk alle pretparken