Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

De leukste hotels aan zee

Ook toe aan een paar dagen vitamine D? Goed idee! Er zijn genoeg hotels aan zee te vinden voor een weekendje strand. Verras bijvoorbeeld je partner met een romantische hotelovernachting of maak er een gezellige strandvakantie van met je moeder, vriendin of zus. Van de Waddeneilanden tot Zeeland: wij tippen hieronder onze favoriete hotels waar je nú naartoe wilt.

Bekijk alle hotels aan zee

Fletcher hotels aan zee

Lekker een weekendje eropuit? Bij Fletcher ben je verzekerd van een leuk hotel aan zee. Wat dacht je bijvoorbeeld van badhotel Egmond aan Zee. Het hotel is gevestigd in een vissersdorp en is slechts 50 meter van de kust verwijderd. Tijdens je verblijf waai je uit op het strand en breng je een bezoek aan de bruisende badplaats. Hou je van wandelen of fietsen? Hotel Zeeduin ligt aan het breedste strand van Nederland en biedt een fantastisch uitzicht over de duinen. De perfecte locatie voor een actief dagje weg. Onze tip? Reserveer een lekkere high tea op het loungeterras. De muffins en minibroodjes zijn om je vingers bij af te likken!
Hotel aan zee: badhotel Egmond aan ZeeVoor een wat langere strandvakantie ben je bij Zuiderduin Beachhotel aan het juiste adres. Dit moderne hotel heeft een eigen beachclub en buitenzwembad. Zo hoef je Nederland niet uit om te genieten van de zon en zwoele avonden. Op Ameland ervaar je ook hoe geweldig een vakantie in eigen land wel niet is. In Resort-Hotel Amelander Kaap kom je volledig tot rust. Huur een fiets en ontdek de mooiste plekjes van het schiereiland. Op een zonnige dag is het dorpje Hollum echt een aanrader. Nuttig hier 1 van de lokale likeuren zoals een nobeltje of robbenslok. Proost!

Meer Fletcher hotels aan zee:

  • Hotel De Cooghen
  • Badhotel Callantsoog
  • Badhotel Egmond aan Zee
  • Badhotel Noordwijk
  • Boutique Hotel Duinoord
  • Hotel Scheveningen
  • Hotel Elzenduin
  • Hotel Carlton
  • Hotel Duinzicht
  • Strandhotel Renesse
  • Duinhotel Burgh Haamstede
  • Zuiderduin Beachhotel

Tip: wist je dat we op VakantieVeilingen ook regelmatig hotelbonnen hebben? Met deze bon kan de ontvanger zelf bepalen waar en wanneer hij of zij wil overnachten. Het perfecte cadeautje voor je moeder, vriend(in) of partner! Om het nog spannender te maken veilen we ook geregeld een overnachting in een Mystery Hotel. Je weet van te voren alleen de plaats waar je verblijft, zoals bijvoorbeeld in Den Haag.

Van der Valk hotels aan zee

Je weekendje weg aan zee combineren met wat luxe? Van der Valk heeft verschillende hotels dicht bij zee. Onze favoriet is De Gouden Leeuw. Dit unieke hotel is op fietsafstand van diverse stranden en is hierdoor erg geliefd onder zonaanbidders. Op het terrein van het hotel vind je maar liefst 5 restaurants, waarvan een pannenkoekenrestaurant en 1 met live cooking. Neem na een dagje uitwaaien een duik in het verwarmde zwembad en boek een heerlijke schoonheidsbehandeling erbij. Een andere aanrader is Van der Valk Hotel Goes, midden in het groene hart van Zeeland. Huur een fiets bij het hotel en ga op stap naar de Zeeuwse stranden. Heerlijk om je hoofd even helemaal leeg te maken. Je partner verrassen met een romantische overnachting? Voor de crème de la crème zit je goed bij Van der Valk Akersloot. Naast luxe kamers heeft het hotel ook suites met een whirlpool en regendouche. Perfect om een dagje strand mee af te sluiten!
Hotel aan zee in ZeelandOverige Van der Valk hotels aan zee:

  • Hotel Middelburg
  • Hotel Leiden

Luxe en romantische hotels aan zee

Een speciaal iemand verrassen met een overnachting in een hotel aan zee? Met een romantische hotelovernachting in Duinhotel Breezand pak je pas echt goed uit. Open je balkondeur en je wordt getrakteerd op een fenomenaal uitzicht en het geluid van de zee op de achtergrond. Zijn jullie allebei gek op culinaire hoogstandjes? Grand Hotel Huis ter Duin ligt op de hoogste duin van Noordwijk en is de ultieme locatie voor een paar dagen ertussenuit. ’s Avonds genieten jullie van een fantastisch 6-gangendiner in het prestigieuze restaurant Latour. Romantischer dan dat kan het bijna niet worden!
Luxe hotel aan zee: Grand Hotel Amrâth KurhausVoor een echte sterrenbehandeling boek je een hotelovernachting in het royale Grand Hotel Amrâth Kurhaus. Het hotel ligt direct aan het strand van Scheveningen en een merendeel van de kamers heeft uitzicht op zee. Is het mooi weer? Ontbijt op het terras, dat is echt de moeite waard.

Andere luxe hotels aan zee:

  • Boutique Hotel Texel
  • Hotel van Oranje
  • Palace Hotel Noordwijk
  • Strandhotel Golfzang
  • Carlton Ambassador
  • Hilton The Hague

Hotels aan zee met korting bij VakantieVeilingen

Ga jij ook voor een heerlijk weekendje weg aan de kust? Winter of zomer: op VakantieVeilingen vind je altijd de je leukste hotels aan zee. Je bepaalt bij ons zelf de prijs, dus je betaalt nooit teveel voor je hotelovernachting. Zo kan je strandvakantie niet meer stuk! Wat dacht je bijvoorbeeld van een voordelige overnachting in Carlton Beach Hotel in Scheveningen of in Roompot Beach Hotel Cape Helius? Bij deze hotels geniet je altijd van een vakantie in eigen land. Veilen we op dit moment niet waarnaar je op zoek bent? Geen probleem. Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief. Zo houden je we je op de hoogte van ons nieuwste aanbod.

De leukste hotels aan zee
Bekijk alle hotels aan zee