Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

De mooiste vakantieparken in Duitsland

Duitsland: het land van de apfelstrudels, ruige bossen, glooiende heuvels, besneeuwde bergen en eeuwenoude steden. En dat terwijl je er niet ver voor hoeft te rijden! Niet gek dat dit dus voor veel Nederlanders een favoriete vakantiebestemming is. In Duitsland zijn er genoeg vakantieparken te vinden om er een onvergetelijke tijd van te maken. Hieronder lees je onze favorieten.
Bekijk alle vakantieparken

Landal vakantieparken in Duitsland

Of je nou van een sportieve, ontspannen of culturele vakantie houdt: bij Landal zit er altijd een leuk park voor jou tussen. De vakantieparken in Duitsland hebben namelijk allemaal hun eigen charmes. Ben je een echte ontdekker? Dan ben je bij het avontuurlijke Landal Hogwald aan het juiste adres. Ga samen met het hele gezin op ontdekking door Nationaal Park Hunsrück Hochwold en probeer hier wilde katten en ooienvaars te spotten. Ook Landal Winterberg is een fantastisch vakantiepark voor de echte actievelingen. Het park ligt op de helling van een berg en is hierdoor een natuurparadijs voor mountainbikers en wandelaars. Voor echte waaghalzen is Landal Mont Royal een fijne bestemming. Dit park ligt aan de Moezel in de buurt van een prachtig loof- en naaldenbos. Maar wat dit vakantiepark pas echt bijzonder maakt, is de nabij gelegen Geierlay Hängeseilbrücke. Deze hangbrug is maar liefst 100 meter hoog en 360 meter lang. Sla 'm dus even over als je hoogtevrees hebt!
Leuke uitjes vanaf vakantiepark DuitslandDoe je het liever rustig aan tijdens je vakantie? Laadt je batterij weer op bij Landal Vakantiepark Marissa. Aan de strandbar geniet je van een heerlijke cocktail en een lekker hapje. Om je dag ontspannen af te sluiten breng je een bezoek aan het grote wellnesscomplex. Er is zelfs een sauna met uitzicht op het 1 na grootste meer van Nedersaksen. Hoe mooi is dat? Cultuurliefhebbers halen hun hart op bij vakantiepark Warsberg. Niet alleen ligt het park hoog tussen de wijnvelden, maar ook ligt het nabij Saarburg. Dit kleine stadje staat vol met eeuwenoude ruïnes, vissersschippershuisjes en typische gevels. Onze tip: wandel langs de rivieren en bruggetjes om vervolgens neer te strijken aan de waterval voor een heerlijke lunch.

Andere leuke Landal vakantieparken in Duitsland:

  • Landal Wirfftal
  • Landal Sonnenberg
  • Landal Salztal Paradies
  • Landal Dwergter Sand
  • Landal Travemünde
  • Landal Dormio Resort Eifeler Tor

Centerparcs vakantieparken in Duitsland

Ga je met het hele gezin op vakantie? Centerparcs heeft prachtige vakantieparken die bij iedereen in de smaak vallen. Ga bijvoorbeeld naar Park Nordseeküste. Terwijl jij geniet van een momentje voor jezelf, roetsjen de kids door het zwemparadijs van Aqua Mundo. Sta je te popelen om iets actiefs te doen tijdens je vakantie? Bij Bispinger Heide vind je de ideale mix van ontspanning en actie. Klimmen, duiken, raften en spelen in het indoor speelparadijs: het zijn slechts een paar voorbeelden van alle avontuurlijke activiteiten. Ook leuk zijn de bijzondere accommodaties. Slaap bijvoorbeeld in een boomhuis of woonboot. Een unieke vakantie-ervaring én leuk voor de kinderen!
Vakantiepark in DuitslandPark Hochsauerland en Park Eiffel zijn bestemming waar het altijd lekker vertoeven is. Hier kun je ’s zomers heerlijk wandelen en mountainbiken door de bergen en ’s winters skiën of snowboarden van de besneeuwde heuvels. Ideaal, want zo valt er elk seizoen wel wat te doen!

Andere leuke vakantieparken van Centerparcs:

  • Centerparcs Park Bostalsee
  • Centerparcs Park Allgau

Roompot vakantieparken in Duitsland

Er lekker tussenuit met je partner? Kom eens een paar dagen naar een vakantiepark van Roompot, zoals bijvoorbeeld Ferienresort Cochem. Het heuvellandschap rondom het park roept in het voor- en najaar een romantisch sfeertje op. Wandel hier langs de uitgestrekte wijngaarden of bezoek 1 van de historische plaatsen in de buurt. Liever in de winter weg? Breng een bezoek aan Bergresort Winterberg. Dit vakantiepark is de ideale plek voor een wintersportvakantie. Je staat namelijk binnen no time op de piste! En maak je maar geen zorgen om de sneeuw: van half december t/m maart ben je verzekerd van een dik pak dankzij het sneeuwkanon.
Vakantiepark Winterberg in DuitslandFerienresort Bad Bentheim en Eifelpark Kronenburg zijn perfecte parken als de kinderen ook mee gaan op vakantie. Zo ligt Bad Bentheim in een bosrijke omgeving waar de kids lekker kunnen ravotten. Ook fijn is dat het vakantiepark net over de Nederlandse grens ligt. Dichtbij, maar toch echt even weg van huis. Ook Eifelpark Kronenburg heeft een fantastische ligging voor diverse uitstapjes. Wat dacht je bijvoorbeeld van een gezellig dagje naar Phantasialand of 1 van de pittoreske bergdorpjes in de buurt?

Nog meer leuke vakantieparken van Roompot:

  • Roompot Hochenwarterseehof
  • Roompot Ferienpark Hambachtal
  • Roompot Hafendorf Rheinsburg
  • Roompot Hof Keppel

Duitse vakantieparken bij VakantieVeilingen

De grens over voor een vakantie bij onze Oosterburen? Goed idee! Of je nou een week of paar dagen weggaat: VakantieVeilingen heeft een mooi aanbod met vakantieparken in Duitsland. En het mooie is dat je bij ons zelf de prijs bepaalt! Zo betaal je dus nooit teveel voor die welverdiende vakantie. Onze tip: combineer je vakantie ook eens met leuke uitjes in Duitsland. Een dagje naar een pretpark of dierentuin is nooit mis. Toch liever in eigen land verblijven? Bekijk onze website eens voor hotels of vakantieparken in Nederland. Zit er nu niets voor je tussen? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Wie weet ga jij straks extra voordelig op vakantie.

Populaire vakantieparken
Bekijk alle vakantieparken