Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

Roadtrip door Nederland: 5 mooie autoroutes

Laat je dit jaar je paspoort thuis, maar wil je er wel lekker op uit? Bekijk Nederland eens door de ogen van een toerist tijdens een mooie roadtrip door eigen land. Wijk af van de gebaande paden of kies er juist 1 die helemaal uitgestippeld is van A naar B. Met de 5 onderstaande autoroutes geniet je gegarandeerd van een heerlijke vakantie in eigen land.
Roadtrip door Nederland

Vakantie in eigen land

Autoroute #1: de Veluwe

Pittoreske dorpjes, bijzondere musea, historische kastelen en prachtige natuurgebieden: de Veluwe is bij uitstek dé plek voor een roadtrip door Nederland. Start bijvoorbeeld in Arnhem en eindig in het mooie Apeldoorn. De kleine weggetjes binnendoor voelen avontuurlijk aan, waardoor het lijkt alsof je toch in het buitenland op vakantie bent. Op je route heb je veel mogelijkheden om te stoppen en er lekker op uit te gaan. Maak een mooie wandeling door Nationaal Park De Hoge Veluwe en breng meteen een bezoek aan het Kröller Muller-museum. Onze tip? Sluit je roadtrip af met aapjes kijken in de Apenheul. Daar maak je iedereen blij mee.
Mooie autoroute door de Veluwe

Autoroute #2: de Hollandse kust

Je hoeft Nederland helemaal niet te verlaten voor een heerlijke strandvakantie. Stap in de auto en rij van Den Oever naar Hoek van Holland. Onderweg maak je mooie stops bij Den Helder, Julianadorp, Egmond aan Zee, Zandvoort, Noordwijk, Katwijk en Wassenaar. En natuurlijk mag je Scheveningen niet overslaan! Waai lekker uit op het strand, maak een mooie wandeling door de duinen en sluit je dag af met een etentje bij zonsondergang. Ook leuk is een uitstapje naar de ongerepte kustlijnen van de Waddeneilanden. Heb je tijd over? Je kunt de overtocht ook te voet maken door te wadlopen. Tijdens deze speciale wandeltocht steek je de Waddenzee over naar bijvoorbeeld het populaire Texel, het autovrije Vlieland of het natuurrijke Terschelling. Een bijzondere ervaring die je niet snel vergeet!

Extra tip: verleng je roadtrip met een fijne hotelovernachting in de regio. Op VakantieVeilingen bieden we regelmatig hotelbonnen voor o.a. Fletcher aan. Van de Waddeneilanden tot het puntje van Zeeland: de (hotel)keuze is reuze!

Autoroute #3: Hunebed Highway

Wist je dat Drenthe haar eigen route 66 heeft? De N34 is omgedoopt tot de Hunebed Highway en heeft zelfs bordjes in een typische Amerikaanse stijl. Je volgt de 60 kilometer lange autoroute van Zuidlaren naar Coevorden. Onderweg kom je naast prachtige natuur ook maar liefst 47 van de 53 hunebedden tegen. Duik in de geschiedenis en leer meer over deze bijzondere bouwwerken.
Roadtrip door Nederland: Hunebed HighwayEven genoeg stenen gezien? Drenthe is een fantastische provincie voor leuke uitstapjes. Huur een fiets en ontdek bijvoorbeeld de mooie heide, bossen en zandvlaktes. Onze favoriete plek is het Boomkroonpad. Vanaf hier bekijk je de natuur vanaf grote hoogte: je wandelt hier namelijk tussen de toppen van de bomen. Ben je met de kids opstap? Attractiepark Slagharen en Plopsa Indoor Coevorden liggen op steenworpafstand en beloven een middag vol plezier.

Autoroute #4: Mergelland

Rij door het glooiende landschap van Mergelland en je snapt precies waarom dit 1 van de populairste autoroutes is onder Nederlanders. Tijdens deze route zie je alle hoogtepunten van het authentieke Zuid-Limburgse heuvelland. Je startpunt is het karakteristieke Maastricht: een gezellige stad om op je eigen tempo te ontdekken. Vanuit hier volg je de bewegwijzering naar de mooie wijngaarden en toeristische trekpleisters zoals het Drielandenpunt. Stap onderweg uit en je zult versteld staan van het adembenemende uitzicht en de bourgondische cultuur die terug te vinden is in de dorpen Epen en Slenaken. Maak een roadtrip door Zuid-Limburg en je hebt echt het gevoel alsof je je in het buitenland waant.

Autoroute #5: de Deltawerken

De strijd tegen het water staat centraal in de geschiedenis van Nederland. Deze roadtrip staat dan ook in het teken van de Deltawerken die ons land droog houden. De 400 km lange autoroute begint in Zeeland en eindigt in Zuid-Holland. Je rijdt langs 13 indrukwekkende Deltawerken, waaronder de Oosterscheldekring en Deltapark Neeltje Jans. Je leert hier alles over de watersnoodramp van 1953 en hoe een toekomstige ramp voorkomen kan worden. Als je een beetje mazzel hebt, spot je hier ook zeehonden en bruinvissen. Hoe leuk is dat!
Roadtrip door Nederland: langs de Deltawerken

Roadtrips in Nederland op VakantieVeilingen

Wil je het ultieme vakantiegevoel ervaren? Op VakantieVeilingen hebben we alles om je roadtrip compleet te maken. Ga bijvoorbeeld voor een romantische hotelovernachting aan zee, een leuke stedentrip of paar dagen naar een vakantiepark. Plak er vervolgens nog een paar uitstapjes aan vast, zoals een bezoek aan een pretpark of dierentuin. En het mooie is: bij ons bepaal je zelf de prijs! Zo betaal je nooit teveel voor je roadtrip door Nederland.

Veilen we op dit moment niet waarnaar je op zoek bent? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief. We houden je op de hoogte van ons nieuwste aanbod.

Veilingen om je roadtrip compleet te maken
Vakantie in eigen land