Een dagje naar Apenheul met je gezin: tickets en korting

Een dagje uit is altijd een goed idee. Zin om gezellig met je kinderen naar de dierentuin te gaan? Denk eens aan een dagje naar de Apenheul. In dit prachtig groene park ontmoet je meer dan 300 apen, waarvan een gedeelte zelfs los loopt. Dat belooft een onvergetelijke dag te worden! Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets veilen, kun je ook nog eens met korting naar de Apenheul.

Bekijk alle dierentuinen

Apenheul

Aapjes kijken is natuurlijk het leukste wat er bestaat. In de Apenheul ben je daarvoor aan het juiste adres; tussen het groen vind je meer dan 300 apen, verdeeld onder 35 verschillende soorten. Dat zijn er nogal wat! De apen leven hier niet in kooien of achter tralies, maar juist op grote en natuurlijke eilanden. Zo spot je bijvoorbeeld gorilla’s, orang-oetans en ringstaartmaki’s. Wil je de dieren van dichtbij bekijken? Ongeveer de helft van de apen loopt los rond tussen de parkbezoekers. Zo kan er zomaar opeens een doodshoofdaapje op je schouder springen. Je hoeft je geen zorgen te maken; de apen zijn vriendelijk en ongevaarlijk. Wil jij juist meer over de dieren leren? Er worden diverse presentaties gegeven door dierverzorgers waar je van alles ontdekt over jouw favoriete aap.
meisje met aap in ApenheulZelf de aap uithangen? Het dierenpark heeft genoeg speeltoestellen en faciliteiten waar je urenlang zoet bent. Zo klim en klauter je erop los in de speeltuin en haal je de ware aap in je naar boven in het na-aaphuis. Weet je niet waar je alles kunt vinden? Bekijk de website voor de plattegrond van de Apenheul. Je kinderen zullen het fantastisch vinden!

Adres en parkeren bij Apenheul

De Apenheul is gelegen in het hart van de Veluwe. Om precies te zijn op J.C. Wilslaan 21 in Apeldoorn. Dankzij deze prachtige ligging kun je je bezoek aan het dierenpark eenvoudig combineren met een hotelovernachting in de groene omgeving. Er zijn genoeg leuke activiteiten in de provincie Gelderland, waardoor jij hier een weekend vol kunt plannen. Op die manier ben je er écht even lekker tussenuit!
aap in ApenheulKom je met de auto? Vanaf Amsterdam is het slechts 1 uur rijden naar het dierenpark. Apenheul beschikt niet over een eigen parkeerterrein. Wel kun je de auto tegen betaling kwijt op de parkeerplaats tegenover Park Berg & Bos. Deze zijn te verkrijgen bij de automaten op de parkeerplaats, of bij de kassa van het dierenpark. Heb je geen rijbewijs óf gewoon even geen zin om te rijden? Ook dat is geen probleem. Apenheul is namelijk ook prima met het openbaar vervoer te bereiken.

Tickets en openingstijden van Apenheul

De Apenheul is in de winter gesloten en gaat in april weer open. Heb je een dagje op de planning staan? Je kunt je tickets voor Apenheul zowel online als bij de kassa kopen. Kinderen t/m 2 jaar zijn gratis. Zo is de Apenheul een leuk én leerzaam dagje uit voor iedereen.
2 apen in Apenheul

Apenheul met korting bij VakantieVeilingen

We veilen regelmatig tickets voor de Apenheul. Wil je weten wanneer jij als eerste bij VakantieVeilingen met korting naar de Apenheul kunt? Schrijf je in op onze nieuwsbrief en word zo op de hoogte gehouden. Wie weet ben jij straks de gelukkige winnaar! Heb je de smaak te pakken gekregen en wil je nog veel meer dierenparken bezoeken? Neem dan snel een kijkje in ons assortiment en hang lekker de beest uit.

      Populaire dierentuinen

      Apenheul tickets voor 2 personen

      14

      03:29:34
      Bekijk alle dierentuinen