Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

De leukste vakantieparken in Nederland

Laat jij je paspoort dit jaar thuis en zoek je een vakantie dicht bij huis? Het is wel eens fijn om je niet te hoeven haasten voor het vliegtuig, of om urenlang in de auto te zitten naar Zuid-Europa. In Nederland zijn genoeg vakantieparken te vinden om er een onvergetelijke tijd van te maken. Van Roompot tot Oostappen, en van Landal tot Center Parcs; dichtbij, maar toch echt even op vakantie. Hieronder lees je onze favorieten.

Bekijke alle vakantieparken

Roompot vakantieparken

Samen met je partner, het hele gezin of juist met vrienden: met maar liefst 129 vakantieparken in Nederland zit er altijd wel een leuk Roompot-park voor jullie tussen. Ga bijvoorbeeld lekker uitwaaien op Roompot Beach Resort. Dit heerlijke vakantiepark heeft alles in huis om jou een fantastische tijd te bezorgen. Ben je een actieveling? Huur een surfplank op het park en ga de golven tegemoet. Roompot Bospark ’t Wolfsven en Katjeskelder zijn parken die letterlijk omringd worden door natuur. Heerlijk als je echt even tot rust wilt komen! Op zoek naar leuk vakantiepark voor de kinderen? Bij Roompot Kuikduin en Weerterbergen ben je aan het juiste adres. Deze parken hebben vele kinderfaciliteiten zoals een zwembad, animatieprogramma en veel buitenactiviteiten.
De leukste vakantieparken in Nederland met huisje aan waterVind je dat je wel wat luxe verdiend hebt of wil je het over een compleet andere boeg gooien? Roompot heeft ook veel vakantieparken die nét even iets anders zijn. Slaap bijvoorbeeld aan de zee bij Strandhuisjes Julianadorp, in een safaritent op Strandpark Zeeland of Caribische villa’s op Duynparc De Heeren van ‘s-Gravensanda. Extra fantastisch is Cuber Veluwe. Niet alleen overnacht je hier in een design outdoor suite midden in de natuur, maar ook krijg je er nog eens een personal assistent bij. Hoe tof is dat?

Nog meer leuke Roompot vakantieparken:

  • Roompot Kustpark Texel
  • Roompot Hunzedal
  • Roompot Hof Domburg
  • Roompot Boomhiemke
  • Roompot Bospark Lunsbergen
  • Roompot Aquadelta
  • Roompot Bospark de Schaapskooi
  • Roompot Marinapark Voldendam
  • Roompot LARGO De Veerse Wende
  • Roompot Waterpark Zwartkruis

Center Parcs vakantieparken

In tropische sferen genieten van je welverdiende vakantie? Daarvoor hoef je Nederland niet uit! Op de vakantieparken van Center Parcs laat jij je verrassen door de prachtige omgeving en roetsj je urenlang van de glijbanen in het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo. Boek bijvoorbeeld een weekje naar Center Parcs De Eemhof: een regelrecht paradijs voor watersporters. Ook Center Parcs De Kempervennen is perfect hiervoor. Niet alleen ligt dit park aan een mooi meer, maar ook heeft het een indoor snowhal. Voor de kinderen is Center Parcs Heijderbos een geweldig vakantiepark. Dit park heeft namelijk een eigen indoor jungle-speelparadijs. Hier waag jij je over wiebelende touwbruggen, spot je exotische vogels en wandel je langs klaterende watervallen. Speciaal voor de echte avonturier dus!
Vakantieparken aan het strandHet liever wat rustiger aandoen? In Parc Sandur ervaar je een ongekend gevoel van vrijheid. De vrijstaande vakantiehuisjes liggen namelijk op diverse schiereilandjes. Ook in Port Zélande geniet je van een prachtige omgeving. Met het Grevelingenmeer aan de ene kant en het Noordzeestrand aan de andere kant, is er altijd wel iets te beleven.

Andere leuke Center Parcs vakantieparken:

  • Center Parcs Limburgse Peel
  • Center Parcs Huttenheugte
  • Center Parcs Meerdal
  • Center Parcs Park Zandvoort
  • Center Parcs Limburgse Peel

Landal vakantieparken

Echt even bijkomen en je batterij opladen doe je op de vakantieparken van Landal. Kom bijvoorbeeld naar Landal Stroombroek in de Achterhoek en gun jezelf een wellnesdagje. Warm op in de Lapse sauna, geniet in de IJslande scrubruimte en kom tot rust tijdens een Tibetaanse klankschaalmassage. Hmmm, heerlijk! Hou je van wandelen en fietsen? Landal Heihaas, Miggelenberg en Het Loo hebben een fantastische ligging op de Veluwe. Ook heeft Landal een groot assortiment aan vakantiehuisjes op de schiereilanden. Wat dacht je bijvoorbeeld van een midweek aan natuurgebied de Slufter op Texel of een weekendje Schiermonnikoog? Als je met het hele gezin op vakantie gaat, dan zijn Land van Bartje en Lommerbergen fantastisch. De kids kunnen hier pony’s voeren, spetteren in het subtropisch zwembad of lekker klimmen en klauteren in het indoor speelparadijs.

Nog meer leuke Landal vakantieparken:

  • Landal Coldenhoven
  • Landal Rabbit Hill
  • Landal Hof van Saksen
  • Landal De Vers
  • Landal Heideheuvel
  • Landal Esonstad
  • Landal Reeuwijkse Plassen
  • Landal Orveltermarke
  • Landal Port Greve
  • Landal De Bloemert
  • Landal Kasteeldomein De Cauberg
  • Landal Kaatsheuvel

Oostappen vakantieparken

Toe aan dat echte zomergevoel? Verblijf op de vakantieparken van Oostappen en ervaar hoe heerlijk vakantie in eigen land is. Zo ligt Oostappen Prinsenmeer in de Brabantse Peel en is het heerlijk vertoeven op de ligweide bij het strandbad. Ook De Berckt is een goede aanrader. Dit vakantiepark ligt in kastelendorp Baarlo nabij de Maas en is dus de perfecte bestemming voor een uitstapje. Regent het een dag? Geen probleem! Deze 2 parken hebben ook een subtropisch zwembad voor een dagje spetterplezier. Ben je een watersportliefhebber? Dan zit je goed bij Marina Beach. Dit Oostappen vakantiepark is gelegen op het schiereiland de Braakman bij de Westerschelde. Het park heeft een leuke jachthaven waar je zelfs een bootje mag aanleggen. Top!
Vakantieparken in Nederland voor het hele gezin

Nog een paar leuke Oostappen vakantieparken:

  • Oostappen Arnhem
  • Oostappen Brugse Heide
  • Oostappen Slot Cranendonck
  • Oostappen Bosbeeck

Vakantieparken in Nederland bij VakantieVeilingen

Dit jaar in ons kikkerlandje verblijven? Goed idee! Of je nou een week of weekendje weggaat: VakantieVeilingen heeft een ruim aanbod met vakantieparken in Nederland. En het mooie is dat je bij ons ook nog eens zelf de prijs bepaalt! Toch liever de grens over? Bekijk onze website voor bijvoorbeeld bungelowparken in Duitsland of campings in de Ardennen. Zit er op dit moment niets voor je tussen? Schrijf je in op onze nieuwsbrief en wellicht scoor jij je volgende vakantie straks extra voordelig.

Populaire vakantieparken
Bekijke alle vakantieparken