Op stedentrip in Duitsland

Lekker er even tussenuit in het buitenland, maar wil je ook niet té ver weg? Ga dan voor een stedentrip in Duitsland! In ons buurland is meer dan genoeg te beleven, en de keuze aan leuke grote steden is hier reuze. Bovendien kun je er gemakkelijk met de auto of de trein heen. Ideaal! Ga voor de klassieke opties zoals Berlijn of Keulen, of juist voor een minder bekend pareltje zoals Munster of Leipzig. Wij zetten de beste opties voor je op een rijtje, plus alles wat er te beleven valt. Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig leuke uitjes in Duitsland met korting, dus wie weet zit er iets voor je tussen tijdens je stedentrip!

De leukste steden in het westen van Duitsland

Wil je op stedentrip, maar wil je niet te ver hoeven reizen? Dan zijn er net over de grens, in het westen van Duitsland, genoeg leuke steden te vinden waar je een weekend of midweek kunt vertoeven. Een klassieke optie is Keulen: vanaf Utrecht 2,5 uur rijden, en vanaf de grens slechts een uurtje. Deze stad moet je een keer gezien hebben, met het oude centrum en de ligging langs de Rijn. De Dom-kathedraal is een echte must see! Of bezoek de enorme dierentuin Kölner Zoo. Daarnaast is Düsseldorf ook een goede optie. Dit is dé winkelstad van Duitsland, dus ideaal als je van shoppen houdt. Ook Münster is zeker een bezoekje waard, met een historisch centrum vol smalle en sfeervolle straatjes.Stedentrip naar een Duitse stad 2

De leukste steden in het oosten van Duitsland

Ben je wel eens in Berlijn geweest? Deze stad staat natuurlijk op nummer 1 als we het over oosten van Duitsland hebben. Je vindt hier zo veel historie en cultuur, dat je je hier rustig een week lang kunt vermaken. Naast alle historische elementen is Berlijn juist ook een hele moderne stad met veel hippe koffiebarretjes en leuke uitgaansgelegenheden. Wil je liever een minder grote stad? Dan is Leipzig een goede optie. Deze stad is wat overzichtelijker maar ook nog steeds veelzijdig, met een historisch centrum en knusse straatjes. Bovendien is Leipzig echt een studentenstad met leuke kroegen. Ga jij echt voor cultuur? Dan is Dresden een aanrader. Hier geniet je van een overvloed aan prachtige architectuur en vele andere kunstvormen. Bezoek zeker 1 van de vele musea, want in deze stad vind je er meer dan 40. Maar ook in de straten is veel kunst te bewonderen, zoals gave streetart.Stedentrip naar een Duitse stad

De leukste steden in het noorden van Duitsland

In het noorden van Duitsland vind je de havenstad Hamburg, waar je prima een weekendje kunt vertoeven. Boek een leuke hotelovernachting en ga op ontdekking uit in de stad. In het oude centrum vind je veel cultuur en historie, en de havens zelf zijn ook zeker een bezoekje waard. Maar Hamburg is daarnaast ook een uitgesproken goede stad om te stappen! De beroemde Reeperbahn is 1 lange straat vol met kroegen, discotheken en andere uitgaansgelegenheden. Daarnaast kun je je ook prima vermaken in de stad Bremen. In het centrum vind je talloze gebouwen die nog uit de middeleeuwen stammen, maar ook is er veel hippe streetart te vinden. Maak ook eens een wandeling over de promenade langs de rivier de Weser. Hier vind je ook veel gezellige kroegjes.

De leukste steden in het zuiden van Duitsland

De grootste stad in zuid-Duitsland is München, bekend van de grote Oktoberfest-feesten maar ook de historische gebouwen in het oude centrum. Bovendien kunnen sportliefhebbers hier hun hart ophalen: het stadion van Bayern München of het oude Olympisch Stadion zijn zeker een bezoekje waard. Een andere grote stad in deze regio is Stuttgart. Van origine staat ze bekend als industriestad, maar is op het gebied van cultuur ook veel te beleven. Daarnaast kun je er ook uitstekend shoppen!

Jouw ideale stedentrip in Duitsland bij VakantieVeilingen

Heb jij een keuze kunnen maken voor jouw ultieme stedentrip in Duitsland? Leuk! Neem dan vooral een kijkje bij onze overnachtingen en dagjes weg, want zo scoor jij jouw stedentrip met extra veel korting. We veilen bijvoorbeeld regelmatig tickets voor pretparken in Duitsland, wat je goed kunt combineren met je stedentrip. Zit er niet tussen wat je zoekt? Schrijf je dan nu in op onze nieuwsbrief en je bent als eerste op de hoogte van ons nieuwe aanbod.

      De leukste veilingen in Duitsland

      Paintball voor 10: Adrenalinpark Duitsland (3 locaties)

      04:51:28