Een dagje naar dierentuin ARTIS?

Wil je graag een gezellig dagje naar de dierentuin? Dan ben je bij ARTIS aan het juiste adres. Vooral voor kinderen is dit dierenpark een ware beleving. Een goede tip dus voor een dagje uit met het gezin. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor dit dierenpark veilen, kun je ook nog eens met korting naar ARTIS. Hieronder lees je alles voor je bezoek aan deze dierentuin.

Activiteiten & dieren van ARTIS

In dit Amsterdamse dierenpark beleef je hoe dan ook een fantastische dag. Dierenliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen bij de grote collectie aan dieren. Zo vind je bekende dieren in ARTIS zoals leeuwen, olifanten, stokstaartjes en giraffen. Maar heb je ooit wel eens van een beermarter, dwergoeistiti of heremietibis gehoord? Nee? In de dierentuin kom je ook vele diersoorten tegen waarvan je het bestaan waarschijnlijk nog niet afwist. Ook is er een aquarium met kleurrijke vissen en groot apenhuis. Een bezoek aan de overdekte vlindertuin wil je zeker niet overslaan. Als je eenmaal de morpho-vlinder gespot hebt begrijp je wel waarom. Heb je een brandende vraag over je favoriete dier? Stel je vraag tijdens het voeren van de dieren, of neem een rondleiding door het park. Pas dan krijg je écht de meest opmerkelijke verhalen te horen over ARTIS.
Leeuw in dierentuin ARTIS
Is het slecht weer? Het dierenpark heeft ook tal aan overdekte activiteiten. Ga op avontuur door de ruimte in het Planetarium of bekijk 1 van de bijzondere documentaires over dier en natuur. Wil je je kennis nog meer vergroten? De ARTIS-Academie organiseert het hele jaar door cursussen, colleges, lezingen, voorstellingen en debatten over natuur, kunst en wetenschap. Genoeg te zien en beleven dus!

Het bijzondere museum Micropia

In Micropia ontdek je onzichtbare wereld van micro-organismen. Want met het blote oog zie je ze niet, maar ze zijn er wel! Als je de wereld namelijk van heel dichtbij bekijkt, dan gaat er een hele nieuwe voor je open. Leer hier alles over schimmels, gisten, (micro)algen, bacteriën, microdiertjes en virussen. Met de stempelkaart maak je je eigen verzameling en breng je deze microben tot leven. Na een bezoek aan dit bijzondere museum en je kijkt nooit meer hetzelfde naar jezelf en de wereld.
Micropia in ARTIS

ARTIS openingstijden, parkeren & adres

Het dierenpark ligt in hartje Amsterdam. Op precies te zijn is het adres van ARTIS Plantage Kerklaan 38 – 40. Kom je met de auto? Bij ARTIS kun je goed parkeren, want het beschikt over een eigen parkeerterrein. Voor een dagpas betaal je € 15,-. Vanaf dit parkeerterrein is het ongeveer 150 meter lopen naar de hoofdentree. Op drukke dagen is het aan te raden om te parkeren in de garage Markenhoven of om met het OV te komen.

Het park is elke dag geopend, ook op feestdagen. De openingstijden van ARTIS kunnen per periode verschillen. In het hoogseizoen ( 1 maart t/m 31 oktober) is het park van 09.00 t/m 18.00 uur geopend. In de periode hierbuiten gaat het een uur eerder dicht. Op feestdagen worden wisselende openingstijden gehanteerd.

Tickets & prijzen van ARTIS

Het is aan te raden om je bezoek vooraf goed te plannen. Je kunt je tickets bij de kassa kopen, maar ook online reserveren. De entreeprijs van ARTIS voor volwassene is € 24,-. Kinderen t/m 9 jaar betalen € 20,50 en kleintjes t/m 2 jaar hebben gratis toegang. Je bezoek combineren met Micropia? Tickets kosten dan een paar euro duurder.
Giraffen in dierentuin ARTIS

ARTIS met korting bij VakantieVeilingen

Op dit moment veilen we helaas nog geen tickets voor ARTIS. Toch voordelig naar de dierentuin? Neem eens een kijkje op onze website en wie weet haal jij wel een leuke veiling binnen. Schrijf je ook in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van ons nieuwste aanbod. Zo weet jij als eerste wanneer je met korting naar ARTIS kunt gaan.