Een dagje naar Wildlands met je gezin: tickets met korting

Samen met je lievelingsmensen op pad is het leukste dat er is. Zin in een dagje naar de dierentuin samen met je gezin? Bij Wildlands in Emmen maak je in 1 dag een reis door de tropische jungle, de savanne én het koude poolgebied. Maak kennis met alle dierenwerelden tijdens een dagje naar het meest avontuurlijke dierenpark van Drenthe. Hou VakantieVeilingen in de gaten om dit avontuur als klap op de vuurpijl ook nog eens met korting te beleven! Hieronder lees je alle handige informatie over het dierenpark.

Bekijk hier alle dierentuinen

Dieren in Wildlands Adventure Zoo

Tijdens een dag in Wildlands ontdek je 3 verschillende dierenwerelden: Serenga, Jungola en Nortica. In deze werelden vind je alle dieren van Wildlands. In Serenga ga je op safari en begeef je je tussen giraffen, neushoorns en zelfs leeuwen. Na deze droge woestijn kun je over naar het exotische en tropische Jungola. Hier kijk je je ogen uit: van kleurrijke vogels tot kleine aapjes die rondslingeren. Krijg je het een beetje benauwd van al die warmte? Begrijpelijk. Gelukkig stap je dan zo over naar het ijskoude Nortica. Hier bekijk je ijsberen en pinguïns van wel heel dichtbij. Zo is een dagje naar Wildlands voor iedereen een leuk dagje uit. Jeej!
Leeuw in Wildlands

Speelparadijs en achtbaan in Wildlands

Wat maakt het dierenpark in Emmen zo speciaal? Naast natuurlijk de grote verzameling dieren heeft Wildlands ook een achtbaan én een groot speelparadijs. Klim en klauter erop los in het overdekte Animazia en beleef urenlang speelplezier. Echte waaghalzen maken een ritje in de duizelingwekkende achtbaan Tweestryd. Durf jij dit avontuur aan? Je mag er ook best nog even een nachtje over slapen...

Openingstijden en adres van Wildlands

De dierentuin ligt in de provincie Drenthe. Het adres van Wildlands is Raadhuis 99 in Emmen. Het park is het hele jaar door geopend, behalve op 1 januari. Zo kun je bijna het hele jaar door een dagje naar Wildlands plannen. Bekijk de actuele openingstijden van Wildlands op de website.
Kinderen in Wildlands met korting

Tickets voor Wildlands

Tickets voor Wildlands zijn online te koop. Wil je je tickets voor Wildlands bij de ingang van het park kopen? Dat kan natuurlijk ook, maar dan betaal je iets meer.

Parkeren bij Wildlands

Kom je met de auto naar Wildlands? Het dierenpark heeft geen eigen parkeerterrein. Wel zijn er in de buurt van Wildlands voldoende parkeerplaatsen, waar je tegen betaling kunt parkeren.
De ijsbeer: een van de vele dieren in Wildlands Adventure ZooLiever met het openbaar vervoer naar Wildlands? Het park is goed te bereiken met de bus of trein. Vanaf het NS-station Emmen loop je in een kwartier naar de dierentuin. Ook kun je vanaf het station de bus nemen naar de halte Centrum-Emmen. Vanaf hier is het slechts een paar minuutjes lopen.

Tip: wil je relaxed en volledig voorbereid de deur uit gaan? We veilen ook regelmatig goedkope NS-treinkaartjes. Wel zo makkelijk!

Wildlands met korting bij VakantieVeilingen

We veilen geregeld tickets voor Wildlands Adventure Zoo. Check hier of je op dit moment tickets met korting kunt winnen. Schrijf je in voor de nieuwsbrief en word als 1e op de hoogte gesteld wanneer je met korting naar Wildlands kunt gaan. Er meteen een heel weekend weg van maken? De provincie Drenthe heeft nog veel meer te bieden. Zo ben je er écht even tussenuit!

    Populaire dagjes weg

    Safaripark Beekse Bergen tickets (2 p.)

    15

    00:25:36
    Bekijk hier alle dierentuinen