Bied mee en maak kans op een loungeset van Feel Furniture

Een dagje naar Wildlands

Zin in een dagje naar de dierentuin samen met het gezin? Bij Wildlands in Emmen maak je in 1 dag een reis door de tropische jungle, de savanne en het koude poolgebied. Maak kennis met alle dierenwerelden tijdens een dagje naar het meest avontuurlijke dierenpark van Drenthe. Houd VakantieVeilingen in de gaten om met korting dit avontuur te beleven! Hieronder lees je alle handige informatie over het dierenpark.

De dieren van Wildlands Adventure Zoo

Tijdens een dag in Wildlands ontdek je 3 verschillende dierenwerelden: Serenga, Jungola en Nortica. In deze werelden vind je alle dieren van Wildlands. In Serenga ga je op safari en begeef je je tussen giraffen, neushoorns en zelfs leeuwen. Na deze droge woestijn kun je over naar het exotische en tropische Jungola. Hier kijk je je ogen uit: van kleurrijke vogels tot kleine aapjes die rondslingeren. Krijg je het een beetje benauwd van al die warmte? Dan stap je zo over naar het ijskoude Nortica. Hier bekijk je ijsberen en pinguïns van wel heel dichtbij! Zo is een dagje naar Wildlands voor iedereen leuk dagje uit
Leeuw in Wildlands

Speelparadijs & achtbaan van Wildlands

Wat maakt het Dierenpark Emmen zo speciaal? Naast natuurlijk de grote verzameling dieren heeft Wildlands ook een achtbaan en een groot speelparadijs. Klim en klauter erop los in het overdekte Animazia en beleef urenlang speelplezier. Echte waaghalzen maken een ritje in de duizelingwekkende achtbaan Tweestryd in Wildlands. Durf jij dit avontuur aan?

Openingstijden & adres van Wildlands

De dierentuin ligt in de provincie Drenthe. Het adres van Wildlands is Raadhuis 99 in Emmen. Het park is het hele jaar door geopend, behalve op 1 januari. De openingstijden van Wildlands zijn van 10.00 tot 17.00 uur. De dierentuin is t/m 18.00 uur geopend in de weekenden van mei en juni, en van 1 juli t/m 31 augustus. Zo kun je je bijna het hele jaar door een dagje naar Wildlands plannen. Bekijk de actuele openingstijden van Wildlands op de website.
Kinderen in Wildlands met korting

Tickets & prijzen van Wildlands

Tickets voor Wildlands zijn online te koop vanaf € 19,50 en de kleintjes (0 t/m 2 jaar) mogen gratis mee. Wil je je tickets voor Wildlands bij de ingang van het park kopen? Dat kan natuurlijk ook, maar dan betaal je iets meer. Dan kan je vanaf € 23,- een dagje naar Wildlands in Emmen.

Parkeren bij Wildlands

Kom je met de auto naar Wildlands? Het dierenpark heeft geen eigen parkeerterrein. Wel zijn er in de buurt van Wildlands voldoende parkeerplaatsen. Zo kun je parkeren bij Q-Park Wildlands voor € 1,- per halfuur, met een maximaal dagtarief van € 10,-.
De ijsbeer: een van de vele dieren in Wildlands Adventure ZooLiever met het openbaar vervoer naar Wildlands? Het park is goed te bereiken met bus of trein. Vanaf het NS-station Emmen loop je in een kwartier naar de dierentuin. Ook kun je vanaf het station de bus nemen naar de halte Centrum-Emmen. Vanaf hier is het slechts een paar minuutjes lopen.

Tip: wil je relaxed en volledig voorbereid de deur uit gaan? We veilen ook regelmatig goedkope NS-treinkaartjes.

Wildlands met korting bij VakantieVeilingen

We veilen geregeld tickets voor Wildlands Adventure Zoo. Schrijf je in voor de nieuwsbrief en word als eerste op de hoogte gesteld wanneer je met korting naar Wildlands kunt gaan. Meteen er een heel weekend weg van maken? De provincie Drenthe heeft nog vee meer te bieden.