Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

Een dagje naar Ouwehands Dierenpark

Wil je een leuk dagje uit met kinderen? Ouwehands Dierenpark Rhenen biedt mogelijkheden voor de kleintjes, maar ook voor ouders. Met het gezin een dagje naar de dierentuin is leuk en leerzaam voor iedereen. Mochten we bij VakantieVeilingen tickets veilen voor Ouwehands Dierenpark, dan is het nu mogelijk om met korting de dierentuin te bezoeken.
Ouwehands Dierenpark Rhenen Vakantieveilingen
Bekijk alle dierentuinen

Ouwehands Dierenpark Rhenen

Tijdens een dagje uit naar Ouwehands Dierenpark kun je zo dicht bij de dieren komen, dat je de dieren echt leert kennen. Het park heeft veel verschillende activiteiten, waardoor jij je nooit hoeft te vervelen. Zo kun je bij het voedermoment van de pinguïns zijn, of de zeeleeuwen in actie zien tijdens de zeeleeuwenshow! Wil je meer leren over het dierenrijk? Bezoek dan 1 van de tentoonstellingen in de Academie. Dit is een educatief centrum in het dierenpark. Zoek je een leuk dagje uit in Gelderland? Dan is een dagje naar Ouwehands Dierenpark altijd een goed idee.

Reuzenpanda’s

Wist je dat je reuzenpanda’s kunt zien in Ouwehands Dierenpark? Dit is uniek in Nederland. In het reuzenpandaverblijf Pandasia heb je de kans om Wu Wen en Xing Ya te ontmoeten. Daarnaast kun je in Pandasia meer leren over de reuzenpanda’s en andere Aziatische diersoorten. Zo heb je altijd een leuke activiteit tijdens je dagje uit met het gezin
reuzenpanda ouwehands dierenpark rhenen vakantieveilingen

Parkeren bij Ouwehands Dierenpark

Het dierenpark in Rhenen ligt in de provincie Utrecht. Door deze gunstige locatie in het midden van Nederland is het makkelijk te bereiken vanuit het hele land. Er zijn genoeg mogelijkheden om te parkeren bij Ouwehands Dierenpark. Met maar liefst 3 parkeerterreinen heb je gegarandeerd een parkeerplek tijdens je bezoek. Parkeerkaarten voor het parkeerterrein kosten 7,50 per auto en zijn online te koop in de ticketshop.

Tickets, adres & openingstijden van Ouwehands Dierenpark

Ouwehands Dierenpark bevindt zich op de Grebbeweg 111, 3911 AV in Rhenen. Tickets zijn te koop vanaf 19,50, en voor de allerkleinsten (t/m 2 jaar), is het dierenpark gratis te bezoeken. Je kunt het hele jaar door een dagje naar Ouwehands Dierenpark, maar de openingstijden verschillen per dag. Bekijk de actuele openingstijden, de geplande evenementen en de plattegrond van Ouwehands Dierenpark op de website.

Korting met VakantieVeilingen

We veilen op dit moment nog geen tickets voor Ouwehands Dierenpark. Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven. Zo weet je als eerste wanneer je met korting tickets voor Ouwehands kunt scoren. Wil jij de dag lekker afsluiten met een hapje en een drankje in de omgeving? Ontdek dan onze veilingen voor eten en drinken!

Populaire dierentuinen
Bekijk alle dierentuinen