Een dagje met je gezin naar Ouwehands Dierenpark: tickets met korting

Wil je een leuk dagje uit met kinderen? Een dagje naar de dierentuin is altijd een goed idee. Bovendien steken je lievelingen er ook nog iets van op. Ouwehands Dierenpark Rhenen biedt mogelijkheden voor de kleintjes, maar is zeker ook interessant voor ouders. Met het gezin een dagje naar de dierentuin is leuk en leerzaam voor iedereen. Mochten we bij VakantieVeilingen tickets veilen voor Ouwehands Dierenpark, dan is het mogelijk om de dierentuin met korting te bezoeken. En zeg nou zelf: dat maakt het feest compleet, toch?
Ouwehands Dierenpark Rhenen Vakantieveilingen
Bekijk alle dierentuinen

Dieren Ouwehands Dierenpark

Tijdens een dagje uit naar Ouwehands Dierenpark kun je zó dicht bij de dieren komen, dat je de dieren echt leert kennen. Het park heeft veel verschillende activiteiten, waardoor jij je nooit hoeft te vervelen. Zo kun je bij het voedermoment van de pinguïns zijn of de zeeleeuwen in actie zien tijdens de zeeleeuwenshow. Wil je meer leren over het dierenrijk? Bezoek dan 1 van de tentoonstellingen in de Academie. Dit is een educatief centrum in het dierenpark. Zoek je een leuk dagje uit in Gelderland? Dan is een dagje naar Ouwehands Dierenpark altijd een goed idee. Wil je er écht even tussenuit, dan kun je altijd nog een hotelovernachting in de buurt overwegen. Heerlijk!

Reuzenpanda’s Ouwehands Dierenpark

Wist je dat je reuzenpanda’s kunt zien in Ouwehands Dierenpark? Dit is uniek in Nederland. In het reuzenpandaverblijf Pandasia heb je de kans om Wu Wen en Xing Ya te ontmoeten. Daarnaast kun je in Pandasia meer leren over de reuzenpanda’s en andere Aziatische diersoorten. Zo heb je altijd een leuke activiteit tijdens je dagje uit met het gezin. Enne... wie weet zwaaien ze wel terug!
reuzenpanda ouwehands dierenpark rhenen vakantieveilingen

Parkeren bij Ouwehands Dierenpark

Het dierenpark in Rhenen ligt in de provincie Utrecht. Door deze gunstige locatie in het midden van Nederland is het makkelijk te bereiken vanuit het hele land. Er zijn genoeg mogelijkheden om te parkeren bij Ouwehands Dierenpark. Met maar liefst 3 parkeerterreinen heb je tegen betaling gegarandeerd een parkeerplek tijdens je bezoek. Geen zin om te rijden? Ook dat is geen probleem. Ouwehands dierenpark is namelijk ook prima met het openbaar vervoer te bereiken.

Tickets, openingstijden en adres van Ouwehands Dierenpark

Ouwehands Dierenpark bevindt zich op de Grebbeweg 111, 3911 AV in Rhenen. Je kunt het hele jaar door een dagje naar Ouwehands Dierenpark, maar de openingstijden verschillen per dag. Bekijk de actuele openingstijden, de geplande evenementen en de plattegrond van Ouwehands Dierenpark op de website.

Ouwehands Dierenpark met korting bij VakantieVeilingen

Heb jij na het lezen van dit alles zin gekregen om oog in oog te staan met allerlei exotische diersoorten? Logisch! Bekijk snel ons assortiment en ontdek of we momenteel tickets met korting voor Ouwehands Dierenpark veilen. Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van ons nieuwste aanbod. Zo weet je als 1e wanneer je met korting tickets voor Ouwehands Dierenpark kunt winnen. Wil jij de dag lekker afsluiten met een hapje en een drankje in de omgeving? Ontdek dan onze veilingen voor eten en drinken. Zo wordt het een feestelijk uitje. Zin in!

      Populaire dierentuinen

      Apenheul tickets voor 2 personen

      13

      00:03:16
      Bekijk alle dierentuinen