3 handige tips voor het kopen van een loungeset

Wil jij je tuin opfrissen met een nieuwe loungeset? Met het kopen van nieuwe tuinmeubels geef je jouw tuin al gauw een hele nieuwe uitstraling. Natuurlijk wil je dat jouw nieuwe loungeset er niet alleen mooi uitziet, maar dat je er ook een tijdje mee vooruit kunt. En het liefst koop je hem ook nog eens in de aanbieding. Er zijn daarom verschillende aandachtspunten waar je rekening mee kunt houden bij het aanschaffen van een nieuw tuinmeubel. VakantieVeilingen zet ze voor je op een rij.
Lougeset aanbieding tuinmeubelen vakantieveilingen

Grootte en soort loungeset

Voordat je een nieuwe loungeset koopt, is het goed om na te denken over wat je wilt én waarom. Je koopt een loungeset namelijk niet elk jaar weer opnieuw. Bedenk bijvoorbeeld als 1e waar je de loungeset wilt plaatsen en hoeveel ruimte je daar hebt. Is er ruimte voor een hoekbank of is het handiger om een bank met losse stoel te nemen? Ook voor balkons zijn er genoeg opties voor tuinmeubelen. In dat geval is het handig om te kiezen voor een loungeset met losse onderdelen, dan kun je ze neerzetten en weer verplaatsen zoals je zelf wilt, ook met beperkte ruimte.

Weerbestendige loungeset

Jouw nieuwe loungeset is natuurlijk ideaal om mee in het zonnetje te zitten. Drankje, boekje, genieten maar! Wat je alleen niet moet vergeten is dat de loungeset ook buiten staat als het regent of hagelt. Kies dus voor materiaal dat weerbestendig is. Kunststof of outdoor textiel zijn goede opties als je weinig tijd hebt voor onderhoud. Deze materialen zijn van zichzelf erg weerbestendig.

Een houten loungeset brengt meer onderhoud met zich mee, maar geeft wel ook veel sfeer aan je tuin. Bij houten tuinmeubelen is het onderhoud namelijk nodig om de originele kleur en structuur te behouden. Wil je wel graag tuinmeubelen met een ‘natuurlijke’ houten look, maar zonder het onderhoud? Kies dan voor het materiaal wicker. Dit is geen natuurproduct, maar lijkt er wel erg op.
loungeset aanbieding tuinmeubelen korting vakantieveilingen

Kleur en stijl loungeset

Als je alle praktische en ruimtelijke keuzes gemaakt hebt, kun je je gaan verdiepen in de kleur en de stijl. Ga je voor een traditionele uitstraling, of wil je liever een modern meubelstuk? De sfeer die de loungeset aan je tuin of balkon geeft heeft natuurlijk ook met de kleur te maken. Grijstinten geven vaak een modernere uitstraling, terwijl bruin en houtachtige tinten meer een landelijke sfeer geven. Bovendien is het ook belangrijk om te denken aan de bestendigheid van de kleur. Op donkere kleuren zie je bijvoorbeeld minder snel vlekken of beschadigingen, én heb je minder snel last van verkleuring.

 tuinmeubelen aanbieding loungeset korting vakantieveilingen

Loungeset aanbiedingen bij VakantieVeilingen

Heb je jouw keuzes gemaakt en ga jij voor een nieuwe loungeset? Neem dan een kijkje bij onze veilingen voor tuin en buiten. Hier veilen we regelmatig loungesets en andere tuinmeubelen met korting. Wil je jouw tuin nog meer vernieuwen? Kijk dan ook eens bij bloemen en planten, of bij verlichting. Als eerste op de hoogte zijn wanneer we nieuwe tuinmeubelen veilen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!