Een dagje naar Diergaarde Blijdorp met je gezin: tickets met korting

Apen, leeuwen, pinguins, toekans en olifanten... Wil jij ook in oog staan met al deze dieren én meer? Dan is een dagje naar de dierentuin het ideale uitje voor jou en je familie, vrienden, kennissen of wie er ook maar mee wil. Vlakbij Rotterdam vind je Diergaarde Blijdorp, 1 van de oudste dierentuinen in Nederland. Ontdek de vele verschillende gebieden en diverse dier- en plantensoorten. Een goede tip dus voor een dagje uit met het gezin. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor Diergaarde Blijdorp veilen, kun je ook nog eens met korting naar dit Rotterdamse dierenpark.

Bekijk alle dierentuinen

Dierentuin en activiteiten in Diergaarde Blijdorp

In Diergaarde Blijdorp maak je een wereldreis in 1 dag! In het dierenpark van ruim 28 hectare groot vind je verschillende geografische gebieden. Zo is er het bijzondere Oceanium, waar je letterlijk door het aquarium heen loopt en je de haaien boven je hoofd ziet zwemmen. Ook is er het Zuid-Amerikaanse vlinderparadijs Amazonica, een Aziatisch moeras met echte tijgers en een Afrikaanse savanne met giraffen. Maar dat is zeker nog niet alles. Je vindt eindeloos veel verschillende dieren in Diergaarde Blijdorp. Denk ook aan olifanten, stokstaartjes en ijsberen. Plus de vele vogelsoorten en insecten. Je hoort het al: je komt ogen tekort.
diergaarde-blijdorp-vakantieveilingen-giraffenDiergaarde Blijdorp heeft voor ieder wat wils. Vooral voor kinderen is dit ook een leuk dagje weg. Zo kunnen zij zich helemaal uitleven in de Oewanja Kinderjungle. Na een dag in de dierentuin kun je bovendien heerlijk eten in 1 van de restaurants of een souvenir scoren in de winkel. Bij een bijzondere gelegenheid kun je ook een feestje geven in de dierentuin. Word je al een beetje enthousiast?

Tickets voor Diergaarde Blijdorp

Tickets voor Diergaarde Blijdorp zijn zowel online als bij de kassa te koop. Kinderen t/m 2 jaar mogen gratis naar binnen.

Adres, openingstijden en parkeren bij Diergaarde Blijdorp

Het park ligt in Rotterdam, Zuid-Holland. Om precies te zijn is het adres van Diergaarde Blijdorp Blijdorplaan 8. Kom je met de auto? Je kunt bij Diergaarde Blijdorp tegen betaling parkeren. Heb je geen rijbewijs óf gewoon geen zin om te rijden? Ook dat is geen probleem, want het park is prima bereikbaar met het openbaar vervoer. Bammetjes mee en gaan!

Diergaarde Blijdorp nabij Rotterdam

Naast Diergaarde Blijdorp zijn er nog veel meer leuke dingen te doen in de omgeving. Wat dacht je van een bezoekje aan het centrum van Rotterdam? Proef de lekkerste gerechten in de Markthal, ga winkelen in de Koopgoot of kijk je ogen uit in de Euromast. Genoeg te doen dus voor een lekker dagje uit óf weekendje weg. Je kunt namelijk bij VakantieVeilingen vlakbij Diergaarde Blijdorp hotelovernachtingen winnen. Bied mee op onze hotels in Zuid-Holland en win zo met korting een overnachting in de buurt van de dierentuin.
diergaarde-blijdorp-vakantieveilingen-leeuwen

Diergaarde Blijdorp met korting bij VakantieVeilingen

Helemaal zin gekregen om aapjes én nog veel meer dieren te gaan kijken? Niet meer dan logisch. Ben je benieuwd of we op dit moment tickets veilen voor Diergaarde Blijdorp? Check het hier. Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief om op de hoogte blijven. Zo weet je meteen als 1e wanneer je met korting tickets voor Diergaarde Blijdorp kunt winnen.

    Populaire dierentuinen

    Safaripark Beekse Bergen tickets (2 p.)

    15

    00:26:49
    Bekijk alle dierentuinen