Een dagje naar GaiaZOO met je gezin: tickets met korting

Wil je een dagje naar de dierentuin? Ga dan eens een keer voor iets anders dan ARTIS en laat jezelf verrassen. In Zuid-Limburg vind je het unieke park GaiaZOO, met meer dan 150 verschillende diersoorten. In GaiaZOO reis je in 1 dag over de hele wereld en ontmoet je veel bijzondere en unieke dieren. Een ideaal dagje uit dus. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor GaiaZOO veilen, kun je ook nog eens met korting naar dit Limburgse dierenpark. Hieronder lees je alle handige informatie. Jeej!
Bekijk alle dierenparken

GaiaZOO: een uniek dierenpark

GaiaZOO is het ideale dagje uit voor het hele gezin. Het park is bovendien anders dan andere diertuinen. Waarom? Dat begint al bij de naam. GaiaZOO is geopend in 2005 en heette toen GaiaPark. Pas sinds 2011 heeft het de naam GaiaZOO gekregen. Gaia staat voor de Griekse godin van de aarde, waarnaar het park vernoemd is. Het idee hierachter is dat de wereld werkt als 1 groot superorganisme en daarom is de dierentuin zelf ook opgezet als een uitgebalanceerd ecosysteem. Dier en mens houden elkaar dus in evenwicht.
Giraf in GaiaZOODeze bijzondere opzet heeft z'n succes bewezen: het park heeft al meerdere awards binnengesleept. Zo werd GaiaZOO door het publiek 4 keer verkozen tot ‘Mooiste Dierentuin van de Benelux’ en is het in 2018 en 2013 gekroond tot ANWB's 'Leukste Uitje van Nederland'. Het park is daarom zeker een bezoekje waard. Woehoe!

Activiteiten & dieren in GaiaZOO

In het park is genoeg te doen voor jong én oud. Zo vind je er alle traditionele dierentuindieren zoals apen, giraffen en leeuwen. Maar bij GaiaZOO ontdek je ook een paar diersoorten die in geen enkele andere Nederlandse dierentuin te vinden zijn. Zo vind je er bijvoorbeeld de muskusos, boshond en veelvraat. Maar bij GaiaZOO vind je niet alleen bijzondere dieren; je kunt ook eindeloos spelen in het grootste indoor-speelpark van Nederland: DinoDome. Hier kun je in de JungleTour klauteren over spannende touwbruggen en hoge klimtorens.
Een van de dieren van GaiaZOO: de muskusosDaarnaast zijn er ook in de omgeving genoeg leuke dingen te doen. Breng bijvoorbeeld ook een bezoekje aan het nabijgelegen SnowWorld Landgraaf. Ultieme pret gegarandeerd!

Tickets voor GaiaZOO

Ook naar dit unieke dierenpark? Het park werkt online met wisselende dagprijzen. Hoe verder je jouw tickets voor GaiaZOO vooruit boekt, hoe hoger de korting is. Kinderen t/m 2 jaar zijn gratis.

Parkeren, adres & openingstijden van GaiaZOO

Het park ligt in Kerkrade, Zuid-Limburg. Om precies te zijn is het adres van GaiaZOO Gaiaboulevard 1. Ga je met de auto naar het dierenpark? Je kunt tegen betaling parkeren op het parkeerterrein van het park. Liever gratis parkeren bij GaiaZOO? Bij het Hof van Gaia vind je voldoende gratis parkeerplekken. Kies je liever voor het comfort van het Openbaar Vervoer? Ook dat is mogelijk. GaiaZOO is namelijk prima met de bus te bereiken.
Doodshoofdaap in Gaiapark

De openingstijden van GaiaZOO wisselen per seizoen. Het dierenpark is meestal tussen 10.00 en 17.00 uur geopend. In de zomer gaat het park een uur eerder open en in de winter een uur eerder dicht. Bekijk de website van GaiaZOO voor de actuele openingstijden.

GaiaZOO met korting bij VakantieVeilingen

Sta jij te trappelen om af te reizen naar Limburg om GaiaZOO te bezoeken? Dat snappen we! Ben je benieuwd of we op dit moment tickets veilen voor GaiaZOO? Neem dan snel een kijkje in ons assortiment. Vergeet ook zeker niet om je hieronder in te schrijven voor onze nieuwsbrief om zo op de hoogte blijven van ons nieuwste aanbod. Zo weet je het als 1e wanneer je met korting naar GaiaZOO kunt gaan. Laat de voorpret maar alvast beginnen!

      Populaire dierentuinen

      Apenheul tickets voor 2 personen

      € 1

      00:03:59
      Bekijk alle dierenparken