Een dagje naar GaiaZOO?

Wil je een dagje naar de dierentuin? In Zuid-Limburg vind je het unieke park GaiaZOO, met meer dan 150 verschillende diersoorten. In GaiaZOO reis je in 1 dag over de hele wereld en ontmoet je vele bijzondere en unieke dieren. Een leuk dagje uit dus. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor GaiaZOO veilen, kun je ook nog eens met korting naar dit Limburgse dierenpark.
Gaiazoo dierentuin vakantieveilingen

Unieke dierentuin

GaiaZOO is het ideale dagje uit voor het hele gezin. Het is bovendien anders dan andere diertuinen. Waarom? Dat begint al bij de naam. GaiaZOO is geopend in 2005 en heette toen GaiaPark. Pas sinds 2011 heeft het pas de naam GaiaZoo gekregen. Gaia staat voor de Griekse godin van de aarde, waarnaar het park vernoemd is. Het idee hierachter is dat de wereld werkt als 1 groot superorganisme, en daarom is de dierentuin zelf ook opgezet als een uitgebalanceerd ecosysteem. Dier en mens houden elkaar dus in evenwicht.

Deze bijzondere opzet heeft zijn succes bewezen: het park heeft al meerdere awards binnengesleept. Zo werd GaiaZOO door het publiek 4 keer verkozen tot ‘Mooiste Dierentuin van de Benelux’ en is in 2018 en 2013 gekroond tot ANWB's 'Leukste Uitje van Nederland'. Het park is daarom zeker een bezoekje waard!

Activiteiten bij GaiaZOO

In het park is genoeg te doen voor jong en oud. Zo vind je er alle traditionele dierentuindieren zoals apen, giraffen en leeuwen. Maar bij GaiaZOO ontdek je ook enkele diersoorten die in geen enkele andere Nederlandse dierentuin te vinden zijn. Zo vind je er bijvoorbeeld de muskusos, de boshond en de veelvraat. Maar bij GaiaZoo vind je niet alleen bijzondere dieren, je kunt ook eindeloos spelen in het grootste indoor speelpark van Nederland: DinoDome. Hier kun je in de JungleTour klauteren over spannende touwbruggen en hoge klimtorens.

Daarnaast zijn er ook in de omgeving genoeg leuke dingen te doen. Breng bijvoorbeeld ook een bezoekje aan het nabijgelegen SnowWorld Landgraaf.

 gaiazoo dierentuin dagje uit vakantieveilingen

Praktische informatie

Het park ligt in Kerkrade, Zuid-Limburg. Om precies te zijn op de Gaiaboulevard 1. Je kunt er parkeren voor € 7,50 per dag. Abonnementhouders betalen € 5,- per dag. GaiaZoo werkt online met wisselende dagprijzen, check daarom de website voor de actuele ticketprijzen. Online bestel je wel de meest voordelige tickets met kortingen tot wel € 5,- per ticket. In principe is het park het hele jaar geopend, maar met wisselende openingstijden. Bekijk de website voor de actuele openingstijden en -dagen.

GaiaZOO bij VakantieVeilingen

We veilen op dit moment nog geen tickets voor GaiaZOO bij VakantieVeilingen. Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief om op de hoogte blijven. Zo weet je meteen als eerste wanneer je met korting tickets voor GaiaZOO kunt scoren.