Een dagje naar SnowWorld Landgraaf

Ben je op zoek naar een compleet dagje uit vol met sneeuwpret? Met verschillende skipistes zit er altijd wel een baan bij voor jouw niveau. Of je nou een leuk dagje uit wil met je vriend of vriendin, een tof bedrijfsuitje zoekt of je vrienden wil uitdagen op de skipiste, een een dagje naar SnowWorld Landgraaf is altijd een goed idee. Voor de kleintjes is het ook mogelijk om een kinderfeestje te organiseren in de sneeuw.

Wil je het complete wintersportgevoel ervaren? Ga dan een dag naar SnowWorld Landgraaf. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets veilen voor SnowWorld in Landgraaf, dan is het nu mogelijk om met korting een dagje naar de skihal te gaan.

Bekijk alle indoor uitjes

SnowWorld Landgraaf pistes en funpark

Met 5 pistes is SnowWorld Landgraaf het grootste indoor winterdorp van Europa! Door de vele skiliften en het gebruik van echte sneeuw ervaar je het ultieme wintersportgevoel. Het hele jaar door is het mogelijk om (proef)skiles te krijgen van gediplomeerde instructeurs. Zo kun je altijd leren skiën!

De allerkleinsten kunnen plezier maken in Kinderland, een echte oefenpiste voor kinderen. Wil je afstanden afleggen en eindeloos de piste op? Met een piste van maar liefst 400 meter heeft SnowWorld Landgraaf de langste indoor skipiste van de Benelux. Ga je binnenkort op wintersport, maar wil je nog even oefenen? Met 2 beginnerspistes heb je als startende wintersporter in SnowWorld ook de kans om je techniek te verbeteren. De echte waaghalzen kunnen eindeloos freestylen in het Funpark. Met de nieuwe Funslope is het ook mogelijk voor de beginnende freestyler om sprongen te oefenen. Zo is er voor ieder wat wils en is SnowWorld Landgraaf altijd een leuk dagje uit met het gezin.
Snowworld Landgraaf skien familie VakantieVeilingen

SnowWorld Landgraaf hotel en klimpark

SnowWorld Landgraaf is veel meer dan alleen een skibaan. Voor het echte vakantiegevoel kun je ook overnachten in het SnowWorld hotel. Dit is ideaal voor de bezoekers die meerdere dagen willen skiën, of als je te ver woont om op en neer te reizen. Zoek je graag de hoogte op? Dan kun je in het Klimpark SnowWorld op avontuur. Met 25.000 m² klimplezier, 1.000 m ziplines, een Alpine Coaster en 2 verschillende klimroutes voor elk niveau is het Klimpark SnowWorld 1 van de grootste klimparken van Europa!

Praktische informatie: skihal en webcam

Je bent 365 dagen per jaar welkom om te skiën of te snowboarden bij SnowWorld. Bezoek de website voor de actuele openingstijden. De skibaan ligt in het zuiden van het land, op de Witte Wereld 1 6372 VG in Landgraaf. Heb je geen zin om in de rij te staan voor tickets? Koop dan je tickets online. Alvast in de stemming komen voor een dagje op de ski's? Bezoek de website voor de SnowWorld webcam, voor livebeelden van de pistes.
Snowworld Landgraaf ski snowboarden VakantieVeilingen

Korting met VakantieVeilingen

Variërend door het jaar heen, veilen we tickets voor SnowWorld Landgraaf. Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven. Wie weet kun jij dus binnenkort met korting een dagje naar SnowWorld Landgraaf. We bieden ook veel andere uitjes aan voor jong en oud. Bekijk dan onze veilingen met alle actieve uitjes in Nederland.

      Populaire overdekte uitjes

      Plopsaqua Landen-Hannuit, België (2 p.)

      2

      07:33:49
      Bekijk alle indoor uitjes