Een dagje naar de Keukenhof

Op zoek naar een fleurig dagje uit? Elke lente wordt de Keukenhof omgetoverd tot een mooi bloemenspektakel. Hier geniet je van meer dan 7 miljoen kleurrijke bloemen en planten in prachtige tuinen, kassen en shows. Het perfecte uitje voor in de meivakantie dus. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor de Keukenhof veilen, dan kun je er ook nog eens met korting naartoe. Lees hieronder dus snel verder!
Bekijk alle dagjes uit

Bloemenpark de Keukenhof

Keukenhof is niet alleen het grootste lentepark ter wereld, maar misschien ook wel 1 van de mooiste. In het voorjaar bewonder je hier meer dan 7 miljoen kleurrijke bloemen: van tulpen tot narcissen en hyacinten tot lelies. Word betoverd door de prachtige bloementuinen en -kassen en geniet van de heerlijke geuren die je tegemoet komen. Het wandelpad is maar liefst 15 km lang, dus trek zeker goede schoenen aan als je de Keukenhof komt bezoeken! Elk jaar heeft het bloemenpark een speciaal thema waar de tuinen en bloemenshows op geïnspireerd zijn. In de paviljoens wisselen 20 planten- en bloemenshows elkaar af. Hier tonen de kwekers een enorme verscheidenheid aan bloemen en planten in allemaal fleurige kleuren. Zo zijn er in het verleden bijvoorbeeld romantische rozenshows georganiseerd.
Een gezellig dagje uit naar de Keukenhof
In de Keukenhof is het elke dag een feest. Naast de mooie bloembollen vind je hier namelijk ook een landgoed met historisch kasteel. Er zijn verschillende wandelroutes te volgen, waarvan onze favoriet zeker de kunstroute is. Op het landgoed vind je namelijk ook het grootste beeldenpark van Nederland. De unieke kunstwerken passen mooi in de rustieke omgeving van het landgoed en zijn zeker het bezoeken waard. Op het park zijn ook verschillende uitzichtpunten te vinden die je trakteren op een fenomenaal uitzicht over de bollenvelden van Lisse. Wil je de velden van dichtbij bekijken? In het Keukenhof worden diverse boottochten georganiseerd. De Keukenhof is overigens ook leuk om met kinderen te bezoeken. Naast het fascinerende kleurenspektakel vind je hier ook een speeltuin, doolhof en kinderboerderij. Onze tip: doe samen mee aan de speurtocht door het bloemenpark. Dit is een leuke en leerzame bezigheid!

Adres en openingstijden van de Keukenhof

Het adres van de Keukenhof is Stationsweg 166A in Lisse. Het bloemenpark ligt centraal tussen de mooiste bloemenvelden van Nederland en heeft een gunstige ligging. Hierdoor is het ook goed te combineren met andere dagjes uit in Zuid-Holland. Het park is van maart t/m mei geopend en de rest van het jaar gesloten. De openingstijden van de Keukenhof zijn 08.00 - 19.30 uur. Tijdens weekenden en vakanties worden er leuke evenementen georganiseerd.
Bloemenpark de Keukenhof

Prijzen en tickets voor de Keukenhof

Het is alleen mogelijk om je tickets voor de Keukenhof online te bestellen. De prijs is leeftijdsafhankelijk. Zo betalen volwassen € 19,- voor een kaartje. De prijs voor kinderen van 4 t/m 17 jaar is € 9,-. Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het park. Kom je met de auto? Parkeren is € 6,- per dagkaart. Ook zijn er speciale buslijnen die naar de Keukenhof toe rijden. Plekken waar je kunt opstappen zijn bijvoorbeeld RAI Amsterdam, treinstation Haarlem, Schiphol en Noordwijk. De prijs voor een retourtje is vanaf € 29,50. Hierdoor is een bezoekje aan de Keukenhof ook een ideale dagtocht.

Keukenhof met korting bij VakantieVeilingen

Op dit moment veilen we helaas nog geen tickets voor de Keukenhof. Maar hou VakantieVeilingen goed in de gaten, want wat nog niet is, kan nog komen. Schrijf je hieronder dus snel in voor onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte wanneer we tickets met korting voor de Keukenhof veilen. Zo ga je extra voordelig naar dit bloemenpark! Toch nu al genieten van een lekker dagje weg? Bekijk onze website voor de leukste uitjes. Er zit vast wel iets voor jou tussen!

      Leuke dagjes uit met mooi weer

      Parijs: cruise op de Seine (2 p.)

      5

      03:18:39
      Bekijk alle dagjes uit