Een dagje naar de Orchideeën Hoeve

Op een regenachtige dag er toch lekker op uit? Breng eens een bezoek aan de betoverende Orchideeën Hoeve. Hier vind je niet alleen 2.000 exotische vlinders, maar ook andere diersoorten zoals stokstaartjes en alpaca’s. Handig: de tuin is overdekt en dus het ideale uitje met slecht weer. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor de Orchideeën Hoeve veilen, dan kun je er ook nog eens met korting naartoe. Lees dus snel verder!

Bekijk alle overdekte uitjes

Wat is er te doen in de Orchideeën Hoeve?

De Orchideeën Hoeve is een prachtige vlindertuin waar jong en oud het naar zijn zin heeft. Je dwaalt hier door geheime junglepaden terwijl je je verwondert over de 2.000 tropisch gekleurde vlindertjes. Zo spot je hier de blauwe Morpho Peleides, de bijna doorzichtige Greta Otot of de bijzondere Hamadryas Laodamia. Ze fladderen hier los rond, dus probeer zeker eens een selfie met ze te maken. Je zou het misschien niet zo snel denken, maar je vindt hier ook andere dieren. Stokstaartjes, flamingo’s, alpaca’s en papegaaien: het zijn slecht een paar voorbeelden van de verschillende diersoorten.
Vlinders spotten in de Orchideeën HoeveIn het hart van de rimboe vind je een theater vol met verrassingen. Mysterieuze dieren komen hier tot leven tijdens de spannende jungleshow. Voor je het weet sta je oog in oog met een harige vogelspin of kronkelt er een python over je tenen. Wow! Dit maakt de Orchideeën Hoeve meteen ook een leuk uitje voor de kinderen. Onze tip: sla de 'zwevende' bloementuin zeker niet over. Deze sprookjesachtige tuin geeft je het hele jaar door een fijn zomergevoel. Meer dan 2.000 fuchsia’s, begonia’s en vlijtige liesjes zweven namelijk boven je hoofd.

Adres, openingstijden en tickets voor de Orchideeën Hoeve

Je vindt de Orchideeën Hoeve op het adres Oosterringweg 34 in Luttelgeest. Het park ligt in de provincie Flevoland, wat de ideale locatie is voor meerdere dagjes uit. Ga je met de auto naar de overdekte tuin? De Orchideeën Hoeve beschikt over een eigen parkeerterrein waarvoor je niet hoeft te betalen. Het park is het hele jaar geopend van 09.30 t/m 18.00 uur. Op eerste en tweede Paasdag, Kerstavond en Oudejaarsdag gelden er afwijkende tijden. Op Nieuwsjaardag is de Orchideeën Hoeve gesloten.
Met korting een dagje naar de Orchideeën HoeveHet is mogelijk om je tickets voor de Orchideeën Hoeve online te reserveren. Volwassenen betalen € 14,50 voor een kaartje, voor kinderen van 3 t/m 12 jaar € 8,50. Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang.

Orchideeën Hoeve met korting bij VakantieVeilingen

Helaas veilen we op dit moment nog geen tickets voor de Orchideeën Hoeve. Hou VakantieVeilingen goed in de gaten, want wat nog niet is, kan nog komen! Schrijf je hieronder dus snel in op onze nieuwsbrief, zo houden we je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Wie weet ga jij dan straks wel met korting naar de Orchideeën Hoeve.

      Nog meer overdekte uitjes

      Twerk Workout in Rotterdam (2 p.)

      01:59:38
      Bekijk alle overdekte uitjes