Dagje uit in Flevoland

Wat er te doen is in Flevoland? Genoeg! Ga shoppen in Almere of Lelystad, geniet van de natuur bij de Oostvaardersplassen of pak lekker een dagje strand met mooi weer. We hebben de leukste tips voor een dagje uit in Flevoland op een rijtje gezet.

Een dagje uit in Flevoland met mooi weer

Vraag je je af wat er te doen is in Flevoland met mooi weer? We geven je een aantal tips. Zo is een dagje pretpark natuurlijk altijd leuk, vooral met kinderen. En laat nou 1 van de populairste pretparken in Flevoland liggen. Walibi Holland ligt in Biddinghuizen en staat vooral bekend om de vele achtbanen. Daarom is dit vooral populair onder de wat oudere kinderen. Durf jij in de Goliath, de hoogste en snelste achtbaan van de Benelux? En trotseer je de nieuwste attractie, Lost Gravity? Dit is 1 van de spannendste uitjes in Flevoland!

Wat ook leuk om te doen is in Flevoland, voor jong én oud, is een bezoek aan de dierentuin. Net buiten de provincie ligt het bekende Dolfinarium in Harderwijk. Niet ver weg en een ontzettend leuk dagje uit in Flevoland. Verder is er in Almere nog dierenpark Almere Jungle. Dit is onderdeel van een zorginstantie die leuke dagbesteding verzorgt voor mensen met een beperking. Dit park bestaat vooral uit opvangdieren en een grote collectie planten.

Liever de natuur in? Ontdek dan de Oostvaardersplassen te voet of met de fiets. Ook in Lelystad is er een groot natuurpark te vinden waar je bijzondere dieren kunt zien. Denk aan edelherten, wilde zwijnen, otters en ooievaars. Midden in het natuurpark bevindt zich ook een restaurant met een prachtig uitzicht over de centrale plas. Zo kun je er een compleet dagje uit in Flevoland van maken. En met echt zomers weer, is het Almeerderstrand ook heerlijk. Ga lekker zonnen, neem een duik en eet een hapje bij strandpaviljoen Poort Dok of jachthaven Marina Muiderzand. Dagje uit Flevoland natuur

Ontspannen uitjes in Flevoland

Liever helemaal niks doen tijdens je dagje uit in Flevoland? Dan is een dagje wellness een goed idee. Er zijn verschillende kleine sauna’s in Flevoland te vinden. In Almere kun je naar Thermen La Mer en Sauna La Femme. Let op, de laatste is alleen toegankelijk voor vrouwen. Iets landelijker, in Dronten, vind je Aphrodite’s thermen. Gegarandeerd 1 van de meest relaxte uitjes in Flevoland.

Wat is er verder te doen in Flevoland?

Op zoek naar andere ideeën? Of is het wat minder weer? Dan is er alsnog wat te doen in Flevoland. Vooral bij de wat grotere steden zoals Almere en Lelystad. Pak bijvoorbeeld een film met vrienden, of reserveer een gezellige high tea of high beer. Op zoek naar wat meer actieve uitjes in Flevoland? Dan kun je altijd wel een kartbaan in de buurt vinden, zwemmen of lasergamen.

Zo zie je, er is altijd wat te doen in Flevoland. Kijk bij onze veilingen en bied mee op de leukste uitjes in Flevoland.