Gas erop en racen bij Formule 1

Is het een droom van jou om een keer een Formule 1-wedstrijd bij te wonen? Wie wil dit nou niet! Officieel heet deze hoogste klasse van het racen de FIA Formula One World Championship. Jij weet vast als geen ander dat het speciaal ontwikkeld is voor auto's met open wielkasten. Maar wist je ook dat het 1e wereldkampioenschap al in 1950 gehouden werd? Lewis Hamilton en Mick Schumacher zijn fantastische coureurs, maar we hebben natuurlijk de enige échte Max Verstappen van eigen bodem. Meer over Formule 1 lees je hieronder. Voor nu: bied mee op Formule 1-tickets voor een training, kwalificaties of race in Spa. Oeh, snel! Het zijn de laatste...

Formule 1 kalender

Actuele data én tijden van de volgende Formule 1 races, zoals de Grand Prix-wedstrijden, vind je op de officiële wedstrijd van Formule 1. De races worden gehouden in Italië, Turkije, Qatar, Saoedi-Arabië, Rusland en nog meer landen. Misschien een stoer cadeau om een race te bezoeken tijdens een vakantie? Bovendien zijn steeds meer vrouwen fan geworden van Formule 1. Ook onder kinderen wordt het steeds populairder. Wie weet draagt de media daar een steentje aan bij. Formule 1 raceauto

Formule 1 Zandvoort

Klaar voor grote euforie? Stel je eens voor: snelle raceauto's, enthousiaste bezoekers én spannende wedstrijden. Dit allemaal in Zandvoort. Zo geweldig! Het is écht een prachtig gelegen circuit. Midden in de duinen, dicht bij de zee én 14 scherpe of rake bochten. Helaas ging de race van mei 2021 niet door vanwege coronamaatregelen. In september 2022 staat er hier weer een race op de planning. Hopen dat dit een knaller wordt voor onze Max.

Formule 1 Spa

Formule 1 wordt ook wel gehouden in het Belgische plaatsje Spa-Francorchamps. Op het circuit in Spa zijn al talloze crashes, maar ook prachtige inhaalacties geweest. Vaak regent het er en ook dit zorgt voor spannende taferelen op de baan. Van de 62 Belgische Grand Prix’s zijn er 50 gehouden op Spa. Een historische race is die van 1998, toen het na de eerste bocht al mis ging. Er verongelukten namelijk 13 auto's en de race werd toen een uur uitgesteld. Met reserveauto's werd ie toch afgemaakt. Wat een spektakel!

Formule 1-kaarten kopen

Formule 1-kaarten zijn zéker niet goedkoop. Je telt er namelijk al gauw honderden euro's voor neer. Kijk op de website van Grand Prix's of circuits of ga naar de officiële website van Formule 1. Soms kun je ook trainingen bijwonen, dan betaal je slechts 10-tallen euro's. Groot fan? Dan is het verstandig om je alvast in te schrijven bij verschillende aanbieders. Je bent dan als 1e op de hoogte wanneer er kaarten beschikbaar zijn. Doen!Formule 1 racetrack

Toffe alternatieven voor Formule 1

Staat er binnenkort geen race op de agenda óf wil je voordat je Formule 1 aanzet op Ziggo Sport een leuke activiteit doen? Denk dan aan zelf rijden in een gave auto zoals een Lamborghini, off-road rijden of een slipcursus volgen. Als je toch liever iets kiest wat jouw adrenaline opkrikt, ga dan bungeejumpen, maak een helikoptervlucht of boek een parachutesprong. Via VakantieVeilingen zoek je naar een gaaf én actief uitje. Trommel vrienden en vriendinnen op en gaan met die banaan!

Via VakantieVeilingen naar Formule 1

Bij VakantieVeilingen hebben we in het verleden kaarten geveild voor zit- of staanplaatsen of toegangskaarten om trainingen bij te wonen. Op dit moment veilen nog een aantal kaarten voor Formule 1 in Spa hier. Jaa! Check de veilingpagina's hier:

P.S: Wel even inschrijven voor de nieuwsbrief, áls je dat nog niet gedaan hebt.

      Een dag iets leuks doen? Kijk of er iets tussenzit:

      Online cursus: leren beleggen in je eigen tijd

      00:17:49