Ontspannen tijdens een dagje naar wellnessresort SpaWeesp

Ben jij wel toe aan een dagje relaxen? Een dagje wellness is heerlijk ontspannend. Breng een bezoek aan SpaWeesp. Dit wellnessresort heeft een groot aantal sauna's en baden. Je waant je direct op een Mediterraans vakantieoord of in een sprookje uit 1001-nachten. Tussen de bad- en saunarondes door kun je bijkomen in de tuin, het restaurant of in 1 van de rustruimtes. Nóg fijner als je hier ook nog eens met korting naartoe kunt. Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor diverse sauna’s. Wie weet ga jij binnenkort wel met korting naar SpaWeesp!

Bekijk hier alle sauna's

Sauna's bij SpaWeesp

Saunaliefhebbers zullen zich zeker vermaken in dit wellnessresort. SpaWeesp heeft 10 verschillende sauna's, van warmere varianten tot koelere. De diversiteit zorgt ervoor dat er voor ieder wat wils is. De beginnende saunaganger kan bijvoorbeeld genieten in de Lounge sauna, waar het een milde 45 °C is. Hier luister je naar subtiele natuurgeluiden en heb je een prachtig uitzicht over de tuin van SpaWeesp. Ultiem ontspannen! Heb je al wat meer sauna-ervaring, dan mag je de Stilte sauna zeker niet overslaan. De combinatie van een droge warmte van 75 °C en de afwezigheid van storende geluiden zorgt voor innerlijke rust. Voor de doorgewinterde saunafan is de Kelo sauna een echte aanrader. In deze sauna wordt de temperatuur opgestookt tot maar liefst 85 °C. Zo raak jij die afvalstoffen vast en zeker kwijt!

in de sauna bij SpaWeesp

Adres, openingstijden en badkledingdagen bij SpaWeesp

Het adres van SpaWeesp is Basisweg 1 in Weesp. Naast het resort ligt een groot parkeerterrein waar je gratis kunt parkeren. Het wellnessresort is in principe elke dag van de week geopend van 10.00 tot 23.00 uur (m.u.v. feestdagen). Ook als je liever in badkleding de sauna en wellness bezoekt, kun je bij SpaWeesp terecht. Iedere maandag en laatste zondag van de maand is het badkledingdag en is het verplicht om de hele dag badkleding te dragen. Bekijk de website van SpaWeesp voor de actuele badkledingdagen.

met badkledingdag naar SpaWeesp

Entreeprijzen van SpaWeesp

  • Neem een kijkje op de website van SpaWeesp om de actuele prijzen te bekijken.

SpaWeesp met korting bij VakantieVeilingen

Heb jij nu enorm veel zin gekregen om een dagje offline te gaan en helemaal op te laden? Het liefste wil je dan natuurlijk met korting een bezoek brengen aan dit wellnessresort. Nou, daarvoor ben je bij VakantieVeilingen aan het juiste adres. Plaats vandaag nog een scherp bod op tickets voor SpaWeesp en profiteer van een mooie korting. Tip: schrijf je ook meteen in voor onze nieuwsbrief, dan krijg je de nieuwste veilingen zo in je inbox.

      Populaire wellnessresorts

      Thermen Londerzeel dagentree voor 2 personen (België)

      12

      00:07:44
      Bekijk hier alle sauna's