Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

Een dagje naar Safaripark Beekse Bergen

Heb jij zin in een leuk dagje uit met je gezin? In de provincie Noord-Brabant is een hoop te beleven. Breng een bezoek aan Safaripark Beekse Bergen. Dit speciale dierenpark is geen doorsnee dierentuin. Door de diversiteit aan diersoorten en de verschillende safari’s die je kunt doen, waan je je gedurende de dag op verschillende werelddelen. En dat gewoon in Nederland! Kies je voor een overnachting en nog een dagje Speelland Beekse Bergen erbij, dan is je uitje helemaal compleet. Extra leuk als je hier ook nog eens met korting naartoe kunt. Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor diverse dierenparken. Wie weet ga jij binnenkort wel met korting naar Safaripark Beekse Bergen!

Bekijk hier alle dierentuinen

Dieren in Safaripark Beekse Bergen

Een dierentuin is niet alleen leuk, maar ook leerzaam. Wat Safaripark Beekse Bergen bijzonder maakt is dat de dieren relatief vrij rondlopen. Ook uniek is dat je er 3 safari's kunt doen: de wandel-, boot- en autosafari. Tijdens de safari's maak je kennis met meer dan 100 verschillende diersoorten, met allemaal hun eigen verhalen en gewoontes. Naast de Big 5, die bestaat uit de buffel, leeuw, luipaard, neushoorn en olifant, ontmoet je ook dieren waarvan je misschien nog wel nooit hebt gehoord. Weet jij bijvoorbeeld wat een addax is? En dat dit dier bijna z'n hele leven zonder water kan? Zelfs de grootste dierenvriend kan in dit dierenpark nog veel leren!

zebra's spotten tijdens een dagje Safaripark Beekse Bergen

Vakantiepark Beekse Bergen en Safari Resort

Je kunt je dagje uit in het park ook combineren met een overnachting in Vakantiepark Beekse Bergen of in het Safari Resort. Kies je voor het Vakantiepark, dan kom je na een lange dag op safari heerlijk tot rust in de prachtige bosrijke omgeving met diverse faciliteiten. Ga bijvoorbeeld lekker zwemmen in het Junglebad, vissen in het Victoriameer, klimmen en klauteren op de speeltoestellen of doe juist even helemaal niks. Niks moet, alles mag. Zo ben je er écht even tussenuit! Lijkt slapen tussen de wilde dieren jou helemaal het einde? Dat kan in het Safari Resort. Je hebt de keuze uit verschillende lodges, safaritenten en zelfs boomhutten. In welke van deze opties je ook verblijft, je wordt hoe dan ook omringd door verschillende dieren. Een onvergetelijke ervaring!

Speelland Beekse Bergen

Naast het Safaripark ligt Speelland Beekse Bergen. Je bent hier verzekerd van urenlang spectaculair speelplezier en spetterende waterpret. Er zijn onder meer een kinderspeeltuin, stormbaan en vele waterattracties aanwezig. Kortom: er is altijd iets te doen en je komt tijd tekort! Ouders hoeven zich ook niet te vervelen. Terwijl de kinderen zich uitleven, kunnen zij namelijk lekker relaxen op het zandstrand.

tijgers spotten tijdens een dagje Safaripark Beekse Bergen

Adres, openingstijden en ticketprijzen bij Safaripark Beekse Bergen

Het adres van Safaripark Beekse bergen is Beekse Bergen 1 in Hilvarenbeek, Noord-Brabant. Het park beschikt over een parkeerterrein waar je tegen betaling kunt parkeren. Het dierenpark is in principe elke dag van de week geopend van 10.00 tot 21.00 uur (m.u.v. feestdagen). Dit zijn de ticketprijzen:

  • Dagkaart kinderen tot 3 jaar: gratis
  • Dagkaart kinderen 3 t/m 9 jaar: vanaf €21,50 p.p.
  • Dagkaart vanaf 10 jaar: vanaf €24,50 p.p.
  • Avondkaart kinderen tot 3 jaar: gratis
  • Avondkaart kinderen 3 t/m 9 jaar: vanaf €17,50 p.p.
  • Avondkaart vanaf 10 jaar: vanaf €19,50 p.p.

Safaripark Beekse Bergen met korting bij VakantieVeilingen

Ga jij voor een avontuurlijk dagje in Safaripark Beekse Bergen? Goed plan! Het liefste wil je dan natuurlijk met korting een bezoek brengen aan dit dierenpark. Op VakantieVeilingen hebben we diverse veilingen voor leuke dierentuinen. Hier zit Safaripark Beekse Bergen af en toe tussen. Hebben we op dit moment geen tickets voor Safaripark Beekse Bergen? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief, dan houden we je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Zo ben jij er straks als 1e bij als we weer tickets voor deze dierentuin hebben.

Alle dierentuinen met korting
Bekijk hier alle dierentuinen