Een weekend in een wellness hotel?

Toe aan wat ontspanning? Boek dan een sauna met overnachting en kom even helemaal tot rust. Relax in de heerlijke baden, sauna's en rustruimtes. Op VakantieVeilingen kun je bovendien dagelijks meebieden op de beste wellness hotels in Nederland en België. Lees snel verder en wie weet laad jij je batterij binnenkort helemaal op tijdens een compleet weekend voor de beste prijs!
Bekijk alle wellness hotels

Waarom een sauna met overnachting?

Wellness is goed voor lichaam en geest. Je ontspant je spieren, afvalstoffen worden sneller afgevoerd en je komt geestelijk tot rust. En hoe lekker is het om na een dag vol baden, opgietingen en sauna’s in een luxe hotelbed te slapen? Je hoeft niet meer naar huis te rijden en je kunt zelfs de volgende dag opnieuw genieten. Samen met je partner, beste vriendin of zus geniet je zo van een ontspannen weekend in een wellness hotel. Ben je al enthousiast?

Wellness hotel

De beste wellness hotels in Nederland en België

We bieden dagelijks de beste wellness hotels aan. Geniet bijvoorbeeld van sauna’s, stoombaden en fitness-faciliteiten in een Van der Valk of Fletcher Hotel. Of overnacht midden in het wellness resort Thermae 2000. De wellness hotels van Nederland en België liggen op de mooiste plekken. Kom bijvoorbeeld tot rust door een combi van spa en natuur op de Veluwe, in de heuvels van Limburg óf aan de Zeeuwse of Belgische kust. Hou je meer van de stad? Combineer je verblijf dan met een stadswandeling en bied mee op sauna's met overnachtingen in Valkenburg, Rotterdam of Apeldoorn. Je bepaalt zelf de prijs!

Geniet van alle faciliteiten in een wellness hotel

De wellness hotels hebben allemaal verschillende faciliteiten waar je gebruik van kunt maken. Warm op in de sauna, doe mee aan een opgieting, geniet van de stoombaden, boek een schoonheidsbehandeling of massage, neem een duik in het zwembad, lees een boek in de rustruimte, werk aan je figuur met de fitness-faciliteiten en sluit af met een heerlijke maaltijd in 1 van de restaurants. Zo kun jij gemakkelijk 1 à 2 dagen vullen. Ultiem genieten dus.

Wellness hotel Nederland

Badkleding of niet?

In de hotels die we veilen zijn er verschillende regels wat betreft het dragen van badkleding. Soms is dit verplicht en soms mag je juist niets dragen. Wanneer je overnacht in het wellness hotel, heb je misschien te maken met badkledingdagen of vrouwendagen. Dit zijn afwijkende dagen in de week of maand waarbij je verplicht badkleding moet dragen of wanneer alleen vrouwen aanwezig mogen zijn. Ook kun je te maken krijgen met badkleding-mag-dagen. Hierbij is het niet verplicht om badkleding te dragen, maar dit mag uiteraard wel. Bij alle veilingen staat aangegeven wat de regels zijn voor het betreffende wellness hotel.

Wellnesshotel

Sauna met overnachting cadeau doen?

Wil je iemand verwennen met een wel héél relaxed cadeau in de vorm van een sauna met overnachting? Op VakantieVeilingen vind je het hele jaar door tickets met korting voor verschillende sauna's in Nederland en België. Win je een veiling bij ons, dan ontvang je een voucher voor 2 personen. Kies voor de gratis cadeauprint en verras je beste vriendin, partner of zus met een volledig wellness weekend. Wel nog even hopen dat jij de gelukkige bent die mee mag... Vergeet ook zeker niet om je in te schrijven op onze nieuwsbrief. Zo ben jij als eerste op de hoogte van de nieuwste veilingen.

      Populaire wellness hotels

      2 dagen hotel*** met wellness voor 2 personen (Oostende)

      35

      01:39:48
      Bekijk alle wellness hotels