Geef je seksleven een boost met een vibrator

Er wordt niet veel gesproken over het verwennen van jezelf; dat schijnt nog best een taboe te zijn. Wij snappen dat je weleens iets anders wilt en je seksleven iets extra’s wilt geven met een vibrator voor jezelf of misschien wel voor jou én je partner. Hieronder lees je meer over dit fijne speeltje.
vibrator aanbieding korting sekspeeltje vakantieveilingen

Wat is een vibrator?

Voor de 1 is het wat bekender dan voor de ander. Het kan zijn dat je hier helemaal niet in thuis bent. Een vibrator is een sekspeeltje dat jou helpt bij het stimuleren van seksuele opwinding door trillingen. Je hebt ook nog een dildo, dit wordt weleens met elkaar verward. Het belangrijkste verschil is dat vibrators vibreren, dildo’s niet. Een dildo is een rechttoe rechtaan sekspeeltje dat niet elektronisch trilt of beweegt. Vibrators hebben soms ook een extra opzetstukje voor extra genot. Het bekendste voorbeeld hiervan is de Rabbit vibrator waar Charlotte in Sex and the City verslaafd aan was.

Hoe wil je de vibrator gebruiken?

Ben je van plan om de vibrator alleen te gebruiken of is er ook een partner in het spel? Mocht dat 2e het geval zijn, dan is het een goed idee om je vriend of vriendin erbij te betrekken, hij of zij kan ook bepaalde voorkeuren hebben. Bovendien zijn er ook verschillende keuzes bij het bedienen van de vibrator; je kunt ervoor kiezen om dit zelf te doen of door je partner te laten doen. Je kunt ook kiezen voor een speciale koppelvibrator. Yes, die bestaan ook.

Soorten vibrators

Je hebt verschillende vibrators die zorgen voor ander genot. Hieronder een aantal opgesomd:

  • Clitoris vibrator: deze zorgt voor stimulatie op of rondom de clitoris
  • Anale vibrator: dit is vaak een wat smallere vibrator en heeft een breder stuk zodat je ‘m goed kunt vasthouden
  • Luchtdruk vibrator: een luchtdruk vibrator stimuleert je clitoris met lucht in plaats van trillingen
  • Realistische vibrator: deze vibrator is geïnspireerd op echte mannelijke geslachtsdelen. Deze is perfect voor als je jezelf het liefst op een zo natuurlijk mogelijke manier wilt plezieren
  • Koppel vibrator: deze zijn speciaal ontworpen voor stellen die samen iets nieuws willen
  • Vinger vibrator: een vingervibrator kun je om je vinger doen. Dit is een erg klein formaat, maar wel erg krachtig. Bovendien ook gemakkelijk te gebruiken tijdens de seks
  • Rabbit vibrator: wil je zowel clitoraal en vaginaal gestimuleerd worden? Dat kan met de Rabbit vibrator. Dit is een populaire vibrator die regelmatig tussen onze erotiek-veilingen staat
  • Butterfly Vibrator: deze vibrator heeft veel weg van een Rabbit vibrator. De Butterfly vibrator stimuleert je clitoris en de gebieden daaromheen. Je hebt varianten die je zonder handen kunt gebruiken, daar krijg ook een draadloze afstandsbediening bij om een fijne vibratiesnelheid in te stellen. Hoe handig?

 vibrators clitoris koppels realistisch vakantieveilingen

Voordat je een vibrator koopt

  1. Maak voor jezelf duidelijk welk plekje je graag wilt stimuleren
  2. Let goed op de materiaalkeuze. Niet alle materialen zijn namelijk veilig
  3. Kies je voor accu of batterijen? Wij raden je aan om te kiezen voor een vibrator die op een accu werkt. Je wilt ’s avonds namelijk niet verrast worden met lege batterijen

Vibrators bij VakantieVeilingen

Via VakantieVeilingen kun je ook veel vinden wat jou en je partner meer plezier kan geven in bed. Wij hebben een ruim erotiek-assortiment waar je kunt bieden op verschillende vibratoren, bijvoorbeeld een Rabbit Vibrator of een koppelvibrator. Maar daarnaast vind je er soms ook massageolie of condooms. Neem eens een kijkje in de categorie erotiek. Wie weet zit er wel iets tussen voor jou. Op de hoogte blijven van onze spannendste veilingen? Schrijf je dan ook in voor onze nieuwsbrief!