Wellness weekend: combineer je dagje sauna met een overnachting

Toe aan wat ontspanning? Ga dan samen een weekendje weg met wellness. Trommel je partner, vriendin of moeder op en jullie zullen uitgerust terugkomen van een heerlijk wellness weekend. Of je nu gaat voor 2 dagen sauna met overnachting in een wellness hotel óf voor 1 dag sauna in combinatie met een dagje stad of natuur; genieten wordt het zeker. Bovendien kun je via VakantieVeilingen goedkoop een wellness weekendje weg scoren, waardoor je ook nog eens van korting profiteert. Win bijvoorbeeld tickets voor jouw favoriete saunacomplex én voor een leuk hotel. Dat is pas dubbel genieten!
vrouwen ontspannen en lachen op bed in hotel

Bekijk alle wellness overnachtingen

Daarom wil jij naar een wellness hotel

Wil jij gaan voor een wellness weekend met alles erop en eraan? Dan is een echt wellness hotel een aanrader. In deze hotels is het wellnesscomplex ingebouwd óf ligt het wellnessresort er op loopafstand naast. Zo kun je dus maximaal genieten van jouw wellnessdag. ’s Ochtends vroeg erheen en ’s avonds laat pas terug: zo plof je heerlijk ontspannen je hotelbed in. Bovendien hoef je niet meer te reizen na je dagje ontspanning. Wellness met overnachting = win-win!

Wellness weekend met 2 personen

De leukste hotels voor een weekendje weg met wellness

Maar wat zijn de leukste wellness hotels voor jouw wellness weekend? Bovenaan het lijstje staat toch wel Thermen Bussloo. Net zoals het wellnesscomplex staat ook Hotel Thermen Bussloo goed aangeschreven: het hotel won de Zoover Gold award voor het Beste Hotel van Nederland in 2018. Beide liggen aan de recreatieplas Bussloo, wat zorgt voor spectaculair uitzicht. Bovendien zijn het hotel en wellnessresort via een ondergrondse tunnel met elkaar verbonden.

Een andere aanrader voor een weekendje weg met wellness is Thermae 2000. Het is 1 van de oudste en grootste kuuroorden van Nederland! Dit wellnesscomplex heeft ook een aangrenzend 4-sterrenhotel waar je heerlijk kunt vertoeven. Verder kun je ook kiezen voor een Fletcher Hotel met BLUE Wellness-saunacomplex. Onze tip: ga voor de locatie in Leiden. Het wellness hotel ligt naast het treinstation in het centrum, en het wellnessresort bevindt zich op de 11e verdieping van het gebouw. Fantastisch uitzicht gegarandeerd, want hierdoor kijk je uit over de hele stad. Daarnaast is ook de Wellnessboot in Mill een unieke ervaring. Dit resort bevindt zich - zoals de naam al doet vermoeden - op een boot. Vanaf daar wandel je zo naar het naastgelegen Fletcher-Hotel. Mmm, dat is pas ontspannen je bed in!

Wellness weekend Nederland: overnachting en sauna los boeken

Het is ook mogelijk om een saunacomplex te kiezen en daar zelf een hotelovernachting bij de boeken. Ga bijvoorbeeld voor een knusse bed & breakfast in de buurt of zoek een leuk, kleinschalig hotel uit. Rondom wellnesscentrum Veluwse Bron zijn genoeg opties om te overnachten. Dit complex ligt aan een prachtig natuurmeer en kent een groot aantal bijzondere sauna’s, zwembaden en stoombaden. Bovendien zit je hier vlakbij de Veluwe, waardoor je jouw dagje sauna goed kunt combineren met een wandeling in de natuur.

Tot slot is Zwaluwhoeve in Hierden (Gelderland) een bekend wellnessresort dat zeker een bezoekje waard is. Het complex beschikt over 16 sauna’s, 7 baden en diverse behandelingen. Het plaatsje ligt vlak bij Harderwijk, waar je genoeg opties hebt om in de buurt te overnachten tijdens je wellness weekend. Bovendien heeft dit stadje een knus, historisch centrum waar je je goed kunt vermaken. Bezoek 1 van de authentieke kerken of ga juist voor een dagje shoppen. Allebei extra leuk om af te wisselen met jouw saunadag!

Hotelovernachting wellnessweekend samen dagje uit

Wellness met overnachting voor 2 met korting bij VakantieVeilingen

Ga jij voor een heerlijk weekendje wellness met je partner, vriendinnen of familie? Goed idee! Via VakantieVeilingen scoor je eenvoudig jouw wellness weekendje in de aanbieding. Bied mee op tickets voor jouw favoriete wellnessresort of -hotel en win jouw tickets met korting. Staat jouw favoriet er nog niet tussen? Geen probleem! Schrijf je in op onze nieuwsbrief en je hoort als eerste wanneer we de nieuwste sauna’s en wellness hotels veilen.

      De leukste wellness hotels

      2-daags BLUE Wellness Hotelarrangement voor 2 personen

      45

      01:29:09