Onze klantenservice is momenteel moeilijker bereikbaar, dit door de wereldwijde IT storingen veroorzaakt door een Windows update.

Wellness weekend: combineer je dagje sauna met een overnachting

Toe aan wat ontspanning? Ga dan samen met je partner, familielid óf vriend(in) een weekendje weg met wellness. Trommel een dierbare op en jullie zullen uitgerust terugkomen van een heerlijk wellness weekend. Of je nu gaat voor 2 dagen sauna met overnachting in een wellness hotel óf voor 1 dag sauna in combinatie met een dagje stad of natuur; dat jullie samen op-en-top zullen genieten is een ding dat zeker is.

Het enige minpunt? Voor zo’n wellness weekend moet je vaak best wel diep in de buidel tasten. Maar droog je tranen, want gelukkig betekent dit absoluut niet dat je je weekendje weg met wellness aan je voorbij hoeft te laten gaan. Op VakantieVeilingen kun je namelijk dagelijks goedkope wellness weekends scoren, waardoor je ook nog eens van hoge kortingen profiteert. Win bijvoorbeeld tickets voor jouw favoriete saunacomplex én voor een leuk hotel. Dat is pas dubbel genieten. Vanuit ons in ieder geval alvast superveel plezier gewenst. Vergeet je niet om ons achteraf even te laten weten hoe fijn je het hebt gehad? Vinden we leuk!

vrouwen ontspannen en lachen op bed in hotel

Bekijk alle wellness overnachtingen

Waarom een wellness weekend fantastisch is

Wil jij gaan voor een wellness weekend met alles erop en eraan? Dan is een echt wellness hotel een aanrader voor jouw weekendje weg met wellness. In deze hotels is het wellnesscomplex ingebouwd óf ligt het wellnessresort er op loopafstand naast. Zo kun je dus maximaal genieten van jouw wellness weekend. ’s Ochtends vroeg erheen en ’s avonds laat pas terug: zo plof je heerlijk ontspannen je hotelbed in. Bovendien hoef je niet meer te reizen na je dagje ontspanning. Wellness met overnachting = win-win! Met wie geniet jij het liefst van zo’n ultiem ontspannen weekendje weg met wellness?

Wellness weekend met 2 personen

De leukste hotels voor een weekendje weg met wellness

Maar wat zijn de leukste wellness hotels voor jouw wellness weekend? Bovenaan het lijstje staat toch wel Thermen Bussloo. Net zoals het wellnesscomplex staat ook Hotel Thermen Bussloo goed aangeschreven: het hotel won de Zoover Gold award voor het Beste Hotel van Nederland in 2018. Beide liggen aan de recreatieplas Bussloo, wat zorgt voor spectaculair uitzicht. Bovendien zijn het hotel en wellnessresort via een ondergrondse tunnel met elkaar verbonden.

Een andere aanrader voor een weekendje weg met wellness is Thermae 2000. Het is 1 van de oudste en grootste kuuroorden van Nederland! Dit wellnesscomplex heeft ook een aangrenzend 4-sterrenhotel waar je heerlijk kunt vertoeven. Verder kun je ook kiezen voor een Fletcher Hotel met BLUE Wellness-saunacomplex. Onze tip: ga voor de locatie in Leiden. Het wellness hotel ligt naast het treinstation in het centrum en het wellnessresort bevindt zich op de 11e verdieping van het gebouw. Fantastisch uitzicht gegarandeerd, want hierdoor kijk je uit over de hele stad. Daarnaast is ook de Wellnessboot in Mill een unieke ervaring. Dit resort bevindt zich - zoals de naam al doet vermoeden - op een boot. Vanaf daar wandel je zo naar het naastgelegen Fletcher-Hotel. Mmm, dat is pas ontspannen je bed in. Krijg je inmiddels al een beetje zin in om jouw volgende wellness weekend te plannen? Jeej!

Wellness weekend Nederland: overnachting en sauna los boeken

Het is ook mogelijk om een saunacomplex te kiezen en daar zelf een hotelovernachting bij de boeken. Ga bijvoorbeeld voor een knusse bed & breakfast in de buurt of zoek een leuk, kleinschalig hotel uit. Rondom wellnesscentrum Veluwse Bron zijn genoeg opties om te overnachten. Dit complex ligt aan een prachtig natuurmeer en kent een groot aantal bijzondere sauna’s, zwembaden en stoombaden. Bovendien zit je hier vlakbij de Veluwe, waardoor je jouw wellness weekend goed kunt combineren met een wandeling in de natuur.

Tot slot is Zwaluwhoeve in Hierden (Gelderland) een bekend wellnessresort dat zeker een bezoekje waard is. Het complex beschikt over 16 sauna’s, 7 baden en diverse behandelingen. Het plaatsje ligt vlak bij Harderwijk, waar je genoeg opties hebt om in de buurt te overnachten tijdens je wellness weekend. Bovendien heeft dit stadje een knus, historisch centrum waar je je goed kunt vermaken. Bezoek 1 van de authentieke kerken of ga juist voor een dagje shoppen. Allebei extra leuk om af te wisselen met jouw saunadag. Met andere woorden: hét perfecte weekendje weg met wellness als je het ons vraagt!

Hotelovernachting wellnessweekend samen dagje uit

Wellness weekend aan zee

Een wellness weekend aan zee staat garant voor een verkwikkende en revitaliserende ervaring. De rustgevende geluiden van de golven en de verfrissende zeebries vormen een kalmerende achtergrond voor een weekendje weg met wellness. Van verkwikkende strandwandelingen tot verjongende spabehandelingen met uitzicht op de oceaan; elk moment wordt doordrenkt met een gevoel van rust en vernieuwing. Terwijl de stress van het dagelijks leven wegsmelt door massages en de warmte van de verschillende sauna’s, word je als gast omringd door de serene schoonheid van de kust. Met luxe accommodaties die comfort en elegantie combineren is een wellness weekend aan zee dé perfecte gelegenheid om te ontsnappen aan de drukte en jezelf te verwennen met een welverdiende dosis zelforg en herstel.

Wellness weekend: badkleding

Tijdens een weekendje weg met wellness zijn er verschillende regels wat betreft het dragen van badkleding. Soms is dit verplicht en soms mag je juist niks dragen. Gedurende een wellness weekend heb je misschien te maken met badkledingdagen of vrouwendagen. Dit zijn afwijkende dagen in de week of maand waarbij je verplicht badkleding moet dragen of wanneer alleen vrouwen aanwezig mogen zijn. Ook kun je te maken krijgen met badkleding-mag-dagen. Hierbij is het niet verplicht om badkleding te dragen, maar mag dit wel. Bij alle veilingen staat aangegeven wat de regels zijn voor het betreffende wellness hotel. Zo kom je tijdens je wellness weekend in ieder geval niet voor onaangename verrassingen te staan. Wel zo fijn, nietwaar?

Weekendje weg met wellness voor 2 met korting bij VakantieVeilingen

Ga jij voor een heerlijk wellness weekend met je partner, vriendinnen of familie? Goed idee! Via VakantieVeilingen scoor je eenvoudig jouw wellness weekendje in de aanbieding. Bied mee op tickets voor jouw favoriete wellnessresort of -hotel en win jouw tickets met korting. Staat jouw favoriete wellness weekend er (nog) niet tussen? Geen probleem! Schrijf je in op onze nieuwsbrief en je hoort het als eerste wanneer we de nieuwste sauna’s en wellness hotels veilen.

      De leukste wellness hotels

      Parkhotel Valkenburg****: 2 dagen incl. wellness (2 p.)

      41

      08:26:23