Top 4 romantische uitjes

Samen er even lekker tussenuit? Of wil jij je lover verrassen met een bijzonder romantisch uitje? Van avontuurlijk en actief, tot relaxen en intens genieten; er zijn genoeg romantische uitjes te verzinnen. Wij geven je hier 4 tips voor een romantisch dagje uit.

Romantisch dineren

Kaarsen, heerlijk eten, lekkere drankjes en fijn gezelschap zijn de ingrediënten voor een geweldige avond. Kies samen een romantisch restaurant uit en geniet van elkaars aandacht. Of nog leuker: verras hem of haar met een romantisch en spontaan etentje. Ga bijvoorbeeld dineren met een fantastisch uitzicht op het strand bij Buena Vista Beach in Scheveningen. Met een beetje geluk kunnen jullie de zon onder zien gaan! Iets te vieren? Ga saampjes dineren op sterrenniveau bij een luxe restaurant met meerdere gangen. Romantiek gegarandeerd!
Romantisch uitje - VakantieVeilingen

Dagje wellness

Op zoek naar een romantisch cadeau voor haar? Met een dagje wellness verras je haar vast en zeker. Niet alleen is het een romantisch uitje, maar ook maken jullie echt even wat tijd voor elkaar vrij. In een sauna begeven jullie je namelijk in een ontspannende omgeving waar niets moet, en alles mag. Op VakantieVeilingen vind je diverse wellnessresorts voor een romantisch dagje weg. De Zwaluwhoeve en Spa Zuiver zijn echte aanraders! Wil je helemaal uitpakken? Neem je partner dan mee naar een privésauna en relax samen zonder andere gasten erbij.

Romantisch overnachten

Zijn jullie al wat langer samen, of hebben jullie iets te vieren? Een romantisch nachtje weg is een leuk cadeau voor bijvoorbeeld Valentijnsdag of jullie jubileum. Wat dacht je van een hotel midden in de natuur of vlakbij de zee? Hier kunnen jullie samen genieten van alle rust, én van elkaar. Ga bijvoorbeeld voor een romantische overnachting op de Veluwe of in Limburg.
Romantische overnachting -  VakantieVeilingen
Tip: neem eens een kijkje op VakantieVeilingen voor een romantische overnachting. Er zit altijd wel voor jullie een romantisch nachtje weg tussen!

Voor de actievelingen

Houden jullie wel van een beetje avontuur? Maak er samen een actief en romantisch dagje weg van. Zo is een luchtballonvaart het ideale uitje. Geniet van de stilte en het prachtige landschap dat langzaam aan je voorbij gaat. Voor een extra vleugje romantiek stap je 's morgens vroeg in het mandje, zodat je van een schitterende zonsopkomst kunt genieten.
Romantisch dagje weg - VakantieVeilingen
Op zoek naar een romantisch uitje dat zich op de grond bevindt? Paintballen lijkt misschien niet de ideale date, maar dat is het wel! Door middel van teamwork strijd je tegen een ander team. Toch een wat rustiger dagje weg in gedachten? Ga samen aapjes kijken in een dierentuin of hou elkaars hand vast in een bloedstollende achtbaan. Dat zorgt ook wel voor een portie romantiek.

Een romantisch dagje uit bij VakantieVeilingen

Bij ons kun je dagelijks meebieden op duizenden veilingen, zo ook op romantische uitjes. Denk maar eens aan luxe diners, ontspannende wellness-uitjes of een romantische hotelovernachting. Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze nieuwste veilingen. Wie weet scoor jij straks een romantisch uitje met korting!