Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

Een dagje naar Spa Zuiver

Toe aan een dagje ontspannen? Breng dan zeker eens een bezoek aan Spa Zuiver in Amsterdam. Er zijn veel mogelijkheden voor een dagje wellness in Amsterdam, maar Spa Zuiver is het grootste wellnesscentrum. Hier kom je helemaal tot rust in de sauna’s, baden en bostuin. Geniet bijvoorbeeld van de Finse sauna en neem daarna een duik in het verwarmde binnen- én buitenbad. Maak je wellnessbeleving compleet met een overnachting in het bijbehorende hotel. Bij VakantieVeilingen bieden we regelmatig tickets aan voor Spa Zuiver. Wie weet ga jij binnenkort met korting naar dit mooie wellnessresort!

Bekijk alle sauna's

Faciliteiten en sauna’s in Spa Zuiver

Amsterdam staat dan wel bekend als drukke en hectische stad, maar bij Spa Zuiver stap je binnen in een oase van rust. Luxe, service en ontspanning gaan hier goed samen. Begin je wellnessdag in de muzieksauna, kleurentherapie-sauna of in het zoutcaldarium. Kan het jou niet warm genoeg? Breng dan een bezoek aan de haardsauna, Finse sauna of Japanse sauna. In een wellnesscomplex mogen de baden natuurlijk niet ontbreken. Ga languit liggen in de aromabaden, kom tot rust in de hottub of geniet van bubbelend water in de whirlpool. Het verwarmde zwembad is prachtig: hier zwem je vanuit het binnenbad zo naar het buitenbad in de bostuin. Trek gekregen? Breng dan ook zeker een bezoek aan het prachtige restaurant. Hier kun je terecht voor heerlijke gerechten, geïnspireerd op de Franse keuken. Tip: Spa Zuiver faciliteert dagelijks verschillende opgietingen. Absoluut de moeite waard om aan deel te nemen!

Een dagje naar de sauna in Amsterdam

Overnachten in Hotel Zuiver

Wil je een keer écht goed genieten? Boek dan een hotelovernachting in Hotel Zuiver. Je kunt verschillende kamertypes boeken. Welke kamer je ook boekt, luxe en comfort staan hier voorop. Alle kamertypes hebben heerlijke bedden, een flatscreen-tv en een ruime badkamer met regendouche en apart toilet. Naast een bezoek aan de spa, kun je ook wandelen in het Amsterdamse bos of sporten in het bijbehorende fitnesscentrum. Dit is bij je verblijf inbegrepen.

Hotelovernachting in Amsterdam Spa Zuiver

Adres en openingstijden van Spa Zuiver

Spa Zuiver ligt in een bosrijke omgeving, aan de rand van Amsterdam. Het exacte adres is Koenenkade 8 in Amsterdam (1081 KH). Je kunt je auto gratis voor de deur parkeren. Spa Zuiver is dagelijks geopend van 10.00 – 22.30 uur. Wil je het wellnessresort liever bezoeken op een badkledingdag? Dat kan op dinsdag, woensdag en donderdag. Het dragen van badkleding is dan de hele dag verplicht. Bekijk de website van Spa Zuiver voor de actuele openingstijden en badkledingdagen. Vergeet ook niet om je bezoek van tevoren te reserveren.

Een dagje naar Spa Zuiver in Amsterdam

Prijzen en tickets bij Spa Zuiver

Je hebt al een entreeticket vanaf € 39,50 per persoon. Daarnaast zijn er diverse arrangementen waarbij een diner, massage of behandeling inbegrepen zijn. Voor een hotelovernachting hangt de prijs af van het kamertype en de periode waarin je wilt gaan. Op de website van Spa Zuiver kun je alle actuele prijzen vinden.

Spa Zuiver met korting bij VakantieVeilingen

Ga jij voor een dagje of nachtje Spa Zuiver? Het liefste wil je dan natuurlijk met korting naar de wellness. Bij VakantieVeilingen hebben we geregeld tickets met korting voor Spa Zuiver. Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief, dan weet je als eerste wanneer we weer aanbiedingen en acties hebben voor dit wellnessresort.

Bekijk alle sauna's