Tips voor een dagje uit in Amsterdam

Staat er een dagje uit in Amsterdam op de planning? Leuk, want dan zijn er een heleboel uitstapjes om uit te kiezen. Wat dacht je van een museum, sauna of restaurant? Natuurlijk kun je er ook voor kiezen om de natuur in te duiken of je dagje uit te combineren met een hotelovernachting. Hoe je het ook wendt of keert: met onderstaande tips geniet je straks van de leukste uitjes in Amsterdam!

Bekijk alle dagjes uit in Amsterdam

Musea in Amsterdam

Amsterdam heeft ontzettend veel musea waar je je met gemak een dagje kunt vermaken. Bewonder bijvoorbeeld de Nachtwacht in het Rijksmuseum of verwonder je over de felgekleurde werken in het Van Gogh Museum. Ook het Moco Museum is een ware aanrader. In dit boutique-museum dompel je jezelf onder in een wereld van moderne en hedendaagse kunst. De kunstwerken die je hier vindt, zijn vaak gebaseerd op maatschappelijke thema’s en tegelijkertijd grappig. Ben je op zoek naar leuke uitjes in Amsterdam die je samen met de kinderen kunt ondernemen? Musea zoals Nemo Science Center en het Scheepvaartmuseum zijn in het bijzonder erg leuk voor de kids. Onze tip: vergeet BodyWorlds zeker niet over te slaan tijdens je dagje uit in Amsterdam. In dit anatomisch museum worden meer dan 200 echte menselijke lichamen getoond, zodat je alles leert over de functies van onze organen en alledaagse ziektes. Een leerzaam museum voor jong en oud!
Uitje in Amsterdam: bezoek een museumToch liever iets anders? Breng eens een bloedstollend bezoek aan The Amsterdam Dungeon. Hier hoor, zie en ruik je de griezelige geschiedenis van Amsterdam tot leven komen. Heb je geen stalen zenuwen? Dat is niet erg. Madame Tussauds is ook een leuke optie voor een uitje in Amsterdam. Ontmoet hier je favoriete sterren zoals Beyonce of Lil Kleine. Of wat dacht je van een bezoek aan het museum Ripley’s Believe it or Not? Je maakt hier kennis met een unieke collectie van ongebruikelijke kunstobjecten. Bezoek bijvoorbeeld de kleinste discotheek van het land, test je stembanden met de schreeuwmeter en ontdek nieuwe optische illusies. Alles om je het ongelofelijk te laten zien!

Sauna’s in Amsterdam

Wil jij juist de drukte ontlopen van de stad? In Amsterdam zijn er genoeg sauna’s te vinden voor een ontspannen dagje uit. Een van onze favorieten is Sauna Deco. Deze sauna ligt op een unieke locatie aan de Amsterdamse grachten en heeft een prachtig interieur. Een andere tip is Spa Sport Hotel Zuiver. Bij dit wellnessresort staat genieten voorop dankzij de perfecte ligging in het Amsterdamse bos. Warm op in de haardsauna, zwem de buitenlucht in of laad je batterij op in de aromabaden. Je maakt je uitje in Amsterdam compleet met een fijne massage of behandeling.

Avondje uit in Amsterdam

Wil je er een leuk avondje van maken tijdens je uitje in Amsterdam? In de hoofdstad kun je goed het nachtleven verkennen. Er zijn natuurlijk superveel clubs waar je tot in de late uurtjes kunt dansen. Maar wat dacht je bijvoorbeeld van de bioscoop of een theatervoorstelling bijwonen? Een andere aanrader is uitgebreid ontbijten, lunchen of dineren in 1 van de vele restaurants. Wij zijn fan van Restaurant 1e klas: dit monumentale restaurant is echt een verborgen pareltje.

Overige uitjes in Amsterdam

Geen zin in een museum of sauna? Gelukkig heeft Amsterdam nog veel meer te bieden voor een gezellig dagje uit. Ga samen met het gezin bijvoorbeeld naar de dierentuin ARTIS en leer hier alles over de verschillende diersoorten. Ben je juist met je partner op stap en wil je er een romantisch uitje van maken? Maak een rondvaart door de grachten of ga samen picknicken in het Amsterdamse bos. Extra tip: in het Amsterdamse bos vind je ook Fun Forest. Dit is de ideale plek om je actieve kant te laten zien, want je klimt en klautert hier tussen de bomen. Hoe gaaf is dat!
Dagje uit in Amsterdam: het Amsterdamse bos

Hotels in Amsterdam

Wij kunnen ons voorstellen dat jij je dagje uit in Amsterdam wilt verlengen. Maak er een lang weekend weg van in de stad! Amsterdam heeft veel mooie hotels zodat er voor iedereen wel een geschikte tussen zit. Verblijf bijvoorbeeld in 1 van de Leonardo hotels. Zo heeft het Leonardo Hotel Amsterdam City Center de perfecte ligging nabij het Leidseplein. Ook het Leonardo Boutique Museumhotel Amsterdam City Center ligt op loopafstand van diverse culturele attracties. Binnen een paar minuten lopen sta je al op het Museumplein. Wil jij je partner verrassen met een luxe hotelovernachting? Verblijf dan eens in het Van der Valk Hotel Schiphol. Dit hotel heeft niet alleen mooie kamers, maar ook nog eens een à la carte restaurant, terras, binnenzwembad en wellness. Wauw!
Verleng je dagje uit in Amsterdam met een hotelovernachtingWist je dat we op VakantieVeilingen ook regelmatig hotelbonnen hebben? Met deze bon kan de ontvanger zelf bepalen waar en wanneer hij of zij wil overnachten. Het perfecte cadeautje voor je moeder, vriend(in) of partner!

Dagje uit in Amsterdam op VakantieVeilingen

Ook zo’n zin gekregen in een dagje uit in Amsterdam? Dat begrijpen we! Op VakantieVeilingen vind je de leukste uitjes: van tickets voor Madame Tussauds tot aan een hotelovernachting in Amsterdam. En het mooie is, bij ons bepaal je zelf de prijs. Zo betaal je dus nooit te veel voor je dagje uit. Ben je toch op zoek naar iets anders? Schrijf je hieronder dan in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Veel plezier!

      Populair in Amsterdam

      Seniorenvoordeelpas: 1 jaar lang korting op dagjes uit

      00:13:38