Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

Een dagje naar het Moco Museum

Heb je een dagje Amsterdam op de planning staan? Dan mag een bezoek aan het Moco Museum eigenlijk niet ontbreken. In dit boutique museum dompel je onder in een wereld van moderne en hedendaagse kunst. De kunstwerken die je hier vindt, zijn vaak gebaseerd op maatschappelijke thema’s en tegelijkertijd grappig. Hierdoor spreekt het Moco Museum een breed publiek aan. Grote kunstenaars zoals Warhol en Banksy hebben hier ook hun werken hangen. Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets aanbieden, kun je er ook nog eens met korting naartoe!

Een dagje naar het museum

Alle musea

Meer dan 50 werken van Banksy in het Moco Museum

Banksy is bekend geworden met zijn streetart die over de hele wereld te zien is. Zijn kunstwerken worden gekenmerkt door graffiti en hebben vaak een politieke boodschap. Hoewel hij wereldberoemd is, weet eigenlijk niemand wie hij echt is. Banksy wil tot op de dag van vandaag anoniem blijven. In het Moco Museum vind je 50 originele werken die zijn samengesteld uit privécollecties. Voorbeelden zijn Girl with Balloon, Kids on Guns, Monkey Queen en Kate Moss. Het grootste werk is Beanfield, met een formaat van 2,5 bij 3,5 meter. De collectie heet ‘Laugh Now’ en is een samenstelling van verzamelaars van over de hele wereld.

Indrukwekkende tentoonstellingen in het Moco Museum

Naast werken van Banksy vind je ook veel andere bijzondere kunstwerken in het Moco Museum. Studio Irma is daar een voorbeeld van. Bij deze tentoonstelling stap je in een ruimte waar moderne technologie en harmonie samengaan. Deze nieuwe kunststroming heet connectivisme en laat zien dat het internet bijdraagt aan nieuwe manieren van begrijpen en leren in het digitale tijdperk. Je vindt ook 2 bekende kunstwerken van Yayoi Kusama in het Moco Museum. Haar werken worden gekenmerkt door grote stippen. Al sinds Kusama jong is, kampt zij met haar geestelijke gezondheid. Kunst is voor haar een manier om met haar angsten om te gaan en positiviteit op anderen over te brengen. Daarnaast is er nog zoveel meer te zien in het Moco Museum. Wellicht zeggen de namen Keith Haring, Jean-Michel Basquiat en Jeff Koons je iets.

Ben je benieuwd naar de verhalen achter de kunstwerken? Boek dan ook een audiotour bij je museumbezoek. Zo wordt jouw ervaring nog leuker.

Een dagje naar het museum in Amsterdam

Ticketprijzen, adres en openingstijden Moco Museum

Het Moco Museum is gevestigd in Villa Alsberg. Dit prachtige gebouw vind je aan het Museumplein, in het centrum van Amsterdam. Het exacte adres is Honthorstraat 20 (1071 DE). Het museum is van maandag t/m donderdag geopend van 09.00 – 18.00 uur en van vrijdag t/m zondag van 09:00 – 19:00 uur. Tickets voor het Moco Museum kosten € 15,50 per persoon. Kom je met de auto? Parkeergarage Q-park Byzantium, vlakbij het Vondelpark, ligt op 8 minuten lopen van het museum. Als je via het Moco Museum een parkeerplaats reserveert, krijg je korting. Je kunt dan de hele dag tussen 10.00 – 18:00 uur parkeren voor een speciaal tarief van € 25,-.

Tip: ga voor een museumdag en bezoek ook andere musea in Amsterdam. Op een steenworpafstand vind je namelijk het Rijksmuseum en het Van Gogh Museum.

Moco Museum met korting bij VakantieVeilingen

Op dit moment bieden we geen tickets voor het Moco Museum aan. Benieuwd welke musea we wel veilen? Neem dan een kijkje bij ons assortiment. Schrijf je ook in op onze nieuwsbrief zodat jij als 1e weet wanneer je met korting naar het Moco Museum kunt gaan.

Musea
Alle musea