Een dagje naar WONDR Experience

Wil je eens een keer een écht bijzonder dagje uit? En ga je het liefst naar Amsterdam? Breng dan een bezoek aan WONDR Experience. Deze wonderlijke wereld is de 1e 'experience playground' van onze hoofdstad. De interactieve tentoonstelling is geschikt voor iedereen. Hoe jong of oud je ook bent: in WONDR Experience heeft iedereen de dag van zijn of haar leven. Het museum is ontworpen om al je zintuigen op onverwachte manieren te prikkelen. Het is een plek die creativiteit, fantasie en pure blijdschap oproept. Als je nog niet vrolijk was, dan wordt je het wel zodra je WONDR Experience binnenstapt. Je zult je ogen niet geloven! Hoe fijn is het als je hier ook nog eens met korting naartoe kunt. Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor diverse musea. Het zou zo maar kunnen dat jij binnenkort voor een klein prijsje naar WONDR Experience gaat!

Bekijk hier alle musea

WONDR-museum

Vind je een museum normaal gesproken al vrij snel saai? Tijdens een dagje WONDR Experience zul je je letterlijk geen seconde vervelen. Dit museum is namelijk 1 grote meeslepende ervaring, een met confetti bestrooide speeltuin bomvol kleuren en sensaties. WONDR Experience is interactief en bestaat uit verschillende ruimtes. Elke ruimte is uniek en nodigt je uit om op avontuur te gaan en te ontdekken, te spelen en voor eventjes de razendsnelle wereld buiten te vergeten. Al snel verdwaal je in de wonderbaarlijke jungle. Duik bijvoorbeeld in een zwembad vol roze marshmallows, dans onder een glinsterende hemel, zing uit volle borst, teken op de muren en spring in de grootste ballenbak die je ooit hebt gezien. Kortom: laat je fantasie de vrije loop en ontdek samen met je vrienden de kunst van het spelen!Lekker plezier maken in WONDR Experience

Adres, openingstijden en parkeren bij WONDR Experience

Het adres van WONDR Experience is Meeuwenlaan 88 in Amsterdam-Noord, in de provincie Noord-Holland. Het museum is in principe 7 dagen per week geopend (m.u.v. feestdagen). Van maandag t/m donderdag is WONDR Experience open van 11.00 tot 19.00 uur, op vrijdag van 11.00 tot 20.00 uur en in het weekend van 9.00 tot 19.00 uur. Met het openbaar vervoer is het museum zeer goed te bereiken. Vanaf station Amsterdam Centraal neem je eenvoudig de gratis veerboot richting IJplein. Vanaf hier is het nog ongeveer 5 minuten lopen naar WONDR Experience. Het is ook mogelijk om met de auto te komen. Er zijn voldoende parkeerplaatsen in de buurt van het gebouw. Je kunt hier je auto parkeren voor €1,30 per uur.Lekker lachen in WONDR Experience

Ticketprijzen WONDR Experience

  • Normaal ticket (vanaf 11 jaar): €24,50 p.p.

WONDR Experience bezoeken met kinderen die jonger zijn dan 11 jaar is ook mogelijk. Voor kinderen t/m 10 jaar biedt het museum speciale bezoektijden op zaterdag- en zondagochtend: KIDS TIME. Kijk op de website van WONDR Experience voor de actuele tijden.

  • KIDS TIME-ticket (t/m 10 jaar): €16,50 p.p.

WONDR Experience met korting bij VakantieVeilingen

Ben jij klaar om je een dag lang te verwonderen in WONDR Experience? Op dit moment veilen we helaas geen tickets voor dit museum. Wel veilen we tickets voor andere musea. Benieuwd welke dit zijn? Neem dan vooral een kijkje in ons assortiment. Vergeet je ook niet in te schrijven voor onze nieuwsbrief. Dan houden we je namelijk op de hoogte van ons nieuwste aanbod en weet je het als 1e wanneer we veilingen hebben voor WONDR Experience!

      Alle musea met korting

      Nét over de Belgische grens: Robotland tickets (2 p.)

      € 1

      04:01:36
      Bekijk hier alle musea