Een dagje naar het Tropenmuseum

Zin in een gezellig dagje uit? Ga je naar een museum, dan is dat leuk én leerzaam. Het Tropenmuseum is de perfecte keuze voor iedereen die geïnteresseerd is in wereldculturen. Het museum is gevestigd in een prachtig rijksmonument gelegen aan het Oosterpark, in het hart van Amsterdam-Oost. Het museum heeft een omvangrijke vaste tentoonstelling en regelmatig wisselende exposities. De collectie omvat fascinerende objecten, waardoor je de hele dag je ogen uitkijkt. Extra fijn als je hier ook nog eens met korting naartoe kunt. Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor diverse musea. Wie weet ga jij binnenkort wel voor een klein prijsje naar het Tropenmuseum!

Bekijk hier alle musea

De collectie van het Tropenmuseum

Wanneer je het Tropenmuseum binnenstapt, heb je in de centrale Lichthal direct een mooi uitzicht op wat het museum te bieden heeft: een omvangrijke vaste tentoonstelling en regelmatig wisselende exposities. De objecten in het Tropenmuseum vertellen stuk voor stuk een menselijk verhaal. Deze verhalen gaan over universele menselijke thema's zoals rouwen, versieren, vechten, vieren of bidden. De voorwerpen maken je op die manier nieuwsgierig naar de enorme culturele diversiteit in de wereld. De belangrijkste les die het Tropenmuseum haar bezoekers mee wil geven is dat we, op verschillen na, allemaal hetzelfde zijn: mens. De Nieuw-Guinea-collectie van het Tropenmuseum bestaat uit een groot aantal waardevolle voorwerpen en is bovendien wereldberoemd. Zo kun je aan het begin van deze tentoonstelling 1 van de oudste bewaarde korwars (beeld van een voorouder) bewonderen. Fascinerend toch?De collectie van het Tropenmuseum bekijken

Adres, openingstijden en parkeren bij het Tropenmuseum

Het adres van het Tropenmuseum is Linnaeusstraat 2 in Amsterdam, Noord-Holland. Het museum is dinsdag t/m zondag geopend van 10.00 - 17.00 uur. Tijdens schoolvakanties en op verschillende feestdagen is het Tropenmuseum ook op maandag geopend. Kijk op de website van het museum als je wilt weten welke maandagen dit precies zijn. Op Nieuwjaarsdag, Koningsdag en 1e Kerstdag is een bezoek niet mogelijk. Met het openbaar vervoer is het museum goed te bereiken. Er stoppen verschillende trams in de buurt van het gebouw. Het Tropenmuseum heeft geen eigen parkeergelegenheid. Wel kun je op loopafstand betaald parkeren in 1 van de parkeergarages. Bekijk de website van het museum voor de verschillende mogelijkheden en kosten.De collectie van het Tropenmuseum bekijken

Ticketprijzen Tropenmuseum

Kinderen t/m 3 jaar: gratis

Kinderen 4 t/m 18 jaar: €8,- p.p.

Volwassenen: €16,- p.p.

Het Tropenmuseum met korting bij VakantieVeilingen

Zin gekregen in een dagje Tropenmuseum? Dat snappen we! Op dit moment veilen we helaas geen tickets voor dit museum. Benieuwd welke musea we wel veilen? Neem dan een kijkje in ons assortiment. Schrijf je ook meteen in voor onze nieuwsbrief. Dan houden we je namelijk op de hoogte van ons nieuwste aanbod en weet je het als 1e wanneer we veilingen hebben voor het Tropenmuseum!

      Alle musea met korting

      LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen voor 2 personen

      2

      00:09:36
      Bekijk hier alle musea