Naar de sauna in Hoorn

Een dagje naar de sauna in Hoorn? In de nabije omgeving is een ruim aanbod aan wellnessresorts. Geniet van een dagentree, avondbezoek of maak je relaxmomentje compleet met een overnachting of wellnessbehandeling. Door mee te bieden op een wellness-veiling kun je zelfs met korting naar de sauna bij Hoorn. Dat is dubbel zo relaxed.
Bekijk alle sauna-veilingen

Sauna’s in Hoorn

In de stad zelf vind je alleen Thermen Sauna Suomi. Hier geniet je van klassieke sauna’s als de Finse sauna, maar ook van bijzondere zoals een rozensauna en stoombaden. In de provincie Noord-Holland zijn overigens wel meer resorts te vinden. Denk aan bekende namen als Fort Resort Beemster en Spa Sport Hotel Zuiver in Amsterdam. Maar ook iets kleinschaligere sauna’s. Zo krijg je bij Sauna de Bongerd en Sauna Grosthuizen echt een huiskamer gevoel.Sauna Hoorn emmer

Een behandeling bij je saunabezoek

Wil je jouw bezoek aan de sauna in Hoorn uitbreiden met een behandeling? Of boek je liever een losse behandeling, dus zonder sauna-entree? Dan is het alleen nog maar een luxeprobleem om te kiezen uit de vele soorten behandelingen die er zijn. Leg jij jezelf in de watten met een ontspanningsmassage, een voedende hammam-behandeling of uitgebreide schoonheidsbehandeling?Sauna Hoorn massage

Hotels dichtbij de sauna in Hoorn

Na een dagje sauna blijven slapen? Heerlijk! Want eenmaal rozig van alle sauna’s en baden hoef je niet meer (ver) te reizen. Blijf een nachtje slapen in de buurt van jouw favoriete sauna in Hoorn of zoek een hotel. Dan kun je gelijk wat van het historische centrum zien. Een wellnesshotel zoals Van der Valk Hoorn boeken kan natuurlijk ook, dan hoef je het hotel niet eens uit voor een sauna. Pure luxe.  Sauna Hoorn overnachting

Meer Hoorn dan alleen sauna

Blijf je een nachtje slapen? Neem dan ook de tijd om Hoorn en omgeving te verkennen. De inwoners zijn - terecht - trots op West-Friesland en hebben er een heel museum aan gewijd. Maar ook het Museum van de Twintigste Eeuw, een museum over stoomtreinen en eeuwenoude gebouwen tonen aan hoe historisch dit vestingstadje is. Na je dagje sauna toch liever iets actiefs doen? In de hele provincie zijn leuke uitstapjes te maken. Na die tijd nog een hapje eten of borrelen misschien?

Sauna’s buiten Hoorn met korting

Ben je niet gebonden aan Noord-Holland betreft je saunabezoek? Ook in andere provincies zijn prachtige wellness resorts te vinden. Bied mee op onze sauna & wellness-veilingen in de rest van Nederland en België. Zo kun je ook met korting naar de sauna buiten Hoorn!

      Sauna's in Noord-Holland

      Elysium: dagentree voor 2 personen (Bleiswijk)

      15

      00:54:22
      Bekijk alle sauna-veilingen