Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Akkoord en ga verderInstellingen
Home

Actieve uitjes met sport en spel

Ben je een echte sportieveling of hou je wel van een spelletje? Dan is een dagje uit gevuld met sport en spel geen gek idee. Het is altijd leuk om een actief uitje te ondernemen met vrienden, collega’s of familie. Vaak goed voor teambuilding of voor de invulling van een vrijgezellenfeest. Wij hebben een aantal actieve uitjes met sport en spel voor je op een rijtje gezet. Lees ze hieronder!

Actief uitje met buitensporten en -spellen

Schijnt het zonnetje? Hoppa, naar buiten! In Nederland is het heerlijk om buiten te sporten als het weer het toe laat. De keuze is reuze: ga voor een paar uurtjes tennissen, een balletje slaan op de golfbaan of bijvoorbeeld vissen. Met warm weer in de zomer is het ook een goed idee om het water op te gaan. Populaire watersporten zijn kitesurfen, suppen, golfsurfen, kanoën, bodyboarden en waterskiën. Liever iets minder sportief? Natuurlijk kun je ook een bootje huren en een stukje gaan varen. Tip: leg op een mooie plek aan en neem een verfrissende duik.
Actief uitje: surfen
Heb je een actief uitje op de planning staan vrienden, collega’s of familie? Er zijn genoeg buitenspellen die leuk zijn om met een groep te ondernemen. Wat dacht je bijvoorbeeld van een portje airsoft of paintballen? Er zijn veel locaties in Nederland waar je dit met grote groepen kunt reserveren. Ideaal als je dus een vrijgezellenfeest organiseert! Heb je stalen zenuwen en geen last van hoogtevrees? Ga dan eens klimmen in de buitenlucht. Er zijn verschillende klimparken, -muren en -bossen te vinden. Natuurlijk kun je het ook groter aanpakken. Geniet bijvoorbeeld van een fantastisch uitzicht tijdens een ballonvaart of helikoptervlucht. Ook tof: ga eens een keer parachutespringen of paragliden. Een herinnering die je niet snel vergeet!

Actief uitje met binnensporten en -spellen

Komt het met bakken uit de hemel? Dan is het een goed idee om iets binnen te sporten. Een leuk idee is om bijvoorbeeld te zwemmen. Er zijn superveel zwembaden in ons land waar je een paar baantjes kunt trekken. Met kinderen is het leuk om naar een subtropisch zwembad te gaan. Liever iets met vrienden ondernemen? Ga dan voor 1 van de vele binnenspellen. Wat dacht je van een potje bowlen? Elke grote stad heeft wel een bowlingbaan waar je recreatief of competitief kunt bowlen. Een andere tip is glowgolf. Dit is een soort indoor midgetgolf in het donker, waarbij de banen verlicht zijn door glow in the dark. Een leuk idee voor een kinderfeestje!
Een actief dagje met sport en spel: bowlen
Mag het van jou wel wat spannender? Dan kun je kiezen voor een paar heats karten of lasergamen. Dit zijn actieve uitjes waarbij het er geheid competitief aan toe gaat! Zoek je liever de sneeuw op? Dan kun je naar verschillende indoor skihallen. Denk aan SnowWorld in Zoetermeer, Landgraaf, Rucphen en Snowplanet in Amsterdam. Je kunt er skiën of snowboarden en soms nog meer, zoals indoor skydiven. Adrenalinekick gegarandeerd! Als je met een groep vrienden een actief uitje wilt ondernemen, dan is een escape room ook een leuk idee. Er komen steeds meer locaties bij met verschillende settings. De bedoeling is dat je met je samen uit een kamer of meerdere ruimtes ontsnapt door puzzels en raadsels op te lossen. Spannend én goed voor teambuilding. De meeste kamers zijn ook nog een beetje eng, dus niet geschikt voor de gevoeligste mensen onder ons.

Andere tips voor actieve uitjes

Liever niet zelf sport en spel doen, maar kijken? En ben je een echte voetbalfan? Breng dan een bezoekje aan een stadion en kijk een wedstrijd of volg een rondleiding. De Amsterdam ArenA en de Kuip organiseren veel stadiontours. Hou je van auto- en motorsport? Ga dan eens een dagje naar de TT in Assen of Circuit Zandvoort. Daar worden populaire motor- en autoraces gehouden. Liever zelf achter het stuur kruipen? Dan kun je ook gaan voor een korte rit in een snelle bak. Beleef een ultieme rijervaring in een Lamborghini, Ferrari of Audi R8! En als je altijd al eens motor hebt willen rijden, dan kun je ook een proefles volgen van 2 uur.

Actieve uitjes op VakantieVeilingen

Lekker een dagje eropuit met sport en spel? Op VakantieVeilingen hebben actieve uitjes voor iedereen: van paintballen of racen in een supercar tot indoor skiën en F1-tickets. En het mooie is dat je bij ons ook nog eens zelf de prijs bepaalt! Zo betaal je dus nooit teveel voor je actieve uitje met sport en spel. Zit er op dit moment niets voor je tussen? Niet getreurd! Je kunt je hieronder inschrijven op onze nieuwsbrief. We houden je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Wie weet tik jij straks wel een actief uitje met korting op de kop!

De leukste actieve uitjes
Bekijk alle actieve uitjes