Ben je op zoek naar een leuk dagje uit op het water? Als je een boot huurt kun je gaan en staan waar je wilt, en ontdek je plekken waar je anders nooit zou komen. Of je nou een bedrijfsuitje aan het plannen bent, een dagje uit wil met het gezin, of een vaartocht wil maken met een groep vrienden, een boot huren is altijd een goed idee. Houd VakantieVeilingen in de gaten om met korting er een dagje met de boot op uit te gaan!
In de provincie Friesland vind je het meest unieke watersportgebied van Nederland. Het is dan ook niet gek dat een boot huren in Friesland 1 van de populairste dagjes uit is. Dus wil je een dagje eropuit in eigen land? En wil je de mooiste plekjes ontdekken? Huur dan een (zeil)boot in Friesland met een aantal personen, en ontdek de Friese meren, de prachtige sloten en afwisselende natuurgebieden in en aan het water. Je hebt vaak niet eens een vaarbewijs nodig. Wil je langer in het noorden blijven? We veilen nog veel meer dagjes uit in Friesland.
Aan de andere kant van het land, in het beschermde Nationale Park De Biesbosch is ook van alles te beleven. Met de vele wilgenvloedbossen en kreken is een boot huren in de Biesbosch een bijzondere ervaring. In dit waterrijke natuur- en recreatiegebied ben je gegarandeerd van een prachtige dag op het water.
Geregeld veilen we bij VakantieVeilingen tickets voor boottochten. Wil je op de hoogte blijven van deze veilingen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief en wie weet ga jij wel naar 1 van deze waterrijke gebieden met korting. Ontdek ook onze andere veilingen voor dagtochten in binnen- en buitenland.