Boot huren: een dagje uit op het water

Ben je op zoek naar een leuk dagje uit op het water? Als je een boot huurt kun je gaan en staan waar je wilt, en ontdek je plekken waar je anders nooit zou komen. Of je nou een bedrijfsuitje aan het plannen bent, een dagje uit wil met het gezin, of een vaartocht wil maken met een groep vrienden, een boot huren is altijd een goed idee. Houd VakantieVeilingen in de gaten om met korting er een dagje met de boot op uit te gaan!
rondvaart water boottocht nederland vakantieveilingen

Boot huren Amsterdam

Wil je onze hoofdstad vanaf het water ontdekken? Er zijn genoeg mogelijkheden om een boot te huren in Amsterdam. Varen over de Amstel of het IJ, een boottocht over de Amsterdamse grachten of een bezoek aan de verschillende havens van Amsterdam zijn allemaal leuke dagjes uit. Wil je zelf varen? Dan is een motorboot of sloep huren iets voor jou. En wil je genieten van het uitzicht en tegelijkertijd kennis opdoen van de geschiedenis van Amsterdam? Neem dan eens een kijkje bij de rondvaarten. Voor wie de dag culinair af wil sluiten, veilen we geregeld diners bij restaurants door heel Nederland.
varen boottocht rondvaart amsterdam vakantieveilingen

Boot huren Friesland

In de provincie Friesland vind je het meest unieke watersportgebied van Nederland. Het is dan ook niet gek dat een boot huren in Friesland 1 van de populairste dagjes uit is. Dus wil je een dagje eropuit in eigen land? En wil je de mooiste plekjes ontdekken? Huur dan een (zeil)boot in Friesland met een aantal personen, en ontdek de Friese meren, de prachtige sloten en afwisselende natuurgebieden in en aan het water. Je hebt vaak niet eens een vaarbewijs nodig. Wil je langer in het noorden blijven? We veilen nog veel meer dagjes uit in Friesland.

Boot huren Biesbosch

Aan de andere kant van het land, in het beschermde Nationale Park De Biesbosch is ook van alles te beleven. Met de vele wilgenvloedbossen en kreken is een boot huren in de Biesbosch een bijzondere ervaring. In dit waterrijke natuur- en recreatiegebied ben je gegarandeerd van een prachtige dag op het water.

Korting met VakantieVeilingen

Geregeld veilen we bij VakantieVeilingen tickets voor boottochten. Wil je op de hoogte blijven van deze veilingen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief en wie weet ga jij wel naar 1 van deze waterrijke gebieden met korting. Ontdek ook onze andere veilingen voor dagtochten in binnen- en buitenland.