Dagje uit in Friesland

Op zoek naar leuke tips voor een dagje uit in Friesland? In het hoge Noorden is genoeg te doen. Breng een bezoekje aan Sneek, Leeuwarden of de Afsluitdijk. Of wil je het echte Fierljeppen een keer proberen? Wij hebben de leukste uitjes in Friesland hieronder voor je op een rijtje gezet.

Bekijk alle dagjes uit in Friesland

Dierentuin- en pretparkuitjes in Friesland

Een dagje uit met het gezin? Dan is een dierentuin altijd leuk! De bekendste in de provincie is AquaZoo Friesland. Dit dierenpark in Leeuwarden is vooral gefocust of waterdieren. Je kunt er genieten van verschillende shows zoals het Zeeleeuwen Spetter Spektakel, op een trekschuit op Zeehondensafari en meefeesten tijdens het Pinguïn Haringhapfestijn. Een bezoekje aan Ooievaarsdorp ‘De Graverij’ in Akmarijp is ook de moeite waard tijdens je dagje uit in Friesland. Je kunt hier gratis naartoe van 1 april tot 1 oktober. De rest van het jaar is het gesloten.
Een gezellig dagje uit in Friesland
Wat meer actie voor de kinderen? Ga dan naar een pretpark of speeltuin. Sanjesfertier in Feanwalden is een Speel-en Dierenpark in 1. Plus, dit park heeft een in- en outdoor speelparadijs. Dus ook met regen op je dagje weg in Friesland kun je hier prima vertoeven! Of wat dacht je van het grootste speelpark van Friesland; de Naturij? Met 70.000 m² speelplezier is er voor iedereen wel wat te beleven. Het mooie is dat dit speelpark zowel een overdekt als buitengedeelte heeft. Andere familieparken zijn Sybrandy’s Speelpark in Oudemirdum en Duinen Zathe in Appelscha. Met attracties voor kleine en oudere kinderen kunnen alle kids zich hier prima vermaken. Een bijzonder voorbeeld is ook nog Kameleondorp Terherne, een pretpark volledig in het thema van de Kameleon-boeken. Dit dagje weg in Friesland is echt een avontuur!

Overdektje uitjes in Friesland

Is het wat minder weer? Friesland heeft ook veel overdekte uitjes die de moeite waard zijn. Wat dacht je van een gezellige high tea met vriendinnen of high beer met vrienden? Of een paar spannende rondjes karten of lasergamen? Natuurlijk kun je ook altijd nog gaan zwemmen. Het subtropisch zwembad Swimfun in Joure is een bijzonder leuke tip voor een geslaagd dagje uit in Friesland.

Als je liever voor een leerzaam uitje gaat, dan is het Fries Museum ook een aanrader. Dit dynamische museum ligt in Leeuwarden en staat – zoals de naam al doet vermoeden – in het teken van Friesland. In hetzelfde gebouw zit ook het Fries Verzetsmuseum en Slieker Film. Zo maak jij je dagje uit in Friesland helemaal compleet!

Een ontspannen uitje in Friesland

Liever een rustig dagje uit in Friesland? Ga dan genieten van de Friese natuur. Pak de fiets of ga een stuk wandelen in het Nationaal Park Drents Friese Wold bijvoorbeeld. Of relax in 1 van de sauna’s in Friesland. Bijvoorbeeld Wellness & Beauty De Woudfennen in Joure. Hier geniet je ondertussen van een mooi uitzicht over de Friese weilanden. Andere mooie wellnessresorts zijn Thermen & Beauty De LeeuwerikHoeve in Burgum en de Leliehof in Makkum. Hier ben je even helemaal weg van de alledaagse drukte.
Een lekker dagje uit in de natuur van Friesland

Dagje uit in Friesland op VakantieVeilingen

Ook zo’n zin gekregen in een gezellig dagje uit in Friesland? Ga ervoor! Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor speeltuinen, sauna’s, dierentuinen en meer. Maak je uitje meteen compleet met een hotelovernachting en verblijf op een vakantiepark. En het mooie is: bij ons bepaal je zelf de prijs! Zo betaal je dus nooit teveel voor je dagje uit in Friesland. Hebben we op dit moment niet waarnaar je op zoek bent? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Wie weet vind jij straks wel het perfecte uitje in Friesland.

      Populaire uitjes

      Walibi Belgium tickets voor 2 personen

      22

      00:03:20