Dagje uit in Limburg

Ben je op zoek naar leuke ideeën voor een dagje uit in Limburg? In de zuidelijke provincie is veel te doen. Wat dacht je van een bezoek aan Maastricht, de grotten van Valkenburg of het Drielandenpunt? Of je liever actief bent of op zoek bent naar ontspannen uitstapjes in Limburg; de provincie is verrassend veelzijdig. Wij hebben wat tips voor je op een rijtje gezet.

Dierentuinen of pretparken

Op zoek naar een fijn dagje uit in Limburg? De provincie telt een aantal dierentuinen en pretparken. Bijvoorbeeld Mondo Verde in Landgraaf. Dit park is een combinatie van attractie- en dierenpark. Hier sta je oog in oog met wilde dieren, waarna je verschillende attracties kunt trotseren. Dit is een bijzonder uitstapje in Limburg!

Attractiepark Toverland in Sevenum is een park dat gericht is op kinderen, maar zeker ook een aanrader is voor de rest van de familie. Ook als het weer iets minder is, is het hier leuk. Er is namelijk ook een heel groot overdekt gedeelte met speeltoestellen en attracties. Een fijn dagje uit in Limburg voor het hele gezin!
Dagje-weg-Limburg-Mondo-Verde

Indoor dagjes weg in Limburg

Is het weer iets minder goed? Ook dan zijn er voldoende mogelijkheden voor leuke dagjes uit in Limburg. Zoef bijvoorbeeld van de indoor skipiste in Landgraaf en beleef zo een actief uitstapje in Limburg. En wist dat je dat Limburg veel ondergrondse gangenstelstels heeft? De gangenstelsels van Valkenburg zijn perfect om nieuwe avonturen te beleven. Hier kun je fietsen, lasergamen of een spannende wandeltocht maken. Avonturen die je uitstapje in Limburg nog bijzonderder maken!

Genieten van de Limburgse historie en natuur

Limburg staat bekend om zijn bijzondere landschappen en historische bezienswaardigheden. In de stad Valkenburg vind je de laatst overgebleven steenkolenmijn van Nederland. Hier daal je onder leiding van een oud-mijnwerker af in de mijn, waarin van alles te zien en te leren is over het zware leven van mijnwerkers. Een uniek uitstapje in Limburg.

Bij Vaals, in het zuiden van Limburg, vind je het Drielandenpunt. Hier komen de grenzen tussen Nederland, België en Duitsland samen. Het punt ligt vlak bij de top van de Vaalserberg. Vanaf het punt heb je een uitzicht over deze drie landen. Echt een bezoekje waard om je dagje weg  in Limburg compleet te maken!
Dagje-weg-Limburg-mijn

Ontspannen in Limburg

Een relaxed dagje uit in Limburg? In de provincie zijn er volop mogelijkheden om te ontspannen. De bekendste plek om een ontspannen dagje weg in Limburg te organiseren is misschien wel Thermae 2000 in Valkenburg. Het complex met sauna’s ligt bovenop de Cauberg en midden in het groen. Hier kun je heerlijk badderen in thermaalbaden met water uit eeuwenoude bronnen. Na zo’n dagje weg in Limburg kun jij er voorlopig weer tegenaan!

Genoeg mogelijkheden voor uitstapjes in Limburg!

Zoals je ziet, zijn er heel veel opties voor een leuk dagje weg in Limburg. Kies een dagje uit in Limburg en bied al mee vanaf € 1,-! Dat wordt een leuk uitje!