Een dagje naar Mondo Verde

Ben je op zoek naar een origineel dagje uit, dat ook nog eens leuk is voor de kinderen? Ga dan lekker een dagje naar Mondo Verde. Dit park combineert het beste van 3 werelden: dieren, attracties én de mooiste tuinen. In Mondo Verde kunnen 3 generaties, 365 dagen per jaar, eindeloos veel plezier beleven. Dit maakt het park hét perfecte dagje uit voor het hele gezin. Hoe leuk is het dan als je dit uitje als klap op de vuurpijl ook nog eens met korting kunt scoren! Op VakantieVeilingen veilen we zo nu en dan tickets met korting voor Mondo Verde. Met een beetje geluk ga jij binnenkort voor een klein prijsje naar dit te gekke park!

Bekijk hier alle dagjes weg

Dieren in Mondo Verde

Mondo Verde is een combinatie van een dierenpark, pretpark en diverse tuinen. In de dierenwereld van Mondo Verde zie je dieren van over de hele wereld. Tropische vogels, witte leeuwen uit Afrika, maar ook kamelen of een Anglo-Nubische geit. Ook leuk om te bezoeken is Dierenplaza. Naast dieren ontdek je hier ook verschillende plantensoorten. Je wordt welkom geheten door het getrompetter van de kraanvogels en loopt langs kapucijnapen en neusberen. Sinds kort zitten er prachtige Sri Lankaanse panters bij de ingang. Laat je verrassen door de prachtige vogels (flamingo’s, neushoornvogels, papegaaien en andere soorten) in de tropische kas, een prachtige collectie kraanvogels, rondslingerende gibbons op het eiland, wolven in het bos en kamelen en stokstaartjes in de woestijn. Maar vergeet ook zeker geen bezoekje te brengen aan de leeuwen en tijgers. Meer dan genoeg te ontdekken dus!Panters spotten tijdens een dagje Mondo Verde

Attracties in Mondo Verde

Je kunt niet alleen dingen zien in Mondo Verde, er zijn ook veel avonturen te beleven in de verschillende attracties. Stap in de achtbaan en de waterbaan of ga mee met de Sky Dive over het eiland met ringstaartmaki’s. Ook kun je samen de Klimvulkaan op. Voor de kinderen vaak een makkie, maar voor de volwassenen een echte uitdaging. Wie is het snelst boven?In de achtbaan in Mondo Verde

Wereldtuinen in Mondo Verde

Wie dacht dat dit alles was heeft het mis, want Mondo Verde biedt meer! Dwaal zo lang als je wilt rond in de schitterende wereldtuinen. Reis van Marokko via Rusland naar Afrika en verder. In de 15 verschillende wereldtuinen zie je de bomen, planten en voel je de sfeer van de verschillende landen. En dat allemaal gewoon in Limburg!1 van de Wereldtuinen in Mondo Verde

Adres, openingstijden en parkeren Mondo Verde

Het adres van Mondo Verde is Groene Wereld 10 in Landgraaf, in de provincie Limburg. Het park is elke dag geopend van 10.00 - 18.00 uur. De keuken sluit om 17.30 uur. Je kunt je auto parkeren op de parkeerplaats voor €5,- per dag.

Ticketprijzen Mondo Verde

  • Kinderen t/m 3 jaar: gratis
  • Kinderen 4 t/m 12 jaar: €16,50 p.p.
  • Volwassenen (vanaf 13 jaar): €25,- p.p.

Bij de entreeprijzen is onbeperkt eten en drinken inbegrepen. Dit houdt in dat je kunt genieten van pasta, friet, frikandellen, kroketten, verschillende broodjes, ranja en slush-ijs. Als dat je bezoek niet compleet maakt...

Mondo Verde met korting bij VakantieVeilingen

Kun je na het lezen van dit alles niet wachten om Mondo Verde te bezoeken? Logisch! Op VakantieVeilingen hebben we zo nu en dan tickets voor dit gave park. Wil jij als 1e op de hoogte zijn wanneer er veilingen zijn voor Mondo Verde? Schrijf je dan hieronder in op onze nieuwsbrief en hou je mail goed in de gaten!

        Populaire dagjes weg

        Mondo Verde incl. onbeperkt eten & drinken (2 p.)

        41

        00:17:11
        Bekijk hier alle dagjes weg