Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen, waaronder social media, daarnaast ook tracking cookies. Hiermee kunnen wij en derde partijen een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je past. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd functionele en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren.
Wat houdt dit in?

Instellingen
Home

5 ideeën hoe je aan een cliché Valentijnsdag ontsnapt

Valentijnsdag bij VakantieVeilingen
Met Valentijnsdag voor de deur is dit het uitgelezen moment om je partner te laten zien hoeveel je van hem of haar houdt. Of jullie nou al 10 jaar samen zijn of elkaar nog maar net kennen: Valentijnsdag zorgt ieder jaar voor de nodige stress. Want wat zijn de plannen voor deze dag en wat geef jij je liefje cadeau? Laat typische valentijnscadeaus liggen en pak dit jaar eens goed uit. Lees hieronder onze alternatieve ideeën voor Valentijnsdag en we helpen jou romantisch voor de dag te komen.

Bekijke alle romantische veilingen

Valentijnsdag-idee 1: plan een originele date

Is dineren bij kaarslicht of zwijmelen in de bios vaste prik? Pak het dit jaar anders aan en verras de ander met een originele date. Dit kan natuurlijk alle kanten op, maar een actieve date is natuurlijk wel heel tof. Niets schept namelijk een betere band dan samen nieuwe avonturen beleven. Als jullie sportievelingen zijn is montainbiken, wildwaterkanoën of indoor skiën echt iets voor jullie. Mag het nog een tikkie uitdagender zijn? Van parachutespringen of skydiven krijgen jullie vast een kick. Maar ook als je wat minder heldhaftig bent, zijn er genoeg originele dates te plannen. Ga bijvoorbeeld de strijd tegen elkaar aan tijdens een potje paintballen of karten, laat de banden gieren van een supercar of gil de longen uit je lijf in een pretpark. Originele Valentijnsdag-ideeën waar je echt mee uitpakt!
Valentijnsdag-idee: naar een pretparkDate gepland, maar kan 'ie niet doorgaan op Valentijnsdag zelf? Tip: vier het op een compleet andere dag in het jaar. Dan kunnen jullie toch samen genieten van een bijzonder afspraakje en hoeven jullie 'm niet te cancelen. En geen paniek, je hoeft echt niet bang te zijn dat het minder romantisch is.

Valentijnsdag-idee 2: een spannende nacht

Romantisch op Valentijnsdag zijn we allemaal. We geven ons liefje een aandoenlijk kaartje, bosje rozen of een doosje bonbons. Leuk, maar het kan ook wel iets spannender toch? Verras je partner eens met een sexy speeltje voor tussen de lakens. Beleef een extra opwindende nacht met bijvoorbeeld een koppelvibrator. Je gebruikt dit zwoele speeltje zowel voor als tijdens jullie vrijpartij. Ook een vingervibrator is een speelse toevoeging aan jullie bedavontuur. Een opwindend valentijnscadeau die je partner niet snel vergeet!

Geen idee waar je moet beginnen? Met een spannende lovebox ontdek je samen wat bij jullie past. Van handboeien en kietelaars tot aan buttplugs en vaginaballetjes; er zit altijd wel iets bij wat jullie lekker vinden.

Valentijnsdag-idee 3: boekje met waardebonnen

Niets is leuker dan een valentijnscadeau geven waar je zelf veel tijd en aandacht in hebt gestoken. Knutsel er dit jaar lekker op los door een persoonlijk boekje met tegoedbonnen te maken. Deze bonnen zijn in te wisselen voor leuke belevingen en speciale momenten. Het idee erachter is dat jouw partner zelf bepaalt wanneer hij of zij deze bonnen gebruikt. Bedenk van tevoren welke waarde je wil meegeven aan elke tegoedbon. Hieronder een paar leuke ideeën:

  • Zijn of haar lievelingsmaaltijd koken
  • Een 1-uur-durende massage
  • Ontbijt op bed
  • Aflevering meekijken van zijn of haar favoriete serie
  • Spontane hotelovernachting
  • Wandeling door de natuur
  • Dineren in zijn of haar favoriete restaurant
  • Avond geen telefoon
  • 3 x op rij de afwas overnemen
  • In bad met een flesje bubbels
  • Dagje ontspannen met wellness

Dit idee is ideaal als je dit jaar Valentijnsdag op een iets andere manier moet vieren dan normaal. Extra leuk om te geven, want zo hebben jullie nog een hoop dingen in het verschiet!

Valentijnsdag-idee 4: liefde gaat door de maag

Indruk maken op jouw Valentijn? Stroop je mouwen op en sloof je uit in de keuken! Niet voor niets wordt er ook wel gezegd dat liefde door de maag gaat. Begin de dag extra romantisch met een bijzonder ontbijtje. Maak bijvoorbeeld crêpes met Nutella, pancakes met verse aardbeien of wentelteefjes. Ook met de lunch kun je goed uitpakken op Valentijnsdag. Is het buiten mooi weer? Ga gezellig winterpicknicken in het bos of park dicht bij huis. Met slecht weer verplaatsen jullie de picknick gewoon naar de woonkamer. Spreid een kleedje uit voor de tv, zet een tranentrekkende film op en geniet van zelfgemaakte hapjes. Lekkere tips zijn bananenbrood, wraps met spread en een pastasalade.
Valentijnsdag-idee: lekker bakkenJuist de hele dag in bed gekroeld? Verras je partner met een liefdevol diner op bed. Bestel sushi of maak bijvoorbeeld zelf kleine hapjes zoals tapas. Een lekker toetje mag natuurlijk niet ontbreken. Geniet samen van zelfgemaakte roze brownies, red velvet truffels of een chocolade drip-cake. Niet zo van de desserts? Een kaasplankje of chique cocktail doet het ook altijd goed!

Valentijnsdag-idee 5: samen een weekendje eropuit

Een echte stedentrip of vakantie zit er niet in dit jaar, maar dat mag de pret niet drukken. Zeker nu is het belangrijk dat jullie er samen tussenuit gaan. Je bent je eigen huis vast wel een beetje beu! Nederland heeft ontzettend veel te bieden voor een lekker weekendje weg. Maak er wat speciaals van door een romantisch hotelletje, B&B of vakantiehuisje midden in de natuur te boeken. Mooie plekken zijn bijvoorbeeld de Veluwe, Texel, Limburg en Zeeland. Ga lekker uitwaaien aan zee, maak een fietstocht door het bos of blijf lekker binnen om te knuffelen. Echt even weg en genieten van quality time met elkaar. Romantischer dan dat kan het bijna niet worden!
Valentijnsdag-idee: weekendje weg

Valentijncadeaus bij VakantieVeilingen

Op VakantieVeilingen staat in februari de liefde centraal. Bekijk onze website voor de allerleukste Valentijnsdag-ideeën. Ook als jij je geliefde wél wil verrassen met een traditioneel valentijnscadeau zit je bij ons goed. Van schitterende sieraden en een flesje wijn tot aan persoonlijke fotocadeaus en parfums: we hebben het allemaal. Liever op een ander moment inspiratie opdoen? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en wij houden je op de hoogte van ons romantische aanbod!

Alles voor Valentijnsdag