De leukste dagjes uit in Zeeland

Heb je een dagje uit gepland in Zeeland? Dan kun je uit een heleboel leuke uitstapjes kiezen. Je kunt heerlijk uitwaaien aan de Zeeuwse kust, de Oosterscheldekering of Deltapark Neeltje Jans bezoeken, maar ook de rust opzoeken in een fijne sauna of shoppen in steden als Middelburg en Vlissingen. Je kunt natuurlijk ook een museum in Zeeland bezoeken. Kortom; genoeg te doen tijdens je dagje weg in Zeeland.

Sportief dagje uit Zeeland

Mag jouw dagje weg in Zeeland wel wat pit hebben? Ga dan voor een sportieve invulling. Volg een yogales op het strand, kom lekker SUPpen of kano-varen of volg een workshop powerkiten. Een andere watersport als flyborden, waterskiën of windsurfen zijn ook leuke activiteiten voor een zomerse dagje uit in Zeeland.Dagje weg Zeeland kitesurfen Ben je meer van de kou? Bind dan de lange latten onder voor een middagje skiën in Skidôme Terneuzen. Dit zijn ook allemaal leuke als je een vriendendag mag organiseren!

Het VVV van Zeeland heeft verschillende wandel- en fietsroutes uitgegeven om de provincie te ontdekken. De routes voeren je zowel door duinen, polders en het bos, als door steden en dorpen als Veere, Bruinisse en Zierikzee. Uitrusten kan in 1 van de vele restaurants en op de terrassen die je op je route tegenkomt. Een heerlijke sportieve invulling van jouw dagje uit in Zeeland.Dagje uit Zeeland fietsroute

Met de kids een dagje uit in Zeeland

Ook voor kinderen is er ontzettend veel te beleven tijdens een dagje weg in Zeeland. Kom zeehonden kijken in A Seal Zeehondenopvang in Stellendam of bezoek de Tropical Zoo met haar exotische planten en dieren. Ze hebben hier zelfs een echte kidsjungle waar jouw kleine aapje kan klimmen en klauteren. Is jouw kind sowieso niet bang voor hoogtes? Volg dan het klettersteig parcours op 1 van de overgebleven pijlers van Neeltje Jans. De pijler is maar liefst 22 meter hoog en je komt er met een trekschuit.Dagje uit Zeeland indoor speeltuinAls je het liever wat rustiger aan doet is een ritje met de stoomtrein van Goes naar Borsele een leuk idee voor je dagje uit in Zeeland. Ook Mini Mundi is leuk om te bezoeken. In dit park is het eiland Walcheren in miniatuurversie nagebouwd. Je vindt hier een indoorspeeltuin met klimtoren en ballenbak.

Voor nog meer speelplezier ga je naar Plopsaland De Panne. In dit speelparadijs vind je onder andere het overdekte Mayaland met indoorattracties en de Wickie de Vikingzone. Het pretpark heeft ook een eigen zwembad; Plopsaqua De Panne. Maar, vergeet natuurlijk ook de uitgestrekte kuststrook niet. Pootje baden, vliegeren en zandkastelen bouwen, het kan hier allemaal.
Dagje uit Zeeland Plopsa
Lees hier meer tips voor een dagje uit met kinderen.

Geniet van een ontspannen dagje weg in Zeeland

Toe aan even helemaal niets? Zeeland heeft verschillende mooie plekken om helemaal tot rust te komen. Kom uitwaaien aan het strand of ga lekker eten in een strandtent na een lange werkdag. Wedden dat je alle stress zo bent vergeten?Dagje uit Zeeland vuurtoren aan het strandJe kunt je ook een paar uurtjes terugtrekken in een wellnesscomplex en genieten van heerlijk ontspannende faciliteiten zoals sauna’s, zwem- en stoombaden. Goede tips zijn Sauna & Beauty Zeeland in Vlissingen Wellnessresort Goes of Centrum Najade in Hulst.