Onze klantenservice is momenteel moeilijker bereikbaar, dit door de wereldwijde IT storingen veroorzaakt door een Windows update.

De Deltawerken van Neeltje Jans: iets voor jou?

De Deltawerken van Neeltje Jans zijn zéker de moeite waard om een keer te bezoeken. Wat is het ook alweer? Neeltje Jans is een werkeiland en onderdeel van de Oosterscheldekering. De Deltawerken zijn een samensmelting van woeste natuurkracht, een stukje geschiedenis en indrukwekkende techniek. Dankzij dit informatie- en attractiepark leer je meer over de overstromingsramp in 1951, de zeedieren en het duinlandschap. Maar er is meer: ook is er een rondleiding over de stormvloedkering en kun je uitwaaien op een boottocht over de Oosterschelde. Lees hieronder verder over dit belangrijke park.

Neeltje Jans-park voor iedereen

Of je met je kinderen naar Neeltje Jans kan? Jazeker! Bekijk de zeehonden of zeeleeuwen, leef je uit in het aquarium of spetter erop los in de waterspeeltuin. Of ervaar de orkaanmachine. WOESH! Het park is leuk voor jong én oud. Iedereen vindt het leuk om op een boot te zitten, toch? Daarbij kun je genoeg leren en lezen door de educatieve insteek van het park.Zeeleeuw in het water

Neeltje Jans-Zeeland

Je kunt eigenlijk wel zeggen dat dit hét attractiepark van Zeeland is. Het is een groot en belangrijk onderdeel van de geschiedenis, ook omdat er nog genoeg mensen zijn die de waterramp nog zelf hebben meegemaakt. Niet alleen leer je meer over de Deltawerken en over de zeedieren; je komt ook meer te weten over riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Daarbij is dit eiland gelegen in een prachtig Zeeuws natuurgebied. Ruik je de frisse zeewind al bijna?Neeltje Jans duingebied

Neeltje Jans adres

Wil je naar graag naar Neeltje Jans toe? Dit is het adres:

Eiland Neeltje Jans
Faelweg 5
4354 RB Vrouwenpolder

Het park ligt in het hart van de Oosterscheldekering. Je rijdt gewoon op de N57, zowel vanuit de kant van Middelburg als Rotterdam. Parkeren is gratis en er zijn genoeg parkeerplaatsen, ook voor elektrische auto’s. Je kunt natuurlijk ook met het ov komen, want er is een bushalte op slechts 5 minuten loopafstand. Je loopt dan wel over een onverharde weg naar het park toe.Neeltje Jans Deltawerken

Neeltje Jans openingstijden

Het park is dagelijks geopend van 11.00 - 17.00 uur. Houd er rekening mee dat als je na 14.30 uur het park bezoekt, sommige activiteiten niet meer mogelijk zijn. Bijvoorbeeld de boottocht of een bezoekje aan de Deltawerken. Het is dus beter om je dagje uit wat vroeger te plannen. Krijg je trouwens trek tijdens je bezoek? In het restaurant kun je kiezen uit Zeeuwse mosselen, belegde broodjes en kibbeling. Nom!

Meer over de watersnoodramp van 1953

Misschien is het een idee om vooraf je bezoek de film 'De Storm' (2009) te kijken? Dan krijg je een goed beeld van wat voor invloed de watersnoodramp had. Wij kunnen dit amper voorstellen, dat je 's nachts overvallen wordt door de zee. Toch gebeurde dit tijdens de nacht van 31 januari. In de film zie je wat het deed met de slachtoffers en het park leer je meer over hoe de Deltawerken zo'n ramp in de toekomst voorkomen.

Neeltje Jans met korting

Staat Neeltje Jans nog op je lijstje? Kom dan gauw. Het is wél fijn als je er met korting naartoe kunt. Op dit moment veilen we jammer genoeg geen tickets via VakantieVeilingen. Je bezoek dan even uitstellen maar!  Áls we wel kaartjes met korting veilen, ben jij er als eerst bij. Wel even snel inschrijven op de nieuwsbrief hè?

        Méér leuke uitjes

        Ripley's Believe It or Not! in Amsterdam (2 p.)

        08:55:38