Een dagje naar Speelland Beekse Bergen

Als je op zoek bent naar een spannend dagje weg vol avontuur en plezier voor het hele gezin, dan is Speelland Beekse Bergen de perfecte bestemming. Gelegen in het hart van Brabant, biedt dit speelpark een unieke combinatie van speelplezier en schoonheid van de natuur. Terwijl de kinderen speelplezier beleven in verschillende attracties, kun jij ontspannen op het zandstrand.

Speelland beekse bergen vakantieveilingen

In dit blog nemen we je mee door alles wat Speelland Beekse Bergen te bieden heeft; van de attracties en openingstijden tot aan mogelijkheden voor een overnachting en handige tips om tickets voor Speelland Beekse Bergen met korting te winnen bij VakantieVeilingen. Lees snel verder en ontdek alle voordelen van Speelland Beekse Bergen op VakantieVeilingen.nl.

Bekijk alle speeltuinen

Speelland Beekse Bergen korting

Voordat we de spannende attracties induiken, is het handig om te weten hoe je op de entreeprijzen kunt besparen. Waarom de volle mep betalen als je ook kaartjes voor Speelland Beekse Bergen met korting kunt kopen? Je kunt bijvoorbeeld meebieden op tickets bij VakantieVeilingen, op deze manier bepaal je helemaal zelf de prijs. Kinderen tot 3 jaar hebben gratis toegang tot Safaripark en Speelland Beekse Bergen. Ook volwassenen profiteren vaak van leuke aanbiedingen en acties. En wist je dat je sowieso goedkoper uit bent als je van te voren online kaartjes reserveert? Als je zeker weet dat je gaat, kun je lekker alles van te voren alvast regelen en ben je op de dag zelf helemaal klaar om te gaan.

Attracties

Speelland Beekse Bergen zit vol met leuke attracties die geschikt zijn voor kinderen van alle leeftijden. Van zandstranden en waterglijbanen tot aan speeltuinen en trampolines, er is voor ieder wat wils. Een van de hoogtepunten is het grote waterpark, waar de kinderen (en volwassenen die jong van geest zijn) kunnen genieten van verschillende waterattracties en glijbanen.

Ook de buggybaan waar kinderen samen scheuren door de Sahara en na afloop een echt Speelland-rijbewijs ontvangen is altijd een groot succes. In de Waverider bij Speelland Beekse Bergen vliegen de waterspetters je om de oren. Je bepaalt zelf de snelheid van de attractie en daarom is ie geschikt voor jong en oud. Zijn je kinderen niet te stoppen en hebben ze oneindige energie? De air trampolines zorgen ervoor dat ze lekker kunnen uitrazen en springpret beleven. Hebben zij (of jij) het warm gekregen? Neem een verkoelende duik in het meer of rust uit op het grote strand.

Safaripark Beekse Bergen openingstijden

Het is belangrijk om de openingstijden te controleren voordat je jouw bezoek bij Speelland Beekse Bergen plant. Over het algemeen is Speelland Beekse Bergen geopend van april t/m oktober, maar de exacte openingstijden kunnen variëren afhankelijk van het seizoen en de weersomstandigheden. In de wintermaanden is Speelland Beekse Bergen gesloten, maar kun je natuurlijk wel langskomen voor een geweldige safari. Controleer daarom altijd de website van Beekse Bergen voor de meest actuele informatie over de openingstijden.

Safaripark Beekse Bergen

Een bezoek aan Speelland Beekse Bergen kan perfect gecombineerd worden met een trip naar het nabijgelegen Safaripark Beekse Bergen. Dit safaripark biedt een unieke kans om dicht bij exotische dieren te komen zoals leeuwen, olifanten en giraffen. Wist je dat er ruim 150 verschillende diersoorten leven? Je kunt het park verkennen met je eigen auto, met de safaribus, boot of zelfs te voet. Ook kun je een dagje meelopen achter de schermen bij Safaripark Beekse Bergen. Heb je altijd al willen weten hoe een dag van een Ranger eruit ziet? Onder begeleiding krijg je alle verborgen plekken te zien, waar je als ‘normale’ bezoeker nooit komt. Dit is gegarandeerd een unieke ervaring voor jong en oud.

Een safari bij Beekse Bergen is niet compleet zonder roofvogels te spotten die alles vanuit de lucht in de gaten houden. Ga op roofvogelsafari en ontdek de wereld van deze indrukwekkende dieren. Wist je dat roofvogels aan de top van de voedselpiramide staan? Deze dieren hebben een meedogenloos jachtinstinct en kun je tijdens een roofvogelsafari van heel dichtbij bewonderen.

Bij VakantieVeilingen scoor je tickets voor een dagje Beekse Bergen met flinke korting. Hou daarom regelmatig onze veilingen in de gaten voor de beste aanbiedingen voor een leuk dagje weg.

Overnachten in Beekse Bergen

Voor wie niet genoeg kan krijgen van al het moois dat Beekse Bergen te bieden heeft, is er de mogelijkheid om te overnachten op het park. Het park biedt verschillende accommodaties aan. Je kunt overnachten in het Safari Hotel, waar je vanuit een luxe hotelkamer uitzicht hebt op de dieren. Slaap je liever op de savanne tússen de wilde dieren? Dan is het Safari Resort misschien iets voor jou. Hou je van het buitenleven? Overnacht dan in Afrikaanse sferen in het Lake Resort. Je hebt uitzicht op het grote Victoriameer en kan heerlijk tot rust komen op het strand.

Ben jij een echte avonturier en breng je je eigen caravan of tent gewoon mee naar Beekse Bergen? Op de camping kun je een standaard of luxe kampeerplaats reserveren en overnacht je in een rustige én bosrijke omgeving. Natuurlijk heb je ook een wat luxere mogelijkheid om in een glamping-tent of huisje te verblijven. Deze accommodaties zijn compleet ingericht en van alle gemakken voorzien. Je bent sowieso verzekerd van een top-vakantie bij Beekse Bergen!

Met korting via VakantieVeilingen naar Speelland Beekse Bergen

1 van de beste manieren om Speelland Beekse Bergen met korting te bezoeken is via VakantieVeilingen. Door mee te doen aan de veilingen kun je vaak flink besparen op de normale ticketprijzen. Het loont dus zeker om onze website in de gaten te houden voor de laatste aanbiedingen.

Speelland Beekse Bergen is meer dan alleen een speelpark; het is een plek waar je avonturen kunt beleven, kunt lachen en blijvende herinneringen kunt maken. Of je nu komt voor de attracties, een dagje uit met de familie of een avontuurlijke safari, er is voor iedereen iets te beleven. Plan je bezoek vandaag nog en bereid je voor op een dag vol plezier en avontuur! Wil je graag op de hoogte blijven van unieke aanbiedingen bij Speelland Beekse Bergen en nieuwe veilingen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en blijf up to date.

      Bekijk alle speeltuinen