Naar de sauna in Maastricht

In Maastricht, de hoofdstad van onze zuidelijkste provincie, is veel te doen. Echt ontspannen? Bezoek dan eens een sauna in Maastricht of in de buurt. Maak daarna een sfeervolle wandeling langs de Maas, ga lekker shoppen of geniet van een concert op het Vrijthof. Zo kom je in deze provincie vol natuur écht tot rust.
Bekijk sauna's in Limburg

Sauna’s in Maastricht

Maastricht heeft veel (privé)sauna’s. In het hart van de stad, op loopafstand van het station ligt The Spa. Deze privésauna in Maastricht heeft een moderne wellnessruimte met onder andere een Finse sauna, infrarood sauna en stoomcabine. Deze privé-wellnessstudio heeft ruimte voor maximaal 6 personen. Zo ontspan je in alle rust.

Een andere sauna in Maastricht is Vizitz sauna & wellness. In dit complex ervaar je ultieme rust in een ruimte waar harmonie centraal staat. De kleinschaligheid en knusse indeling van deze sauna geven een gevoel van veiligheid, waardoor je nog meer ontspant. Na een bezoek aan deze sauna zijn je lichaam en geest weer met elkaar in balans gebracht. Heerlijk!Sauna Maastricht emmer

Sauna’s in omgeving Maastricht

Rondom de hoofdstad van Limburg zijn heel veel andere wellness resorts te vinden. Eén van de bekendste hiervan is Thermae 2000. Dit is een van de grootste sauna's van Nederland en ligt op de top van de Cauberg bij Valkenburg. Het water in de thermaalbaden komt uit drie eeuwenoude bronnen, wat een heilzame werking op lichaam en geest heeft. Je geniet hier van binnen- en buitenbaden, sauna’s en stoombaden, whirlpools, schoonheidsbehandelingen en kuurprogramma’s. Sauna Maastricht opfrissenEen andere sauna bij Maastricht is Wellnessresort Sittard. Dit complex ligt op een half uurtje van Maastricht en heeft veel faciliteiten. Denk bijvoorbeeld aan kruidenbaden, opgietruimtes en infraroodsauna’s. De Limburgse rust ervaar je ook hier optimaal.

Sauna’s en behandelingen

Een dag naar de (privé)sauna in Maastricht is op zichzelf al fijn. Maar een relaxdagje wordt nog lekkerder door je dag compleet te maken met een massage of gezichtsbehandeling. In Maastricht en omgeving zijn er veel mogelijkheden voor een massage of beautybehandeling. In bijna elk saunacomplex is er wel een behandeling bij te boeken. Het is zeker de moeite waard om je hier eens in te verdiepen.Sauna Maastricht massage

Sauna’s en overnachtingen in Maastricht

Ben je in Maastricht naar een (privé)sauna geweest en wil je graag blijven overnachten? Dat kan! Thermae 2000 heeft zelfs een hotel in huis. Zo hoef je de deur niet meer uit en kun je maar liefst twee dagen genieten van alle wellness. Of slaap in Hotel Maastricht City Centre, op het Vrijthof. Vanuit dit hotel sta je direct midden in de stad. Zo geniet je van ontspanning én een stedentripje!Sauna Maastricht overnachting

Uitjes in Maastricht

Wil je je bezoek aan de sauna in Maastricht of omgeving uitbreiden met een dagje weg? In de provincie is genoeg te doen. Denk bijvoorbeeld aan Mondo Verde in Landgraaf. Dit familiepark heeft dieren, attracties en de mooiste tuinen van over de hele wereld. Of bezoek attractiepark Toverland en ga voor een dag pretparkpret. Wat je ook zeker niet mag overslaan is de stad Valkenburg. Dit idyllische stadje heeft veel grotten, waar in de winter kerstmarkten in georganiseerd worden. Maar de stad is op elk moment van het jaar het bezoeken waard. Ook in de rest van de provincie Limburg is van alles te doen. Bekijk ons aanbod en laat je verrassen.Sauna Maastricht

Sauna’s buiten Maastricht

Liever niet naar de (privé)sauna in Maastricht of de omgeving daarvan? In ons land zijn heel veel meer sauna’s en wellnesscomplexen. Nieuwsgierig geworden? Bekijk onze wellness-veilingen eens. Er zit vast iets leuks tussen wat in de buurt is voor je. Of ga wat verder weg en maak er een heel dagje of weekend weg van. Bied mee en ontspan!

      Sauna's in Limburg

      Zwaluwhoeve: dagentree voor 2 personen (Gelderland)

      3

      05:09:38
      Bekijk sauna's in Limburg