Dagje uit in Groningen

Lekker een dagje eropuit? In Groningen vind je de leukste uitjes voor jong en oud. Er is genoeg te doen in de stad én provincie. Van musea tot mooie speeltuinen: wij hebben hieronder de leukste tips voor je op een rijtje gezet.

Bekijk alle dagjes uit in Groningen

Uitjes in Groningen (stad)

Een dagje de stad in? In Groningen is genoeg te zien en beleven. Een bezoek aan De Grote Markt is sowieso een must tijdens je dagje weg in Groningen. Hier kun je een heerlijk hapje eten of drinken op 1 van de vele terrasjes. Daar vind je ook de Martinitoren met aansluitend de Martinikerk. Deze heeft, na de Dom in Utrecht, de grootste klokkenpartij van Nederland. Wanneer je ‘m beklimt word je boven beloond met een prachtig uitzicht over de bruisende studentenstad. Verder is een bezoekje aan het Groninger Museum ook zeker de moeite waard. Volg een rondleiding en laat je verrassen door verschillende collecties en tentoonstellingen. Andere leuke musea in Groningen zijn o.a. het Noordelijk Scheepvaartmuseum, Museumspoorlijn STAR, Forum Groningen en De Theefabriek. Ideaal voor een dagje uit in Groningen!
Dagje uit in Groningen stad

Overige uitjes in Groningen

Gek op dieren? Tijdens de dagje uit in Groningen mag je een bezoekje aan Pieterburen niet ontbreken. Dit bekende zeehondencentrum in het Noorden van ons land is ontzettend leuk en leerzaam. Je leert er alles over de opgevangen zeehonden. Ook Wonderwereld in Ter Apel is ontzettend leuk. Dit is een sprookjespark en dierentuin 1! Of DoeZoo Insektenwereld in Leens, een klein dierenpark gespecialiseerd in insecten. Is het lekker weer? Dan is een bezoek aan Landgoed Nienoord een aanrader. Hier vind je de ene verrassing na de ander: van een zwemkasteel tot midgetgolfbaan. Ook boerderij De Leeuwenborg in Nieuw Scheemda is een geslaagd uitje voor de kids. Hier vind je een indoor pretpark voor kinderen tot ongeveer 10 jaar oud. Er is een afgesloten gedeelte voor de allerkleinsten.
Uitje in Groningen: een dagje naar PieterburenToch niet zulk lekker weer buiten? Breng een bezoek aan het grootste indoor klimpark van Nederland: Adventurepark WADDENFUN. Je vindt hier meer dan 45 hangende bruggen en 300 meter aan zipline. Wauw! Dat is pas een uitdaging. Ook de indoor speelparadijzen Monkey Town en Ballorig zijn leuke uitjes in Groningen met slecht weer. Toe aan een ontspannen dagje uit? Zoek de rust op met een dagje wellness. In de provincie zijn genoeg wellnesscentra te vinden. De bekendste is SpaWell Peize. Geniet hier van heerlijke baden, sauna’s en rituelen. Verder is er ook nog Wellnessresort de Waterlelie in Zevenhuizen en Fontana Beach Resort in Bad Nieuweschans.

Dagje uit in Groningen op VakantieVeilingen

Ook zo’n zin gekregen in een gezellig dagje uit in Groningen? Ga ervoor! Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor musea, speeltuinen, sauna’s en meer. Wil je er meteen een weekendje weg van maken? We bieden ook hotelovernachtingen en vakantiehuisjes aan. En het mooie is: bij ons bepaal je zelf de prijs! Zo betaal je dus nooit teveel voor je dagje uit in Groningen. Zit er op dit moment toch niets voor je tussen? Geen probleem. Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Wie weet vind je straks wel het perfecte uitje in Groningen.

      Populaire dagjes uit in Groningen

      10 x 12 min. rijden op elektrische deelscooter van Check

      00:28:11