Naar de sauna in Limburg

Toe aan even helemaal niks? Kom naar de sauna in Limburg. Natuurlijk kun je naar het bekende Thermae 2000 of Thermaalbad Arcen, maar er zijn nog veel meer sauna’s waar je kunt relaxen. Geniet je liever alleen of met een select groepje van de wellness? Boek dan een privé sauna in Limburg.
Alle sauna's in Limburg

Naar de sauna in Limburg

In de zuidelijkste provincie van Nederland zijn er volop mogelijkheden om een dagje te relaxen. Wil je naar een wellnessresort, een kleinere sauna of voel je meer voor een hamam? Het kan allemaal. Om je een idee te geven, hebben we enkele fijne sauna’s in Limburg voor je uitgelicht.

De bekendste sauna in Limburg is misschien wel Thermae 2000 in Valkenburg. Het complex ligt bovenop de Cauberg en midden in het groen. Hier kun je heerlijk badderen in thermaalbaden met water uit eeuwenoude bronnen. Naast de spa zijn er ook 9 verschillende sauna’s zoals een stuga sauna, infraroodsauna en eucalyptus sauna. Fijn aan deze sauna in Zuid Limburg is dat je kunt blijven slapen in het eigen hotel.Sauna Limburg Thermae 2000
Een andere bekende naam is Thermaalbad Arcen. De wellness heeft 6 Finse sauna’s in 2 temperaturen en een infraroodsauna. Naast de sauna’s kun je hier relaxen in de Kneipbaden en het thermaalbad. Het water van het thermaalbad borrelt op uit de grond en heeft een fijne warmte van 35 à 36 graden. Het water bevat veel mineralen wat een ontspannende werking heeft.
Sauna Limburg Thermaalbad
Liever in de buurt van Roermond relaxen? Dan is Dennenmarken Sauna & Beauty een fijne keuze. De saunacabines hebben allemaal een eigen thema zoals aroma- en lichttherapie, er is een panorama cabine en ambiance cabine. Na je saunaronde kun je heerlijk afkoelen in de riante tuin. Rij een halfuurtje verder naar het zuiden en je bent bij Wellness Sittard. Hier vind je verschillende sauna’s, maar ze hebben ook een belevenissenprogramma waar je kunt genieten van onder andere een klankschaalsessie, floatation en een dromenritueel. Wedden dat je helemaal ontspannen naar huis gaat?
Sauna Limburg klankschaal
Natuurlijk kun je ook kiezen voor een wat kleinschaliger saunacomplex. Op de grens met Duitsland ligt Sauna Finlandia. Het complex is iets minder groot, maar daardoor niet minder ontspannen. Zoek de warmte op in de buitensauna, de bio-licht sauna of kruidensauna. Ook is er een Turkse stoomcabine en een infraroodsauna. Bijzonder is dat deze sauna speciale openingsdata heeft speciaal voor vrouwen met borstkanker. Een andere optie voor een kleine, maar gemoedelijke sauna is Top Alivio in Horn. Zoals ze zelf zeggen: ‘Hier draait alles om je goed voelen’. Bij deze sauna in Limburg kun je terecht in 6 verschillende sauna’s zoals een opgietsauna en infraroodsauna, maar ook de speciale Indiaanse Zweethut en een stoomgroeve. Daarnaast kun je je hier ook heerlijk laten masseren of breng een bezoekje aan de schoonheidsspecialist.

Privé sauna Limburg

Geniet je toch liever alleen of met een select groepje van de saunafaciliteiten? Boek dan een privé sauna in Limburg, bijvoorbeeld The Spa in Maastricht. Deze privé sauna in Zuid Limburg kun je afhuren voor maximaal 6 personen. Leuk als vriendinnenuitje! Samen genieten jullie onder andere van een infraroodsauna, Finse sauna en whirlpool. Je kunt het relaxmoment uitbreiden met verschillende massages en behandelingen. Een andere optie voor een privé sauna in Limburg is Spa Marsana in Meerssen. Deze sauna ligt ook in Zuid Limburg en hier vind je onder andere een Finse sauna, bubbelbad met sterrenhemel, een kruidenbad en stoomcabine.Sauna Limburg privé sauna

Bepaal zelf de prijs van je sauna in Limburg

Heb je een mooie sauna kunnen vinden? Bij ons bepaal je zelf de prijs van jouw saunabezoek. Dus bekijk al onze saunaveilingen en bied mee.

    Bekijk ook:

    Populaire sauna's in Limburg

    BLUE Wellnessresort Sittard: dagentree voor 2 personen

    06:34:25
    Alle sauna's in Limburg