Naar de hammam in Groningen

Zin in even helemaal niks? Kom dan relaxen in een hammam in Groningen. Je kunt een hammamritueel ervaren bij een saunacomplex of in een origineel Oosters badhuis. Zo is er altijd iets wat bij je past. Het is ook leuk om je hamam in Groningen uit te breiden met een uitstapje in de provincie. Er is genoeg moois te zien en leuks te doen in Groningen. En wil je jezelf helemaal verwennen? Plak dan een hotelovernachting aan je hammam in Groningen. Wedden dat jij helemaal uitgerust weer thuiskomt.
Bekijk alle hammams in Groningen

Naar de hammam in Groningen?

Een hamam in Groningen bezoeken? Dan is er heel wat te kiezen. Allereerst kun je naar een saunacomplex gaan. Hier wordt de hammam vaak als behandeling aangeboden, je betaalt er dus extra voor naast de entree. Om je het originele hammamgevoel mee te geven hebben ze vaak een gedeelte in Oosterse stijl gebouwd. Voordeel van een hammam bij een saunacomplex is dat je daarnaast gebruik mag maken van alle andere faciliteiten zoals de sauna’s en baden. Maar je kunt een hamam in Groningen natuurlijk ook ervaren in een origineel Oosters badhuis. Dit maakt de beleving gelijk heel anders. Om je te helpen met kiezen, hebben we een paar opties voor je op een rij gezet.Naar de hammam in Groningen
Hammam & Beautysalon Lina is een origineel badhuis in de stad Groningen. Zowel dames als heren zijn welkom en naast een hammam vind je hier ook een beautysalon en sauna. Je hebt de keuze uit verschillende arrangementen die je helemaal laten ontspannen.

Bij Sauna Beauty Farm Midwolda heb je de keuze uit 3 verschillende behandelingen. Of kom naar SpaWell in Peize, ook hier bieden ze het Oosterse reinigingsritueel aan in een mooie, sfeervolle omgeving. De Hammam van Wellnessresort de Waterlelie in het plaatsje Zevenhuizen is best bijzonder. Hier hebben ze namelijk een 'Oosterse 1001-Pracht-wereld' met historische Indiase paleispoort, hammam- en rasulruimte en speciaal Tekya-ritueel. Dit is een eeuwenoud reinigingsritueel uit Turkije waarbij je huid wordt gereinigd met een speciale kwast gemaakt van palmboomvezels.Hammam in Groningen
In Fontana Resort in Bad Nieuweschans hebben ze een Stoom Badhuis. Door de hoge luchtvochtigheid en milde warmte (47 0C) kun je het hier binnen lang volhouden. Door de lekker geurende stoom in te ademen reinig je je luchtwegen en huid. Stoom Badhuis is een heerlijke opwarmer voordat je een hammambehandeling ondergaat. Tot slot SPA Loppersum, deze wellness is onderdeel van hotel Spoorzicht. Hier kun je na je hammam in Groningen dus gelijk een comfortabel bed in stappen. Hoe lekker is dat? Maar ook voor niet-hotelgasten zijn de spa en het Oosterse badhuis beschikbaar.Hammambehandeling Groningen

Hamam buiten Groningen

Ook buiten Groningen kun je genieten van een hammambezoek of – behandeling. Bekijk eens ons complete aanbod met hamam-veilingen. Je hoeft er waarschijnlijk niet eens ver voor te rijden. Wil je toch liever relaxen in een wellness- of saunacomplex? Dat kan natuurlijk ook, er is keuze genoeg.