Hammams in Drenthe

Zin in een fijne hammam in Drenthe? Hammambehandelingen kun je in veel sauna- en wellnesscomplexen krijgen. Een heerlijk verwenmoment waarbij je lichaam gescrubd, ingezeept en gemasseerd wordt. Dit Oosterse ritueel werkt reinigend en ontspannend voor lichaam en geest! Lees hieronder alles over hammams in Drenthe.

Alle hammam-veilingen

Hammams in Drenthe

De bekendste sauna in Drenthe is SpaWell Peize. Hier kun je heerlijk genieten van een hammambehandeling. Deze behandeling beleef je op jouw eigen manier en moment, want je doet 'm namelijk volledig zelf. Je scrubt je huid en was het met een lekkere olijfzeep. Nadat je huid is afgespoeld, smeer jij je lichaam in met een zachte bodycrème en was je ook nog je haren. Het resultaat? Een zijdezachte huid! Je krijgt er een mooi hammamsetje bij zodat je ook thuis aan de slag kan gaan. In SpaWell Peize kun je bovendien genieten van diverse sauna’s zoals de infraroodsauna, lavendelsauna, kleurensauna en zoutsteensauna. Een heerlijk dagje wellness dus!
Een fijne hammambehandeling in DrentheOok kun je terecht bij Abdij de Westerburcht, Vitalia, Hamam Het Oosten, Beauty center De Terp en LOFF Wellness. Hier kun je kiezen uit verschillende hammambehandelingen en -massages. Welke je ook kiest, je weet zeker dat helemaal ontspannen weer terugkomt.

Hammam in Drenthe en meer

Wat meer doen dan alleen naar een hammam in Drenthe? Deze provincie heeft veel meer te bieden dan alleen wellness. Verleng je bezoek bijvoorbeeld met een overnachting in een hotel en maak er een lang weekend weg van. Geniet van de prachtige natuur in de omgeving of bezoek juist een leuke stad. Wandel of fiets bijvoorbeeld door de natuurparken Dwingergelderveld, het Drents – Friese Wold en Geopark de Hondsrug. Voor een langer verblijf kun je ook kiezen voor een vakantiehuisje of bungalow. Sommige huisjes hebben zelfs een privésauna! Hoe lekker is dat?
Hammam in Drenthe
Voor uitstapjes zit je ook goed in deze provincie. Combineer je hammam in Drenthe met bijvoorbeeld een zoete high tea of een dagje shoppen in Assen. Of breng een bezoekje aan het openluchtmuseun Veenpark of Wildlands Adventure Zoo in Emmen. Op zoek naar een uitje met de kids? Een bezoek aan Plopsa Indoor Coevorden is ontzettend leuk voor de allerkleinsten.

Hammams in Drenthe bij VakantieVeilingen

Ook zo’n zin gekregen om naar de hammam in Drenthe te gaan? Neem eens een kijkje op onze website. We hebben regelmatig leuke veilingen voor diverse sauna’s en massages. Je kunt filteren per provincie en stad en kiezen uit verschillende arrangementen. En het mooie is: bij ons bepaal je zelf de prijs! Zit er op dit moment niets voor je tussen? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief zodat we je op de hoogte kunnen houden van ons nieuwste aanbod. Wie weet ga jij straks wel extra voordelig naar de hammam in Drenthe!

      Populaire wellnessuitjes

      Elysium: dagentree voor 2 personen (Bleiswijk)

      1

      00:29:09
      Alle hammam-veilingen