De leukste dierentuinen van Duitsland

Een bezoek aan de dierentuin is een goed idee als je binnenkort met de kinderen er een dagje op uit gaat. Heb je alle Nederlandse dierentuinen al een keer gezien? Ga dan de grens eens over voor de leukste dierentuinen van Duitsland. Wij hebben onze top 5 voor je op een rijtje gezet. Lees hieronder snel verder!
Bekijk alle dierentuinen

1. Dierentuin Köln

Dierenliefhebbers opgelet: Kölner Zoo is 1 van de leukste dierentuinen van Duitsland. De dierentuin is in 1860 geopend en is sinds die tijd 4 x zo groot geworden. Het park is anno 2021 maar liefst 20 hectare groot en biedt onderdak aan 10.000 dieren en 850 verschillende soorten. Wow! Zo spot je bijvoorbeeld krokodillen in Hippodom of een grote kudde Indische olifanten. Extra leuk is de vlinder- en insectentuin of het uilenklooster. De dierentuin is prima te doen als dagje uit, want Kölner Zoo ligt op slechts 1 uur rijden van de Nederlandse grens. Dankzij de fantastische ligging kun je er ook goed een lang weekend weg of stedentrip van maken!
Dierentuinen in Duitsland

2. Zoo Osnabrück

Vind je Burgers’ Zoo een leuke dierentuin? Dan haal jij je hart op in Zoo Osnabrück. Het park is opgedeeld in verschillende themagebieden zodat je slechts in 1 dag al het moois van de wereld ontdekt. Onze favoriet is het themagebied Ankor Wat. Dit oude tempelcomplex is het domein van de Laponderaap. Als bezoeker loop je dwars door het complex heen terwijl links en rechts apen klimmen en klauteren. Ook het Afrikaanse en Scandinavische landschap zijn zeker de moeite waard. Onze tip? Breng een bezoek aan het unieke onderaardse grotsysteem. Hier leven diverse nachtdieren zoals prairiehonden, molratten en veldhamsters. Zoo Osnabrück ligt iets verder vanaf de Nederlandse grens, maar is alsnog prima te doen als dagje uit. Vanaf Nederland is het ongeveer 2 uur rijden met de auto.

3. Dierentuin Hannover

Ga je met de kinderen op stap, dan is Erlebnis-Zoo Hannover het ideale dagje uit. Je komt hier oog-in-oog te staan met luipaarden, ijsberen en kangoeroes en leeft je uit bij de diverse attracties. Ga samen bij de verschillende shows en voedermomenten kijken. Hier zie je bijvoorbeeld hoe de wolven in de ochtend eten krijgen en wat de neushoorns voor hapjes voorgeschoteld krijgen.
Leukste dierentuinen in Duitsland Ook leuk voor de kids: de kinderboerderij, rodelbaan en het wetenschappelijke centrum in Mullewap. Bezoek Erlebnis-Zoo Hannover ook eens rond de feestdagen. Niet alleen is het park dan feestelijk versierd, maar je kunt er ook schaatsen en sleeën. Het ideale uitje in Duitsland voor het hele gezin!

4. Serengeti-Park

Voor een uniek uitje ben je bij Serengeti-Park aan het juiste adres. Dit is namelijk het grootste safaripark van Europa. Rijd in je eigen tempo door het park of maak een spannend ritje met de safaribus. Vergeet niet om kennis te maken met de vriendelijke apen in het primatengebied. Liever de aap uithangen? Het safaripark heeft een touwenparcours waar je lekker kunt slingeren. Extra leuk: Serengeti-Park is niet alleen een safaripark, maar ook een pretpark. Test je stalen zenuwen door bijvoorbeeld een ritje te maken in 1 van de achtbanen of stap in de 17 meter hoge vrije val. Voor de jonge kindjes is er een reuzenrad, draaimolen en diverse speeltuinen. Serengeti-park ligt op circa 2,5 uur rijden vanaf Nederland. Perfect voor een gezellig uitje in de vakantie of het weekend.

5. Allwetterzoo

Graag een dagje naar de dierentuin maar valt het met bakken uit de hemel? Geen probleem, Allwetterzoo is grotendeels overdekt. Dit maakt het een fantastische dierentuin, ook met regenachtig weer. Trek gerust een hele dag uit voor dit bijzondere dierenpark, want je vind hier alles voor een geslaagd dagje uit. Pinguïns lopen hier vrij rond, de apen zijn te bezoeken in hun verblijf en de dwergschaapjes zijn aaibaar. Het park is ook heel leuk voor kleine kinderen. Als een echte Freek kunnen de kleintjes op ontdekkingstocht door het tropenhuis, orang-oetans spotten in de ZoORANGerie of een zeeleeuwenshow bijwonen in de Robbenhaven. Hoe leuk is dat?
Duitse dierentuinen

Duitse dierentuinen bij VakantieVeilingen

Wil jij met korting naar een dierentuin in Duitsland? Hou VakantieVeilingen in de gaten voor tickets. Het fijne is dat je bij ons zelf de prijs bepaalt. Liever op een later moment naar de dierentuin of zit er nu niets voor je tussen? Geen probleem. Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief. Zo houden we je op de hoogte van ons aanbod van Duitse dierentuinen.

    Bekijk ook:

    De leukste dierentuinen met korting

    Mondo Verde tickets incl. onbeperkt eten & drinken voor 2 personen

    26

    00:07:37
    Bekijk alle dierentuinen