Onze klantenservice is momenteel moeilijker bereikbaar, dit door de wereldwijde IT storingen veroorzaakt door een Windows update.

Terug

Defect & garantie

Incompleet of verkeerd product

Hulp nodig?

Vandaag bereikbaar tot 18.00.

Mis je 1 of meerdere onderdelen in je bestelling? Log in en maak een melding via het contactformulier met als reden 'defect en garantie'. Om het probleem zo snel mogelijk voor je te kunnen oplossen, vragen we je om duidelijke foto's of een video (max. 20 mb) toe te voegen. Zo kunnen we zien wat er aan de hand is. Is een product gebroken of beschadigd? Dan zijn foto's voldoende. Als een apparaat niet werkt, of vreemde geluiden maakt, dan ontvangen we graag een video.

Producten van externe verkooppartners

Heb je een product bij een van onze externe verkooppartners besteld en is deze incompleet of defect geleverd? Dan adviseren wij je om direct contact op te nemen met deze verkooppartner. De contactgegevens vind je op de partnerpagina (zie link in de bevestigingsmail) en in je account bij 'Gewonnen veilingen'.

Heb je compleet iets anders ontvangen dan wat je hebt besteld, of is jouw product geleverd in de verkeerde kleur of variant? Meld dit dan bij ons via het contactformulier.

Om het probleem zo snel mogelijk voor je te kunnen oplossen, vragen we je om een duidelijke foto toe te voegen van wat je hebt ontvangen, en daarbij de EAN code te vermelden (dit is het getal onder de barcode op de verpakking van het product). Zo kunnen wij controleren wat er mis is gegaan en het voor je oplossen!