Een dagje naar Legoland in Scheveningen

Spelen jouw kinderen het liefst de hele dag met lego? Dat snappen wij heel goed. Met deze vrolijke steentjes bouw je hele huizen, dorpen en voertuigen. Niet zo gek dat veel volwassenen dit ook nog steeds leuk vinden! In Denemarken heb je Legoland, een pretpark dat gebouwd is uit miljoenen legostenen. Zoek je het toch liever iets dichterbij huis? Dan kun je ook naar Legoland in Scheveningen. Hier beleef je met het hele gezin een dag vol plezier in de attracties, 4D-bioscoop en lego-speelzones. Op VakantieVeilingen bieden we regelmatig tickets voor dagjes weg aan. Lees dus snel verder, want met een beetje geluk ga je binnenkort met korting naar Legoland!

Bied mee op dagjes weg

Legoland: een overdekte speelplek voor legoliefhebbers

In Legoland kom je natuurlijk met 1 hoofddoel: zo veel mogelijk spelen met lego! Volg een creatieve workshop, bouw een voertuig om mee te racen of creëer zelf een stad. Wat inspiratie voor al je bouwwerken doe je op in Miniland, waar je de gebouwen van Den Haag en Scheveningen vast en zeker zult herkennen. Ook leuk is de 4D-bioscoop waar films helemaal tot leven komen met speciale effecten zoals regen, wind en sneeuw. Klink tof, toch? Sluit de dag af met een ritje in de Imagination Express. Mama en papa vermaken zich trouwens ook wel met een kop koffie in het café.

Kinderen spelen in Legoland

Ticketprijzen Legoland

En, lijkt het je leuk om een dagje naar Legoland te gaan? Dan ben je vast benieuwd naar de prijzen.

Kinderen t/m 2 jaar: gratis

Iedereen vanaf 2 jaar: € 18,25 p.p.

Adres, openingstijden en parkeren bij Legoland

Je vindt Legoland aan de boulevard. Het exacte adres is Strandweg 13K, 2586JK in Den Haag. Wanneer je met de auto komt, zijn er verschillende parkeergarages in Scheveningen waar je tegen betaling kunt parkeren. Kom je liever met openbaar vervoer? Pak dan vanaf Den Haag Centraal tram 9 richting Scheveningen, halte Kurhaus. Legoland is dagelijks geopend tussen 09.30 – 16.30 uur. Er zijn bovendien genoeg andere leuke uitstapjes in Den Haag. In deze stad vermaak je je wel!

Kinderen maken plezier in Legoland

Naar Legoland met korting

Op dit moment veilen we helaas geen tickets voor Legoland bij VakantieVeilingen. Gelukkig hebben wel genoeg andere dagjes weg in ons assortiment. Of je nu met je gezin naar een pretpark wilt óf juist even alleen wilt zijn in de sauna of een hotel, er zit vast iets leuks voor je bij. Wil je al 1e weten wanneer je met korting naar Legoland in Scheveningen kunt gaan? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief zodat we je op de hoogte houden van ons nieuwste aanbod. Wie weet ga jij straks lekker voordelig naar Legoland!

      Alle dagjes weg

      Slagharen tickets voor 2 personen

      1

      00:24:32
      Bied mee op dagjes weg