Een dagje naar het Eifelpark

Midden in het gelijknamige natuurgebied vind je het Eifelpark. Dit is 1 van de vele pretparken die Duitsland rijk is. In dit park beleef je een leuke dag met het hele gezin. Wanneer je in de Eifel op vakantie bent, is dit park een absolute aanrader om te bezoeken. Ga in 1 van de 50 attracties, bezoek de hondenshow óf bekijk wilde dieren zoals stokstaartjes en steenbokken. Een pretpark met attracties en wilde dieren zie je niet vaak. En het leuke is: wanneer we bij VakantieVeilingen tickets veilen, kun je er ook nog eens met korting naartoe!

Bekijk alle pretparken

Attracties én wilde dieren in het Eifelpark

De attracties in het Eifelpark zijn leuk voor jong en oud. De kleintjes vermaken zich in de mini-botsautootjes, paardendraaimolen, het treintje of in 1 van de speeltuinen. Zijn jouw kinderen al wat ouder en durven ze wat meer? Ga dan zeker in de Jules Verne Tower. Deze zweefmolen is 80 meter hoog en gaat 65 km per uur. Je hebt een prachtig uitzicht over de Zuid-Eifel vanuit deze attractie.
kind achtbaan lachen plezier
Een attractie die je ook zeker niet mag overslaan is de 14 meter hoge Piratenwildwaterbaan. Stap met je gezin in een boomstam en maak een snel én hobbelig ritje. Ook de rodelbaan en Käpt’n Jacks-achtbaan zijn leuke attracties om een toertje in te maken. Genoeg gekregen van al die avontuurlijke ritjes? In de dierentuin kijk je ook je ogen uit… Hier wonen lynxen, wilde zwijnen, beren, wolven en nog veel meer diersoorten.
beer dierentuin eifelpark

Nationaal park Eifel

Ongerepte natuurgebieden, pittoreske steden en wijngaarden: de Eifel is de ideale bestemming om te vertoeven. Rij de grens over bij Kerkrade en je bent er zo! Misschien is de Eifel wel 1 van de mooiste regio’s in Duitsland. In het noorden van de Eifel ligt het historische stadje Monschau. Maak een wandeling langs de rivier de Roer en de klassieke vakwerkhuizen. Vergeet ook niet om het Rode Huis uit 1756 te bezoeken, het woonhuis van een grote textielfabrikant. Midden in de Eifel vind je de Dreimühlen-waterval. Het mos dat zich in deze waterval bevindt, versteent. Hierdoor groeit de waterval elk jaar tot wel 19 cm! Een interessant natuurfenomeen dus. Bezoek je de Eifel in hartje zomer? In het zuidoosten ligt de Laacher See, een kratermeer waar je ook een verfrissende duik kunt nemen. Deze regio is dus zeker een goede uitvalsbasis voor je bezoek aan het Eifelpark!
monschau duitsland eifel

Prijzen, parkeren, openingstijden en adres van het Eifelpark

Ben je net zo enthousiast over Eifelpark als wij? Dan wil je vast weten hoeveel een ticket kost. Kinderen tot 100 cm mogen gratis naar binnen. Tickets voor kinderen tussen 100 – 149 cm kosten € 8,- p.p. en voor kinderen (en volwassenen) vanaf 150 cm kosten tickets € 10,- p.p. De openingstijden van het park zijn seizoensgebonden. Hou er rekening mee dat het park sowieso tussen 10.00 – 17.00 uur open is. Het adres is Weißstraße 12, 54647 in Gondorf, Duitsland. Parkeren is gratis en huisdieren zijn aangelijnd toegestaan.

Eifelpark met korting bij VakantieVeilingen

En, ben je van plan om naar het Eifelpark te gaan? Dan wil je natuurlijk het liefst tickets mét korting scoren. Op dit moment bieden we helaas nog geen tickets aan. Maar, we hebben wel tickets voor andere leuke pretparken! Neem daarom eens een kijkje in ons assortiment. Wie weet scoor jij binnenkort wel een gezellig dagje uit voor een prikkie! Wil je écht niks missen? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief. Zo ben jij als op de hoogte van onze nieuwste deals!

      De leukste pretparken met korting

      Bobbejaanland tickets voor 2 personen - net over de Belgische grens

      € 0

      00:04:48
      Bekijk alle pretparken