5 tips voor sportevenementen

Op zoek naar een leuke sportevenementen om met vrienden te bezoeken? Bij ons scoor je tickets voor een leuke prijs! Wat dacht je van voetbalwedstrijden van het Nederlands elftal, Formule 1-races of schaatswedstrijden? Er zijn ook een heleboel leuke sportevenementen in Nederland waar je zelf aan mee kunt doen.

Sportevenementen: voetbal

De bekendste evenementen op het gebied van voetbal zijn waarschijnlijk het EK en het WK voetbal. Niet voor niks kleurt het hele land oranje als onze mannen van het Nederlands elftal of onze leeuwinnen op het veld staan.
Maar er zijn ook wedstrijden in de UEFA Champions League, Nations League en de Eredivisie (Nederlands sportevenement). Natuurlijk is het leuk om deze wedstrijden thuis te bekijken, maar de sfeer voelen in het stadion is nog veel toffer. Bezoek eens een wedstrijd van Ajax, Feyenoord of een andere KNVB-topclub. Of reis bijvoorbeeld af naar Spanje. De sfeer proeven van een sportevenement in het beroemde Camp Nou in Barcelona staat bij veel mensen op hun bucketlist.
Sportevenement - VakantieVeilingen

Sportevenementen: wielrennen

Fan van fietsen? Dan zijn de wedstrijden van de Tour de France of Giro D’Italia leuk om te bekijken. Hoe gaaf is het om bij de finish van de tour een plekje op de Champs-Élysées te bemachtigen. Plan een weekendje Parijs rond de finishdatum en boek een hotelkamer. Er worden ook wel dagtochten naar de finish aangeboden. 1 van de sportevenementen in Nederland is de Amstel Gold Race. Deze wordt gereden in het Zuid-Limburgse heuvellandschap. Je kunt zelf meefietsen of de deelnemers aanmoedigen.

Sportevenementen: hardlopen

Hardlopen lijkt een van de populairste sporten van dit moment. Vandaar dat er ook veel sportevenementen in Nederland hier bij aansluiten zoals de Dam tot Dam loop en de Marathon van Amsterdam. Een ander bekend sportevenement waar je zelf aan mee kunt doen is de natuurlijk de marathon in New York.
Sportevenementen - VakantieVeilingen
Hou je meer van wandelen? Dan kun je je inschrijven voor de Nijmeegse Vierdaagse, 1 van de bekendste sportevenementen in Nederland. Hou er wel rekening mee dat deelname gaat op basis van loting, omdat het evenement zo populair is.

Sportevenementen: schaatsen

Tijdens de Winterspelen is schaatsen eigenlijk de belangrijkste sport waar we in uitblinken. Gelukkig hoef je niet steeds 4 jaar te wachten als je onze nationale schaatshelden wilt aanmoedigen. Er zijn genoeg sportevenementen in Nederland rondom schaatsen, bijvoorbeeld het NK Afstanden in het Thialf. Andere grote schaatsevenementen zijn o.a. ISU World Cup, NK Allround & Sprint en het EK shorttrack.

Sportevenementen: Formule 1

Sinds Max Verstappen achter het stuur zit, is Formule 1 nog populairder geworden. Heb jij ooit op de tribune bij het circuit gestaan terwijl de auto’s voorbij flitsen? Een goede kans om bij een Formule 1-wedstrijd aanwezig te zijn is tijdens de Grand prix van België in Francorchamps. Van een dagtrip tot compleet raceweekend; hou onze website in de gaten voor tickets.

Sportevenementen bij VakantieVeilingen

Van voetbalwedstrijden tot complete voetbalreizen en van tickets voor de Formule 1 tot schaatswedstrijden; VakantieVeilingen heeft het allemaal. Bekijk onze actieve uitjes voor tickets voor verschillende sportevenementen. Je bepaalt zelf de prijs! Zit er op dit moment niets voor je tussen? Schrijf je in op onze nieuwsbrief en word op de hoogte gehouden van alle sportevenementen in 2020.